Успешно "олежани" бебета - тема 11

  • 22 725
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 459
Жени,75 см в мойте очи са мнооого Hug.Ние сме ...69-70 последно при двама лекари затова пиша 2цифри,добре че косата и е дълга та единия се е заблудил Joy Днеска по магазините тука и търсих рокличка и тоалети/по обясними причини ни трябват и резервни варианти Wink/.Влизам с нея  ,обяснявам че търся нещо официално за рождения и ден,обаче искам..68 размер....какво да направя,този номер все още и пасва най-добре.Имаме и дрешки 74,повечето рискувам ако и ги облека да ми я отнемат от раз социалните-като не го храня детето Mr. Green.
Забравих да ви се похваля...ние лазим като за световно bowuu от 5 дни за учудване на мама.Макар и фъстък е толкова жизнена и палава от 2,3 седмици,да ми жива и здрава само.
Стеф,а можеби Бобсъна си превежда твойто ,,не,,на гръцки Wink

# 46
  • Мнения: 2 211
Добро утро  Hug Hug Hug

Сядам да открадна няколко минутки и да драсна някой ред. Мария е добре, но с ужасно разстройство от тези гадни АБ. Давам и прахчета пробиотик, а петънцата по тялото почти изчезнаха.

Деси, фино гадже ще е Айчето. На мен пък ми казват постоянно, че имам огромно бебе и Марчони е с леко наднормено тегло  Laughing  Да и ядат гъзето наакано и това е! И Айчето, и Мария, и всички останали моми и момци ще станат страхотни красавци, мила, само притесненията им берем  Hug

Жени, да ти кажа аз какъв лъвски инат си имам у нас... Като не и дам нещо, такъв рев до посиняване е, че не знам как ще се оправям с нея... Отскоро се е научила, направо се дави в рев като не получи нещо, а в момента, в който и го дадем спира и се хили  Tired Малко зверче!!! Бие баба си по главата, щипе ме по клепачите и като не и давам реве, абе на малкия си пръст се опитва да ни върти.

Стефи, пробвай системата на Мириманова за отслабване, мило. А с нея смъкнах 12 кг. Сега си похапвам и си почивам, но не съм качила. След позадържа малко килограмите, пак ще мина на нея да заслабвам още. При нея се хапва даже и сладичко до обяд и не е трудна за спазване.

Белоснежка, да пратиш специални поздрави на Лали Бали и малко Николче. Милото детенце, какво повече да кажа...

Фустич, официално съм в листата със завистниците за твоите килограми. Е как стават тия работи  Twisted Evil

Скаб, ще работиш, душа, какво ще правиш, тези деца трябва да се хранят! Аз съм тръгнала на ясла на година и половина и нищо ми няма  Wink

Дрънче, май драмата с отбиването е по-голяма за мамите, отколкото за децата. Ще пускаш ли Камен на ясла?

Моята мързелана направи няколко крачки сама вече, но я е страх да ходи без мен и това е. Освен това много я мързи да върви, само се подпира по диваните и стои изправена. Много е мързелива, още не иска да си държи шишето като пие, реве и ми го подава да и го държа. Не иска да говори и да повтаря, приказва си на нейния бебешки и това е! Викаше мама, баба, тата. Сега научи да прави "браво" с ръцете и само това по цял ден. Казва "баааа" и пляска, това за добър ден, това за чао, това за мама и така. Братовчед ми беше така до 3 години, казваше само 3-4 думи и накрая проговори като професор от раз. Ама родителите му бяха пощурели дали няма някакъв проблем...дано и Мария не ми ги върти същите номера.

Хайде чао от мен, сладурки! Много целувки на бебоците!

# 47
  • Мнения: 1 270
Привет, нещо докато се организирам и минал реда на кафетата. Все още си спинкаме сладко - сладко до 10 ч. Ама сега да не започнете пак да завиждате, през останалото време сме на ръце  Twisted Evil Навън е поносим, но в нас освен да църка и мрънка друго не прави. Максимума на самостоятелно заиграване е 3 мин. Сега е докопал една кутия с цигари. Ако успее да си я разопакова ще му предлоа да си изпуши една  hahaha
Периода на НЕ-та та настъпи и при нас. Безуспешно. Знае обаче маймуната му с маймуна кога прави беля, защото сяда поглежда първо дали го гледам и ако го гледам с усмивка прави забраненото нещо.
За ясла още не съчм подала документи, но то сега нали е по точки приема, закъде да бързам. Така или иначе Айшето има 11 точки, а ние само 3 От всяка година все по големи глупости измислят.
Момичета кога да подам документи за детски за втората година? Трябва ли да е навършил годинката или месец преди това?
Деси не се ядосвай за см. на Ая Тъкмо ще ви изпратим другото лято Мики Мауското ромпърче и вие да си го носите  Joy А пък какви хубави дрешки има за бебенца  Hug че и момиченце. А за господата над годинката стават едни леко скучновати..., а по нататък направо грозни.
Попс чакай да проходи Мимето и ще стане фина и тя. Здраво дете какво искат те.
Миро как можа така да те разстрои бе Стеф  Laughing Не му ли забърка някоя калорийна бомба с куп холестерол вътре за отмъщение  Laughing

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 14:02 от skrita FUstA

# 48
  • Мнения: 965
Сияна се "сби" за триколката си и има отпечатък от горни и долни зъби на едно 1,5 годишно момченце на ръката. ooooh! ooooh!

Попи, имаш два варианта Mr. Green
1. Не е от зодията, а е влязла в такъв период и чакаш да излезе. Сияна е същата сега.
2. Няма да излезе, ще дълбае  Grinning Майка ми разказва, че съм била много досадна като искам нещо. Повтаряла съм по 100000000 пъти, докато на човек не му втръсне и го направи/даде

Фусти, аз питах през Юли счетоводстовото какво да направя и оттам ми казаха, че те подават нещо си, през Август щели да го направят, т.е. 1 месец след РД

Десинко, ще ги настигне и ще ги задмине някой ден другите, не се притеснявай, а сега обезопаси къщата  Hug

Стефи, Димитър е свалил 10 кг, но и май не иска повече. 1 седмица си беше развалил диетата и е качил само 500 гр. Мъже.... На Попи диетата ме отказа единствено вечерята в 18 часа....

# 49
  • Мнения: 1 179
Здравейте милички!  Hug
Благодаря ви за отговорите, то се оказа, че аз съм поръчала през американския и-бей, не през английския и май затова се е получило така, но пусто много съм зле.

Скрит текст:
Момичета, аз съм на ръба вече, защото много неща ми се натрупаха. На каката всеки ден й тече кръв от носа и вчера я заведох при хомеопатката, която й изписа поредните капки. Като между другото я попитах какво да давам на Стилиян за зъбите и тя му направи и на него капки с Хамомила 200 СН. Казах й благодаря, че поне една вечер ще се наспя, тя ми обясни. че първата нощ може да е по-неспокоен, но такова нещо не очаквах.... Стилиян заспа в 04:00 сутринта и спа само 3 часа. Междувременно се появиха сополи, но аз реших, че е от реването. В 7 като стана беше със зверски сополи и също толкова нервен. За похлупак на каката й е текло много кръв през нощта, защото на сутринта беше цялата в кръв, да не говоря какво е по матрака и чершафите. Днес звънях на въпросната лекарка и отговорът беше: "Чудесно много добре, значи лекарството действа", а за Стилиян:" Ами в началото може да провокира някои възпалителни процеси", но до кога мога да издеяна аз е друг въпрос.
На всичкото отгоре с ММ сме изпокарани жестоко, защото като е вкъщи само спи или е пред компютъра и де факто получавам нулева помощ, а това дали аз имам нужда от почивка не го засяга. Не го издържам вече........
И да не ми е твърде комфортно съм и настинала - гърло, сополи, ужассссс........
Извинявам се че така ви натоварвам, просто няма на кой друг да се оплача, ама много ми се е насъбрало  Cry Cry Cry

# 50
  • Мнения: 747
Аерче,  Hug повярвай, напълно те разбирам сестро  Hug Моя е същия, никога няма да забравя как посред нощ го събудих с пламтящ от болки гръб, за да поноси Боби само за 5 мин. , а той се врътна и заспа. Сменял е 5 памперса до сега, а първият от тях беше, когато детето беше на 4 месеца. Повярвай, напълно разбирам безизходицата ти да му обясниш, че да си майка 24/7 НЕ ОЗНАЧАВА ДА ВИРИШ КРАКА НА ДИВАНА ПРЕД ТВ-ТО! Знам, че и в момента искаш да му направиш основен ремонт на горната и долната челюст  box Но не мога да ти дам съвет как да постъпиш, защото аз не съм намерила изход от ситуацията. Чак понякога като се сетя какви скандали ще има като се върне и ... Crazy
Фустанелке, аз за сега колекционирам рецепти, за да си отмъщавам като се върне. Да му забъркам аз един бъркочец, пък да видим дали няма да яде  Whistling Ще му върна килограмите от воле. Сега заради него и аз трябва да се мъча да слабея, пък то хич не ми се отдава нещУУУУ
Попс, пишете ни и нас в клуба. Същата история, само ако го видиш как плаче като не му давам да блъска по лаптопа. Със сълзи и истерии, а в момента, в който му го дам е ангелче неземно. Чак ме е страх какво възпитание ще успея да му създам
Сега ще отворя да видя каква е тази диета, но щом може и сладичко....дано ми допадне
Жени, тез мъже нещо са се наговорили. Браво на Митака, евала му! 10 кила са си за поздравления. Дано успее да ги задържи.
Фустито и Лаленцето да не споделят повече колко кг са, че останалите изпадаме в дълбока депресия  hahaha
Лягам сладурки, че нема силички нещо

