Препарати за съдомиялна - 6

  • 94 591
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 448
В момента ползвам таблетките на КК ,обикновенните
много съм доволна от резултата , нямам никакви забележки ,
имам и Фейри , отвреме- навреме слагам от тях , за да отрия разлика в измиването
еми няма !!

# 511
  • Мнения: 691
Ползвах няколко пъти таблетките на  Somat 10 в 1  Simple Smile В момента ползвам  Somat прах.Еми не мисля,че таблетките мият по–добре,напротив.С праха можеш сама да прецениш точното количество за определен брой съдове  Wink в смисъл понякога нямаш толкова много съдове и можеш да сложиш по малко прах  Rolling Eyes Незнам дали обясних правилно.С две думи–с моя скромен опит със съдомиялна,съм по доволна от праха.Измива без проблем всичко  Hug Надявам се да съм била полезна

# 512
  • Мнения: 5 625
За 4 месеца досега съм ползвала праха и обикновените таблетки на ККласик и Финиш All in one. Нямам забележки към праха, но за всеки случай при по-загорели съдове слагам таблетка. Разлика между Финиш и ККласик не виждам. Съгласна съм с kremenu6a, че с праха е по-икономично и природосъобразно, защото можеш да дозираш количеството съобразно броя и замърсеността на съдовете без да се налага да чупиш таблетки и т.н.

# 513
  • Мнения: 29 446
Да кажа и аз, ако някой го интересува - всякакви видове препарати за съдомиялна на Сомат - гел, прах, таблетки и т.н. (без сол и гланц) намалени с около 30% в Карфур. Не са от големите разфасовки.

# 514
  • София
  • Мнения: 38
Вчера си взех праха на Кауфланд , който така хвалите тук. Пуснах една съдомиялна и на пръв поглед съм доволна, но те и съдовете не бяха кой знае колко мръсни - основно чаши. По-нататък ще видя как ще се справи и с по-сериозните - тави, тенджери и т.н.
А занапред ще ви следя и ако попадна на нещо по-добро, ще споделя.   bouquet

# 515
  • Мнения: 0
Ние освен препаратите имаме и филтър за съдомиялна машина от блуфилтърс - върши много добра работа като филтрира водата и освен, че предпазва машината спестява и от миещите препарати. Много лесно се монтира и е за около една година - препоръчвам го.
Има проблем с дадения линк.

july1993 - това мисля, че беше линка за тоя филтър.

# 516
  • Мнения: 0
pepito_215, какъв е от къде е  този филтър?

Natali, филтъра е немски - от фирма блуфилтърс. Аз си го поръчах през сайта им - струва 59 лв.

# 517
  • Мнения: 29 446
pepito_215, какъв е от къде е  този филтър?

Natali, филтъра е немски - от фирма блуфилтърс. Аз си го поръчах през сайта им - струва 59 лв.

Благодаря ти за отговора, трябва да видя да ида на място. Виждам, че имат магазин в София (ако не е само офис де  newsm78)...

# 518
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Извинете, а този филтър как точно се използва, къде се монтира?

# 519
  • Мнения: 0
Еми май е офис само. Аз им писах, обадиха ми се и ми го пратиха с куриер.

Иначе се монтира на маркуча на машината и се сменя след около година. При нас водата е твърда и се усеща разликата с филтъра - струва ми се, че използвам доста по-малко препарати  Simple Smile Мисля да пробвам и на пералнята

# 520
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Благодаря ти за уточнението. За жалост няма да мога да го използвам на миялната, защото е вградена и маркучите са трудно достъпни (дано не се налага да я вадим, че ще е бая зор).

# 521
  • София
  • Мнения: 3 611
Благодаря, pepito_215bouquet

# 522
  • Мнения: 62
Здравейте! Искам да попитам нещо, свързано с гел-капсулите на сомат. В рекламата се споменава, че придават блясък на съдовете, но тази капсула като се разтвори още в началото, след това има изплаквания и накрая идва ред за последното измиване, а дотогава тя се е отмила със сигурност. Въпросът ми е дали наистина съдовете са така блестящи след измиване и дали тази капсула е ефикасна при използване на програма с предварително измиване(предпране)?

# 523
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
При програмите с предмиене, капачето на отделението за препарат се отваря чак при основното миене. На моята миялна има място за допълнително препарат при предмиенето, то се намира непосредствено до отделението за основно миене. Не съм ползвала Сомат капсули, но съм скептична относно препаратите всичко в едно, точно по същата логика - според мен няма как и къде да се съхрани до последното плакнене препарата за блясък така, че аз си ползвам отделно такъв, без значение какъв препарат за миене използвам.

# 524
  • Мнения: 135
Момичета какъв гланц ползвате?
От няколко дни имам миялна взех таблетки и прах на Кауфланд, а за гланц четох някъде из темата за някакъв био от Карфур, изпратих мъжа ми - нямало такъв Rolling Eyes
Днес пуснах таблетка на еко програма и ми се стори че не са хубаво изплакнати съдовете. Имаше по някои съдове вода която беше като с препарат. Дали съм сбъркала препарата или програмата... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт