Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 060
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • NE
  • Мнения: 10 999
Месечинка Честит първи рожден ден на малкият тигър!   bouquet Пожелавам му да е жив и здрав, игрив и добричък. Hug
Алексче Честита втора годинка и на твоят малък мъж. Да е жив и здрав и горд и любящ батко.  bouquet Ти как се чувстваш?
Перу Моят док ми казваше, че в началото е най-хубаво да се чувстваш добре. Това означава, че всичко с човечето е наред. Hug
Веси Честито изписване. Hug Сега толкова в болницата чааааак октомври по термин. Hug
Лилка Честита детска стая на Рали, със здраве да си я ползва. Hug
Прахи Не го тормози твоето човече. Не се натоварвай, че рано или късно си навличат тревоги.
Арвенче Браво на твоят голям мъж. Hug Ти си истински герой, че се справяш в такъв момент. Hug
Маги И аз съм същата, ако не си легна на време после съм зле цял ден. Peace Дай една снимка с пупа. Mr. Green
Пепита Всяко зло за добро. В подходящ момент ще направите Балкана. Hug

Ние вчера бяхме на бунгала на Шкорпиловци. На отиване отидох да ми вземат кръв за TSH FT4 и токсоплазмоза. Резултатите са малко завишени от миналият месец. Thinking
TSH   2.22   mcIU/ml   0.27 - 4.20
FT4   17.35   pmol/l   10 - 25
Токсоплазмозата ме тревожи зареди моят кот и ще ви помоля за палчета. Praynig
Иначе от липсата на еутирокс и кафе бях като размазана през целият ден. Голямо главоболие ме тормозише до вечерта. Днес отскочихме до Камчия и си направихме пътуване с лодка по реката. Беше невероятно. Heart Eyes Накрая на почивката като се ядосах на мъжо, ама не да крещя и да тръшка ами се разревах. Аз се взех в чудо. Явно се почва. Crazy

# 691
  • София
  • Мнения: 10 698
Цветенце и тук да ти кажа,че ТСХ е високо,дозата трябва да се вдигне,кога си на ендо?
И защо не си пила еутирокс   и кафе цял ден?

# 692
  • NE
  • Мнения: 10 999
Магнитче Явно ще вдигаме дозата на еутирокса. Иначе пих след еутирокса източването , но закъснях и с кафето и кръвното ми падна и почна страшен главобол. Не съм пропуснала хапчето. Peace На ендо съм идната седмица. Надявам се да не е страшно вдигането на хормона. Praynig

# 693
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Флауърче,
не се тревожи за токсоплазмозата Hug Първо - по-добрият вариант е да си я карала и второ - вероятността да си я прихванала от котето си, дори и то да е носител е нищожна.

# 694
  • NE
  • Мнения: 10 999
Месечинка По принцип живея с котки от години и сигурно съм я прекарала, но пуст страх. Иначе котето, което живее и спи при нас няма достъп до външна среда и си е обезпаразитен. Логиката показва че не би трябвало да има проблем, но пак ме е страх. Дори ми избиват вече нервите и съм яхнала метлата. ooooh!

# 695
  • Мнения: 1 096
Цветенце, стискам палци за токсоплазмозата,сигурна съм,че няма да има нищо. А за ТСХ - определено трябва да се повиши дозата. Днес и аз си пропуснах хапчето,нали станах по никое време,пих вода,кафе,хапнах и чак в 16 ч се сетий,че не съм си взела еутироксина, но вече беше прекалено късно.Радвам се,че добре сте изкарали на почивката, а за нервите май всички от време на време сме така, ще трябва някак да ни търпят мъжете

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 057
Цветенце,стискам палци за токсоплазмозата.Аз е карах преди да забременея и не разбрах и откъде е прихванах.

# 697
  • Мнения: 6 395
И как разбираш, че си карал токсоплазмоза  newsm78 newsm78.  Цветенце, шанса да хваниш токсоплазмоза от домашният котам е равна почти на нула. По е вероятно от недоизмити моркови например или магданоз, а най вероятно си я карала без да разбереш ......много често още като малки деца в пясъчниците се прихваща туй чудо и се изгражда имунитет  Wink

# 698
  • София
  • Мнения: 10 698
И как разбираш, че си карал токсоплазмоза  newsm78 newsm78.  
Ами с  изследването, единия показател показва дали има имунитет, т.е е прекарана, а другия дали има активна инфекция в момента. Аз например съм с прекарана токсоплазмоза,що писани съм имала...

Добро утро.
Купих си вчера онази възглавница, жега ми е с нея обаче, няма угодия. Отделно ходихме до свекърите за малко, там съм закарала всички бебешки дрешки от малкия и се оказа,че имам бая дрешки-бодита,ританки,ромпърчета,даже спално чувалче за новородено-бях го забравила Crazy,които ще ми свършат работа за малката, живот и здраве. Така че се получава,че трябва съвсем малко нещица да взема,като дрешки и аксесоари. Party

# 699
  • Мнения: 718
Добро утро момичета къде се губите днес.......Laughing
Черпя ви по една виртуална тортичка моето момченце днес има рожден ден  Laughing

# 700
  • Мнения: 1 167
Нелка да ти е живо и здраво момченцето  smile3525. Прекрасно детство и страхотен батко.
Флауър и аз имах котка 5-6 години докато забременея с Рали.Като забременях правих и двата вида изследвания дали имам токсоплазмоза и дали по време на бременността съм заразена.Но интересно мислех че имам, но нямах.Но бях маниачка по тема чистота косъмче да няма никъде(а беше персийка), тоалетна винаги чиста. Дресирана ,знаеше си мястото ,дивани ,спални ,маси не -достъп строго забранен,само при позволение  Mr. Green.Но не само от котки може да се зарази човек с токсоплазмоза.

Магнитче честита ти възглавничка,А за каква става въпрос нещо съм изпуснала  Blush?Аз си взех от мемори пяна на мен и на малката.Нямате ли климатик да ти е поне по лекичко в тези жеги?Аз сега спа  в стаята на малката и там е по голяма стаята и е по хладно спинкам като бебе,но докато бяхме в спанята тримата- малка стая и ставаше ужас, но климатика спасява положението.

# 701
  • София
  • Мнения: 10 698
Лилка такава за кърмене,която става и за спане.


иначе за климатик имаме, в спалнята и в хола, то ни е и двустаен апартамента, спалнята е голяма, но сме юг и е ужасТ, а климатик сега не искам да пускам и при пуснат се потиме с детето,остава и да се разболеем. ooooh!

# 702
  • Мнения: 7 118
Минавам на бърз отчет..в събота закъсахме с колата и не успяхме да минем през Ст. Загора ooooh! Дойдохме на фантазия до свеки и уж щяхме днес да ходим за количката, но свекър ми имал други планове и всички се съобразяват с него  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Още малко ще потърпя и ще се развикам, щото ми писна да угаждам, а с мен никой да не се съобразява  Crossing Arms
Като изключим това и спането по 4-5 ч на денонощие и жегата (стои се на затворени прозорци, щото влизала жега от вън, а в стаята е 29 градуса, дори без да мърда въздуха ooooh!), всичко останало е добре  Whistling



# 703
  • NE
  • Мнения: 10 999
Зузи Много е неприятно като се случи така. Бъди спокойна и се наслаждавай на почивката.  Hug
Магнитче Възглавницата изглежда много сладурски. Peace
Нелка Честит рожденник.  bouquet
Мерси за вълшебните палчета. Резултата е отрицателен. newsm44
Токсоплазмоза IgM /Еlecsys/   0.128   COI   до 0.8-отр.; 0.8 - 1- сива зона;над 1- положит.

Скрит текст:
Вчера като сме се закарали с моята майка. Какви лудости я бяха прихванали само ни се караше и бях готова да си отида. ooooh! Добре че не се стигна до там.

П.П. Сложила съм една снимка с тумбаче от Шкорпиловци. Blush
П.П.2 Моля ви кажете ми че съм си наред като не чувствам бебето в 13 г.с., както в отчетните. Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 авг 2013, 12:10 от Flower Fairy

# 704
  • Варна
  • Мнения: 25 252
nelkamilano,
да ти е жив и здрав рожденикът Hug
Ама Флауърче,
как не го усещаш бе, трябва да усещаш даже като се прозява, на морзова азбука да общувате, това-онова Whistling  Joy Радвам се за токсото Simple Smile Разбирам те напълно, и аз като бях бременна имах един период, когато напук на здравия си разум бях параноясала, но се заинатих и не си пуснах изследвания Whistling
Магнитче,
честита ти възглавница Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт