ОКТОМВРИЙКИ - Тема 15

  • 28 122
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 850
165 см, бях 52кг,сега вече отивам към 65!Аз такива кг не съм се виждала никога и въпреки,че при мен всичко е само на корем, мисля че приличам на барбарон.... hahaha
Laughing Аз какво да кажа- при 165см съм вече 69кг #Crazy а почнах на 52 и бях много напълняла след празниците, нормално съм 48-49 Whistling къде са те, къде съм аз. Много качих заради отказа от тъпите цигари #Cussing out

Благодаря на юCatalonia  за новата тема  bouquet и аз днес съм с много контракции #Crazy пия си магнерота Confused бебето много ме бута и май се обръща чак ме боли Crazy

# 31
  • Мнения: 261
Catalonia, ще гълтаме лекарства и това е, каузата си заслужава!  Praynig

Моите в началото бяха..., няма да ти казвам! Сега съм ги редуцирала до 9 таблетки на ден + една инжекция!

Не остана, многото мина.  Hug

# 32
  • London
  • Мнения: 73
Запис и от мен, Каталония мерси за темичката   bouquet и се надявам да ти отшумяват контракциите.

Чудя се дали да не помоля да ме запишете и мен, казаха ми че заради възрастта ми тук в Англия можело да ме предизвикат да родя две седмици по рано, което ще ме сложи при вас... Аз съм на 44 г, втора бременност, от София но живея в Лондон от години, термина ми е 6 ноември.

Иначе съм 1.80 висока, почнах от 68 кг и сега съм 76... Предимно корем и бюст, въпреки че напоследък гледам че и дупето се заформя  Laughing

hrisence аз мисля че е така, ако имаш твърд корем без болки и без изтичане на разни работи, не са истински контракции. Истинските са като вълни и се повтарят през интервали. Аз миналата нощ точно сънувах че отивам да раждам а в клиниката не искат да ме приемат, понеже контракциите ми са дълги интервали... Чак се събудих от зор от този сън!  Shocked

# 33
  • Мнения: 56
Запис и от мен, Каталония мерси за темичката   bouquet и се надявам да ти отшумяват контракциите.

Чудя се дали да не помоля да ме запишете и мен, казаха ми че заради възрастта ми тук в Англия можело да ме предизвикат да родя две седмици по рано, което ще ме сложи при вас... Аз съм на 44 г, втора бременност, от София но живея в Лондон от години, термина ми е 6 ноември.

Иначе съм 1.80 висока, почнах от 68 кг и сега съм 76... Предимно корем и бюст, въпреки че напоследък гледам че и дупето се заформя  Laughing

hrisence аз мисля че е така, ако имаш твърд корем без болки и без изтичане на разни работи, не са истински контракции. Истинските са като вълни и се повтарят през интервали. Аз миналата нощ точно сънувах че отивам да раждам а в клиниката не искат да ме приемат, понеже контракциите ми са дълги интервали... Чак се събудих от зор от този сън!  Shocked

Само да не ви разказвам за сънища...сънувала съм всичко възможно,което може да се сънува свързано с бременеенето....и освен това тази нощ сънувах,че мъжа ми е награбил една съсека...и в просъница му казвам:Ако това се окаже истина те изхвърлям!!!И той душичката се съгласи.... Embarassed
Притесненията около раждането си оказват сериозно влияние...

# 34
  • Мнения: 169
Светулка7 , към коя дата да те запиша?
Bebe dj , ще търпим няма как  Hug Аз от моя лекарствен коктейл така се омотавам, че... Crazy

Гледам, че за килограми говорите, аз избягвам да се тегля  Rolling Eyes . Макар, че само на корем съм пораснала  Flutter

# 35
  • Мнения: 216
 Каталония, благодаря за новата тема и стискам палци за успокояване на контракциите. Аз пия диаспорал и минават бързо, друг е въпросът, че ми дразни стомаха.
Днес бях на консултация, бебка се е обърнала и е с двойно омотана пъпна връв около врата. Доста съм притеснена. Лекарката каза, че нищо не може да се направи докато не стане време за раждане, така че стискам палци и се моля всичко да е наред.

# 36
  • Мнения: 85
Привет и от мене Simple SmileОтносно килограмите EmbarassedВисока съм 168,бях 57кг а сега 71 Cryда сме живи и здрави,пък после ще му мислим Simple Smile

# 37
  • Мнения: 491
Хайде сега, ще си ги мерим ли... килограмите Joy Първата бременност качих 35-40 не беше ясно точно колко, защото не съм сигурна точно на колко забременях. Но е факт, че съпружието ме взе финна дама 48 кг. (168 см.), малко качих като започнахме да бебеправим, но не зная колко точно. А влезнах да раждам 95 кг. Но това не е всичко - изписаха ме след 9 дни 90 килограмова и после стана най-трудното, защото никога не ми се беше налагало да боря килограми - винаги съм яла по колкото си искам и от каквото си искам без да имам проблеми с теглото.
Както и да е, сборих килограмите до около 60-62 и отново сега забременях... и вече съм над 90 кг., а това си прави както и да го гледаш +30кг. до момента. Струва ми се, че към момента водя класацията bowuu

# 38
  • Мнения: 261
Не се притеснявай, Melodiya, ще се търкаляме заедно!  Wink  Hug

Светулка7, добре дошла!
Преди се е приемало в акушерството, че щом жената е над 35 г. - секцио и не се коментира. А вече дори и първа бременност над 35 се "пробва" по естествен механизъм, освен ако няма други утежняващи обстятелства. Та как са се навили при теб за секцио, направо не е за вярване.   bouquet

# 39
  • Мнения: 1
Да, да определено щом и гаранцията си е ОК.. Wink baby dj Благодаря  Hug

Преди месец ме теглиха, бях +12 кг. Сега сигурно съм +16  Embarassed Страшно сладко ми се яде и вече режима,който спазвах отначало да хапвам до 19ч. е много трудна задача за спазване. Такъв апетит, такова чудо....  А и цял живот свинско и телешко не съм яла толкова колкото изядох през последният месец  ooooh! Нито жегите, нито пиенето на вода, нито малкото място, което ми остана за пълнене не ме спират да отварям хладилника по-рядко  Grinning

# 40
  • Мнения: 0
Уф, този Гинипрал съм го пила 4-5 дни в пети месец, също в комбинация с магнерот. Голяма гадост беше, поне за мен - получавах страхотни тремори, ако не хапна веднага. Единият път нещо се замотах 20-минути с хапването и после не можех да говоря членоразделно, все едно съм изяла кутия леден сладолед и ми е замръзнал езика  Laughing, а и като награбих един козунак, за да напълня стомаха, не можех да си уцеля устата, та с лявата ръка придържах дясната да мога що годе да напъхам някакъв залък. Накрая накарах ММ да ме нахрани  Joy Joy.

# 41
  • Мнения: 7
Ох мами и аз съм със жестоки контракции и предимно вечер и сутрин рано имам чувството че няма до устискам до края на октомври .Стегнала съм багажа и съм на полу-съединител а за килограмите съм 169 см. като забременях бях 62 стигнах до 71 сега съм свалила 2 та съм 69. Много малко съм качила и се притеснявам с това сваляне но го отдавам на жегите и многото работа  Sad

# 42
  • Мнения: 169
Mariabel , да неприятно е треперенето, но все пак няма как като се налага. Иначе другото лекарство Изоптин, кара Гинепрала да се усвоява по-лесно и намалява треперенето.

# 43
  • Мнения: 2 850
Каталония, благодаря за новата тема и стискам палци за успокояване на контракциите. Аз пия диаспорал и минават бързо, друг е въпросът, че ми дразни стомаха.
Днес бях на консултация, бебка се е обърнала и е с двойно омотана пъпна връв около врата. Доста съм притеснена. Лекарката каза, че нищо не може да се направи докато не стане време за раждане, така че стискам палци и се моля всичко да е наред.

Като се получи така, ще те следят ли по-често? Дано всичко е наред Hug
Мен бебето окончателно ме преби- то не беше под ребра, в пикочеен мехур, пъпче ooooh! Опитах се да го подкупя със сладолед, ама нещо май е сърдито днес или му става тясно newsm78 #Crazy

# 44
  • Мнения: 148
 Стартирах 168см и 55 кг.,сега съм 70. От днес и моите контракции се увеличиха и станаха болезнени.Наложи се да започна да пия и гинипрал.Поне благодарение на постовете ви разбрах,че треморите в ръцете са от него/бях се шашнала/ #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт