Януарче, я кажи, мъж или мома ще си

  • 22 151
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • софия
  • Мнения: 290
до сега с такива миниатюрни пишки не съм имала работа,
Хахахаха е значи си от късметлийките Grinning  Crazy Уеукъм то дъ клъб.

♥Пандичка♥ честит рожден ден на малката сладурана. Да сте здрави и щастливи цялото семейство!

desita bonita  и аз имам подобна ситуация с приятелка. Доста злобно отношение усещам напоследък, но се опитвам да не обръщам внимание.

Лудите южнячки , мен забравихте ли ме?  Naughty Rolling Eyes

Кайлис ти в Гео милев ли беше? Аз преди живеех в Редута, там имам сега една бременна приятелка (за декемри) и още други и често ходя и се разхождаме в парка ( е преди с кучетата)

# 736
  • Мнения: 295
Аз съм в близост до Мол-а на Стамболийски. Разхождах Мартински предимно в парка Троица и в Петър и Павел .. Но пък разходката в топлите месеци до Южен ще е около 30 - 40мин. пеша и ще е малка тренировка за мен  Joy И за Борисовата съм навита , само да се престраша с колата , че нещо малко съм се наплашила ...  ooooh!

Ако има някой , който е поне малко в близост до тези паркове може да ми се обади Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 1 266
Аз отчитам здраво (засега) бебе - Мила Simple Smile Купих й чорапи, утре ще й купя и биба - харесала съм едни на НУК.
Както казва Кифличка "на тати са му свършили семенцата за момченца"  Joy

Иначе съм пълно гроги, диването ме държи вечер до 22 часа в парка, няма прибиране. бахти многото ми се спи, лека нощ на всички  Hug

А, и днес регистрирам първите сигурни ритници, последните дни бяха по-скоро предчувствие Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 23:58 от Котката Марта

# 738
  • Мнения: 26
Хахаха Панди умрях да се хиля  Grinning Grinning Grinning

Абе живеехме си супер тук, но му щукна идеята бизнес в БГ да прави и сега сме заедно за по седмица всеки месец, но октомври идва насам докато се роди бебчо, а после аз към БГ и така  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 44
Кайлис, много се смях с твоите притеснения относно малките пишки  Joy. Една приятелка пък се беше грижила години на ред за момченце и когато за пръв път се случи да сменя памперси на девойка се беше стреснала чак, че няма пишле ами има цветенце  Crazy.

toridim, съчувствам ти за положението със сестра ти  Hug. Може пък да се е разстроила, че сега с един замах ще минеш бройката и ще си с един бебок напред  Wink. Надявам се да си изясните положението, тъй като точно в семейството не е хубаво да има такива неща...

vili98, точно преди броени дни споделих същото притеснение. Два дни след зацапването отидох на лекар, не защото се бях притеснила, а защото повечето хора ме посъветваха за собствено спокойствие да го направя, а и нямах нищо против да видя бебока отново  Heart Eyes. Нищо му няма, всичко е наред. Изписаха ми магнезии, казаха ми да си почивам и една седмица да няма въргаляне из леглото  Laughing. Да видим дали в бъдеще ще има подобни случаи...

Пандичка, при нас пък същата ситуация със сдърпването се получи с бъдещите чичо и леля...но те имаха изключително тежка загуба наскоро и не ги съдя...

Rosi4kaS, аз пък на 5ти септември - явно ще си почакаме с теб докато разберем какви бебоци ще гледаме, но ще се поддържаме и тръпнем заедно в очакване!  Hug

Поздрави на всички и спокойна нощ!


