Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 059
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Не знам дали ви благодарих за пожеланията (жегите ми стопиха мозъка вече), ако не съм - благодаря сърдечно на всички. Hug

Ние сме си две в едно, накрая май ще се сдобия с Дева, вместо втори Лъв.  Mr. Green
Днес ходих на кола маска, поизпотихме се и двете с козметичката. Laughing

Flower, браво за резултатите, надявам се вече да се поуспокоиш. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 152
Здравейте момичета!
Честита дъщеричка и на мама Кучо, много радости да ви носи!
Алексче стиснала съм си едни палци за лека и приятна среща!
Честито на всички рожденници на Нелка, Месечинка и Алексче да,са  ви живи и здрави!

На мен много добре ми се отразява балкана и като слушам за тия жеги и не ми се прибира!  Тук вечер даже става студено и се спи прекрасно!

# 707
  • Мнения: 1 167
Лилка такава за кърмене,която става и за спане.

О ,да сетих се че спомена нещо такога ,но чак сега Laughing
Рали като се роди беше нея година адски жеги и от малка месец два е на климатик при жегите.Но на нощен режим и по икономично и не духа така студено.

Флауърче,браво за резултатите  Peace , а за бебо е рано още споко  Hug.
Сандре стой си там докато можеш  Hug .Но и тук тия дни при нас(на морето)бива временцето има си ветрец и като чели вече се усеща леко хлад.
Алексче, дева ,лъв каквото живо здраво и леко  Peace пък другото......Честита "прическа" Mr. Green готова си.Сигурно си е доста трудничко и аз съм козметик, но в девети месец не съм правила кола,по ранни да ,но тогава си е и притеснително в по ранни месеци да не стане нещо сега поне и да тръгне да излиза си му е време.

# 708
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Алексче, приятна среща с малкия бебок  Hug

В мартенските мами прочетох за един хомеопатичен спазмолитик - спаскуприл. Някоя от вас пила ли е?

# 709
  • София
  • Мнения: 10 698
nelkamilano честит рожденник! Жив и здравичък да е!

# 710
  • Мнения: 1 073
Флалърче, много отпочинала изглеждаш. Но много завоелирани снимки на коремчето си сложила  Whistling  И това с усещането в 13-та г.с., когато бебо е някви 300гр. ми се струва егати абсурда, но нека си мислят, че газовете са ритничета. Но когато човек вярва няма смисъл да му се обяснява, че не е това, което си мисли.

Нелка, да ти е живо и здраво детето  Hug

Алексчеfingerscrossed

Зу, не се ядосвай. Ще я вземете количката. Важното е, че сте я избрали  Peace Колко време ще гостувате.

Аз много се бях замислила за Bebe confort Elea, но и тук имам същата причина, която ме отказа от Espiro Enzo Evo-  цветовете, тъй че да ми минава III-тата фетална и да взимам Лупо-то , че да мирясам.

Моя малчо тези дни беше много активен. Усещам го с ръката си, виждам го как се мести и това по всяко време на деня. А днес никакъв го няма и нещо съм се сдухала и само го мисля  Confused

# 711
  • Мнения: 1 096
Нелка, да ти е жив и здрав рожденикът Simple Smile Желая му щастливо и безгрижно дество и да бъде добър батко!

Цветенце,
браво за резултата HugИ на мен са ми много странни тия усещания толкова рано, аз изобщо даже не съм и влизала в отчетната, не мисля и да влизам,тук си ми е екстра Simple Smile А за кавгата, понякога толкова изтрещяват родителите,чеее трябва яко стискане на зъби. Истината е,че е най-добре всеки да си е отделно. И аз мечтая за този момент, но поне до 1 година няма да стане. Ти поне си с по-добрия вариант, аз съм със свеки и не ме питай какво стискане на зъби е,че не искам да се карам с нея (на майка можеш всичко да кажеш и да няма сърдити) #Cussing out

Зузи, кофти за закъсвацията, ноя  ги строй в 2 редици,ама ха-веднъж сте отишли при тях и имате нужда от услуга.Какво по-важно има от бебка. Дано скоро да отидете при вашите и си починеш добре Hug

Алексче,
желая ти прекрасна първа среща Flowers Four Leaf Clover



# 712
  • Мнения: 931
Здравейте сладки пупинки, аз сега се прибирам и бързо да ви се отчета от обременяването. Стойностите ми са Ок , освен тази на 1 час след изпитата глюкоза - 12.2. Следващите стойности са 4.36 и 4.51, а сутрешната на гладно е 5.10. И въпреки че стойностите клонят по - скоро към ниската граница , минавам на диета - 5 хранения на ден по малко , ако може и да е разделно като диетата за диабет и да избягвам сладките плодове - най - вече гроздето , а също така бялото брашно и бялата захар. И така , въпреки всичко като се прибрах сега си хапнах една пица като за последно , от утре ще му мисля.

Флауърче , браво за резултатите за Токсопл. но ти избягвай да чистиш ВЦ-то на котето.
Зузи , успокой се , ще минете и за количката, ти беше някъде наблизо до Хасково май , или се бъркам с някой друг.
Нелка честит ти рожденик , да ви е жив и здрав.
Сандре наслаждавай се на балкана колкото можеш повече , как ми се иска и на мен на прохладно , ама засега се задоволявам с климатика  Crazy
Тони радвам се че имаш вече по - силни и чести усещания от бебо, но нали си знаеш че има и спокойни дни , така че не се сдухвай. Браво за Лупото - добро решение.
Веси ти как си мила.

Аз пък съм се наканила два дни да си седна на Д-то и да не правя нищо и да си мързелувам у нас, ама да видим дали ще издържа.
А днес обикалях магазините докато чаках да мине време между боцканията и бебо се сдоби с 4 чифта дънки  Crazy за 3 ,6, 9 и 12 месеца/знам че съм луда , но поне не са еднакви/ , няколко ризки и поръчах якенце подобно като на Тоничка/ дано не се сърдиш, но намерих подобно в същите цветове, но не е като твоето/.Занесох всичко при майка, че ММ е малко суеверен и иска да минем 3-тата ФМ и тогава да носим всичко у нас. Та ще ги наснимам като ида при мама.

Оффф улях се с с писането.

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Нелка,честит ти рожденик.Да е жив и здрав и горд батко.
Пепитка,честити покупки.
И аз утре мисля да ходя с малчо на пазар,че сутрин и вечер взе да става хладно,а почти всичко му е умаляло за есента.

# 714
  • София
  • Мнения: 8 131
Пепи, благодаря, добре съм. Следя кръвното и си почивам.
Нелка, честит празник на баткото. Да ви е жив и здрав и много да ви радва!
Стискам силно палци за Перу... Praynig
Момичета, едно главоболие ме мъчи...Какво да правя? Не е от кръвното, ама е почти целодневно...

И аз искам да почерпя, че днес мама има РД.
Скрит текст:


# 715
  • Мнения: 6 395
Весии, честит рожден ден на мама и бъдещата баба  жива и здрава и енергична, за да помага  Hug Hug  вдигам наздравица с чаша сутришно мляко с какао  Laughing


Перу, ще чакам новини.  Praynig Praynig Praynig  Знам , че ще са хубави  Hug

Пепи, това с диетата и махането на плодовете.....ужас, аз без тях н е мога, ставам и първо това закусвам с кисело мляко надробявам някакъв плод , а най обичам  грозде с чай и мед....... Макар че бих спорила и доста от лекарите оспорват плодовете и меда да се изключват при висока захар. Мъжо ми нали беше вдигнал захарта и беше минал на диета, е по мое настояване нито меда спря нито плодовете, само боклучавата храна...и проработи  Wink


Бебето вчера ме подлуди, бях офиса, да поработя малко и явно се енргизира и то там, обаче чак сега се усетих, че сутринта изпик едно мокачино в офиса, а в него има кафе  Banghead Banghead, не само какао Tired. Вече броя дните до ФМ, нямам търпение да се видим , ще искам да ми направят и диск, за да си го гледам когато се затъжа за бебо  Heart Eyes  ох да идва Януари вече и да се гушим  Heart Eyes

# 716
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Весе, да е жива и здрава майка ти много да ти помага с бебчето  Peace

Да си копирам поста-

Не нося хубави новини. Сърчице не се чу. А бебето, в резултат на хормоните, които ми тъпчат /прегнил, прогестерон/, които аз и без това си имам доста, за една седмица е наваксало развитието и си отговаря на 10-та седмица. Наведнъж е пораснало с 2-3 седмици. Питах док - възможно ли е това да стане без сърце, само от "изкуствените" хормони. Каза - да, възможно е.
Спря ми всички хормони и лекарства и другата седмица ще търся кой ще решава въпроса. Каза - иска ми се да му дадем още малко шанс. Така расте  Днес вече имаше ръчички, краченца ...  Tired
Не знаех, че изкуствено може да се поддържа растеж и то така интензивен.
Според него не е генетичен проблем, защото преди имах идеално сакче, жълтъчното мехурче е перфектно, ембриончето и матката около него са яко кръвоснабдени, според док - то така се е захванало, че няма да се пусне. А не искаме кюретаж. Ще опитаме с химии.
и пак заключи -стават чудеса.
Той така ме посрещна и първия път - нямаш шанс да стане с твоя яйцеклетка, но да не ви убивам надеждата, опитайте, ако сте решили.

# 717
  • София
  • Мнения: 650
Ох, Перу...Бъди силна! Гушкам те

# 718
  • Мнения: 1 096
Ех,Перу, само ще те гушна и ще продължа да се моля вашето чудо да оцелее.Как е възможно да има развитие без сърце, не разбирам Praynig

Веси, честит рожден ден на майка ти и скоро щастлива баба

# 719
  • Мнения: 6 395
 Praynig Praynig Praynig аз не спирам да вярвам. Не спирам! Как ще се развива без сърчице  и ще расте  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт