Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 980
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Здравейте,
Отдавна чета темата, тъй като намирам много полезна информация за всичко, което ме интересува в Пловдив. Бих искала да се включа с малко информация за питането за сертификатите по английски език, тъй като работя в сферата и съм запозната. TOEFL изпитът е с давност две години и може би няма да е най-подходящото решение. Според мен по-подходящи са изпитите на Cambridge - FCE, CAE или CPE. Те нямат давност и са международнопризнати. Таксата е около 300лева и може да се явите и без да се кара някакъв курс, въпреки че все пак е добре поне да се свикне с формата на изпита. Провеждат се в английската гимназия. Надявам се, че съм била полезна Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
в магазинчето до кафенето на "Мария Луиза", срещу църквата "Св. Петка".

И аз съм доволна от там.Цените и изработката са добри

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Препоръчайте ми заведение с добра кухня че трябва да извеждам едни гости , ако може и с поносими цени.... 

# 708
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Central Park в градкста градина и "Кухнята на Рая" зад Тримонциум.  Peace

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
На парка е малко шумно от детсата площадка, не знам каква е обстановката в кухнята на Рая, уютно ли е.?

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Къде поставят капси? Ето такава ми трябва -http://www.polinafurna.com/779.html

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 333
В Капана,улицата до железарията при  Вангел Simple Smile

# 712
  • Мнения: 8 242
Препоръчайте ми заведение с добра кухня че трябва да извеждам едни гости , ако може и с поносими цени.... 
Ето този ти препоръчвам за гости  Peace
http://hemingway.bg/bg/index
Изискан, в центъра, много приятна атмосфера, обслужване на ниво.
На сайта има меню - да видиш дали те устройват цените.

Често водим гости от чужбина там служебно - спокойна обстановка, можете да говорите съвсем спокойно, без да се надвиквате  Wink

# 713
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
На парка е малко шумно от детсата площадка, не знам каква е обстановката в кухнята на Рая, уютно ли е.?
Да,много е уютно и е доста спокойно. Келнерите са много любезни,а цените са доста добри.  Peace

# 714
  • Мнения: 958
Здравейте момичета! Можете ли да ми кажете къде в Пловдив има тренировки по айкидо за деца?

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Къде в Тракия или Изгрев има  стъклар?Искам да  закупя и да ми изрежат в определен р-р стъкла?
В ценъра  и срещу Бриколаж ги знам,но не ми се ходи до там.

# 716
  • Мнения: 958
Къде в Тракия или Изгрев има  стъклар?Искам да  закупя и да ми изрежат в определен р-р стъкла?
В ценъра  и срещу Бриколаж ги знам,но не ми се ходи до там.

В Тракия срещу Кауфланд в блока. Има табелка "Стъклар", но май входа е отзад.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте,
Къде да поръчам евтино памучни тениски с къс ръкав, черни, със щампа на гърба, може и отпред? И какво трябва да им занеса, за да направят щампата каквато искам - снимка, графичен файл...?

# 718
  • Мнения: 280
Тук правят щампи върху тениски http://www.neoprint.net/#/cover . Също така фирма Емпека се занимава с това, но зависи и какви количества ще правите. По принцип ще трябва файл, но допълнително ще кажат какъв да бъде. Емпеката предлагат и тениски, те са вносители.

# 719
  • Мнения: 382
Здравейте, може ли да ми препоръчате място за пробиване на ушички на дете на 5г. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт