Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 983
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, може ли да ми препоръчате място за пробиване на ушички на дете на 5г. Благодаря предварително!

Д-р Титова,жк Тракия,бл 100

# 721
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
От къде мога да си купя булана (за шалте) в цвят зебра или подобни десени и как вървят цените горе долу на кв.м?

# 722
  • Мнения: 63
Кажете има ли някаква маршрутка, с която може да се стигне до Джъмбо или автобус ?

# 723
  • Мнения: X
Не, няма. Никакъв обществен транспорт няма до там.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Тениски със щампи има и онлайн - например в portokal.bg или sedem.bg
Момичета, моля за помощ - от къде мога да си купя целофан или още по-добре целофанени пликчета? Трябва да опаковам едни бисквитки и искам в хубав прозрачен целофан с панделка, а не полиетиленови кухненски пликчета.

# 725
  • Мнения: 812
 newsm78В книжарниците или при цветарниците може би?

# 726
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824

Момичета, моля за помощ - от къде мога да си купя целофан или още по-добре целофанени пликчета? Трябва да опаковам едни бисквитки и искам в хубав прозрачен целофан с панделка, а не полиетиленови кухненски пликчета.
целофанови пликове има в един специализиран магазин близо до входа на четвъртък пазара, има размери всякакви, но се продават на стекчета по 100 бр., примерно с размер А4 са към 6 лв. (даже са с лепенка) Peace

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
целофанови пликове има в един специализиран магазин близо до входа на четвъртък пазара, има размери всякакви, но се продават на стекчета по 100 бр., примерно с размер А4 са към 6 лв. (даже са с лепенка) Peace

А къде е точно магазина?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Да, къде е този магазин? Имаше един за подаръци, но наскоро видях, че вече не съществува. Иначе не е проблем, че са на стекчета.

# 729
  • Мнения: 131
Целофанови пликчета съм купувала от едно магазинче, на улица "Цар Иван Шишман". От бул. "6-ти Септември" посока Понеделник Пазара. Павираната улица. Магазинчето се пада от лявата страна /неугледно на външен вид е/. На тази улица в близост до въпросното магазинче е и магазинът за Големи дрехи. Дано да успях да обясня разбираемо.

# 730
  • Мнения: 8 242
Тениски със щампи има и онлайн - например в portokal.bg или sedem.bg
Момичета, моля за помощ - от къде мога да си купя целофан или още по-добре целофанени пликчета? Трябва да опаковам едни бисквитки и искам в хубав прозрачен целофан с панделка, а не полиетиленови кухненски пликчета.
Целофан можеш да вземеш от всякъде, където продават цветя  Crazy
Чак пък на стекчета за едни бисквити  Laughing

# 731
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
целофанови пликове има в един специализиран магазин близо до входа на четвъртък пазара, има размери всякакви, но се продават на стекчета по 100 бр., примерно с размер А4 са към 6 лв. (даже са с лепенка) Peace

А къде е точно магазина?
на бул."6-ти септември", след Аладин и Чочко има хранителни стоки, точно до него

Свекърва ми продава цветя, целофаните за цветя не стават за храна, повярвайте ми!

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Благодаря ви за помощта, момичета  Hug

# 733
  • Мнения: 8 242
целофанови пликове има в един специализиран магазин близо до входа на четвъртък пазара, има размери всякакви, но се продават на стекчета по 100 бр., примерно с размер А4 са към 6 лв. (даже са с лепенка) Peace

А къде е точно магазина?
на бул."6-ти септември", след Аладин и Чочко има хранителни стоки, точно до него

Свекърва ми продава цветя, целофаните за цветя не стават за храна, повярвайте ми!
И кое точно не става  newsm78
Аз тези сигурно са сертифицирани за храна (в туй магазинче)  Laughing

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Целофан можеш да вземеш от всякъде, където продават цветя  Crazy


Е,да ама в целофанов лист как ще турнеш бисквитките?Не става.Аз целофанови пликчета доста бих ползвала.Сега зимата поводи колкото щеш.Сама съм си правила от целофанов лист,закупен от цветарски магазин,но си е играчка.

pettesa,благодаря

mandarinka7,сетих се,да.Благодаря

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 00:37 от ♥Elfita♥

Общи условия

Активация на акаунт