# 740
  • Мнения: 1 266
А, само да кажа - мен и момиче ме е напикавало в лицето, трябва само да се застане под "правилния" ъгъл и няма невъзможни неща  Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 1 489
Ето ме и мен:). Много теми сте обсъдили. За приятелките - аз още преди време игнорирах няколко. Не са завиждали заради бебето, защото тогава го нямаше, но имаше други неща. Интересното е, че реакцията на хората към новината за бременността ми много зависеше от семейното им положение. Тези, които вече имат деца, се зарадваха много. Другите, които нямат, бяха по-лаконични, сякаш не ме разбират. Но тези с децата се радваха повече и от мен сякаш.
Съветът ми е, ако "приятелки" се държат злобно към вас, да ги игнорирате и да прекратите всякакви контакти. Не с и струва. И аз съм крепила такива отношения с години в миналото и накрая ми писна и ги орязах всичките. Нека да са малко приятели, но истински!
За Южния парк не ме забравяйте и мен Simple Smile))) Голяма група сме! Яни, Панди, Вики, Деси и другите -  Hug. Ще се съберем 6-7 сигурно.
Каилис, честити сини гащи. Май и аз ще съм така. Аз нямам претенции - еднакво непознато ми е да гледам и момиче, и момче.
Момичета, вие как казвате на бебчетата? Ние нашето на майтап го кръстихме Точко, защото на ехографа беше само една точица в началото и ние почнахме да му викаме Точката. А като се видя пишка, стана Точко. И сега така си говорим за него - Точко това, Точко онова... Само се притеснявам, че като се роди бебо, ММ може да се напие от радост и на пияна глава да го запише Точко. Как ще ни бие после това дете, мани-мани!!! #2gunfire
Котке, честита Мила!!!! Hug

# 742
  • Мнения: 1 266
Бейбифейс, Михаела много дълго се казваше Марулка, докато навърши 2 год. някъде. Сега вече е Кифличка поради някои склонности на характера си.
Но Мила си е мила  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 9
Момичета, чета ви и сама се смея а ММ само пита кво толкова смешно има ... Досадата ми  Sunglasses

Панди, да ти е жива и здрава рожденничката (на патерици), че и аз вчера не съм влизала. Да слуша мама и тати и те да я слушат  Hug

А Кокона и Марион, момичета моля ви се една количка да ви изпокара за глупости, достатъчно напрежение имаме в живота - реалния, та и тук да си създаваме още...

Хиихихихи, Кайлис, така съм се смяла с малките пишлета, че нямаш представа  Joy Аз племенника ми отгледах и после още едно момченце в Швейцария, така че за мен ще е ново да гледам пеперудка  newsm62

  bouquet  на всички.

Аааа, за малко да забравя, Елг, я сподели нещо линкче на количката и бейбипорта където си ги харесала, че ми е интересно. Хич не мога да се спра на нищо тука, с Роси ги пробвахме, нещо не ми легна на сърце нито една...

# 744
  • София
  • Мнения: 1 489
Бейбифейс, Михаела много дълго се казваше Марулка, докато навърши 2 год. някъде. Сега вече е Кифличка поради някои склонности на характера си.
Но Мила си е мила  Mr. Green
И аз това се опасявам, че ще си остане Точко, макар и записан с друго име Simple Smile)) Mr. Green

# 745
  • Мнения: 295
mandarinkata като се замисля, ние сме тотлкова далече една от друга- каквото и да става, може би веднъж годишно ще се виждаме ... не е проблем за мен , обаче самата мисъл , че моите дребосъци са повод за някакви лоши помисли ми идва вече в повече...

За имената- аз бях кръстила "троха" моите две преинцеси ...

Аз все още усещам само отляво побутване (усещам само Йоана) , а Ивайла хич я няма отдясно .. Утре ще ги снимаме и дано да са с най- хубавите тупкащи сърца!!!  Heart Eyes Praynig Praynig Praynig Praynig

# 746
  • Мнения: 26
Toridim, Коконче ето едно предложение за вас Simple Smile

http://www.babyjogger.co.uk/cityminidouble.php

# 747
  • Мнения: 361
здравейте
това е новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731487.new#new

Днес ще я пооправя- заглавието и ако има нещо да се нанася. Заповядайте вече там

Общи условия

Активация на акаунт