# 51
  • Мнения: 576
Привет мамета, почвам ви по ред на номерата  Mr. Green
Фусте, и аз си михлех че няма да ми е мъчно, покрай мен отбиха и забравиха, пък и на мен ми беше дотегнало вече. За моя изненада обаче, не само ми беше мъчно, а и направо си влязох в дупка. Както Фиксито каза, щом пазариш в мола, ядеш Макдоналдс и шоколад, и то всичко в един ден - явно си депресирана  Mr. Green Тъй де, започнах да свиквам с мисълта, че вече няма да кърмя, а и човечо е по-спокоен. Нощем спи много доре, но през деня е ужас. Комбинирано с растящи зъби, ми иде да си направя харакири. Днес заспа следобедно без драма, спа един час и се събуди с рев милото. Мазах венци, гуших, пях, ама толкоз беше съня за деня  Confused Да не ви говоря, че съм яко в цикъл и днес опатках за един ден почти цял пакет превръзки и съм като парцал отпаднала и кръст ме боли  Confused Мрън, точка, стига толкоз  Wink
Стеф, за ваксината просто помолих за следващата консултация. Боби е 9500 на 10 месеца, а Камен е 9200 на 12, тъй че не се кахъри, нищо му няма на дятито. Аз цвекло мноооого рядко ям, но майка ми редовно си прави като е в сезон, сварено цвекло, на малки кубчета като картофи за мусака, счупани орехи, зехтин/олио, лимон. Все повтаря че това са червени кръвни телца  Mr. Green Кодрита го обичам, преди правих често, ама сега от месеци не съм. А пък мъжо като чуе крем-карамел и г**о му се отваря  Mr. Green
Скаби, сестро, звънях ти два пъти да благодаря за армагана за РД на малкото, не ме отрази грам. Да не са болни всички кучовци в града? BTW водя нашата госпойца само във вашата клиника, даже чип й сложих последния път.
Лаленце, за фотото - определяш буджет, влизаш в сайта на фото павильон или фото синтетиз, въвеждаш умата и гледах кои апарати ти пасват. После почваш да четеш за моделите, но най-добре се консултирай с някой който разбира, защото термите са много, или на място в магазина.
Деси, ще проходи и няма да се спре. Много добре е качил за възрастта си. Те сега нали по съвсем малко качват сега, или като моичкия - хич (20 гр).
Жени, в Жеравна на фестивала е хипер яко да, твърдо сме решени да отидем и ние някоя година, но Камен като поотрасне. Само със спането е сложно. При тях е ден година храни буквално, и местата се запазват от година за година. Другия вариант е на палатки нещо, ама аз не съм много фен на тая идея, а с малко дете пък абсурд. Другото да те питам, днес сефтосах триколката. Много добре, супер удобна, върви леко, а сенника отгоре го махнах направо от двете втулки ли как се наричат. Обаче, нали няма колани това нещо и Камен като види люлки и се опитва да слиза в движение. На два пъти спирах да го люлея на различни места, ама на връщане нещо не издържа и пак тръгна да излиза, та се прибра на собствен ход. Та Сис опитва ли се тъй да каскадьорства? Камен е 78 см. Много ме кефи, някоя мома като се сбие, или съвсем пък като налага момченцата. Камен е мунчо, и за него другите деца са дървета все едно. Никакъв интерес.
Белоснежда, радвам се че разбойниците са добре, а Николчето милата се измъчи детето, а и Лали покрай нея. Дано скоро да се свъри и да се приберат най-накрая в къщи. Аз затова ротавирусната не я сложих, защото щамовете на тия чревни вируси са толкова много че няма смисъл. Все пак някой беше казал, че се карало по-леко като имало поставена ваксина, ама явно и това не е съвсем вярно.
Деси, Камен чак сега  дадох тая каша на Милупа оризовата с банан, ужасно е сладка, не мисля че е подходяща за вас на този етап. По-добре си вземи безмлечна оризова на Тьопфер и си я прави с АМ. Ще чакам резултата от ЯМР и ще стискам палци.
Стеф, Камен като ме захапе с 4-те си зъба и аз крякам НЕ и махам с пръст и на мен ми се хили, но съм желязна. Дано увре че не е хубаво така да прави. По принцип Карп казва да се пляска с ръце за да се стреснат, ама аз пусто все като се "карам" му е в ръцете, т.е. са заети  Mr. Green
Абе Попчеее, не свърши ли вашата офисея. Баси ваксините, гадост! А за яслата, да ще го пуснам, голяма мъка ми е, ама аз сега всичко ми е пресилено в кратуната и нямам много трезва преценка за нещата. Другата седмица ще обиколя две-три ясли да видим. Камен не казва нищо напоследък освен бля-бля и мама, като второто е само когато реве, всичко друго са нечленоразделни звучи и моторетки с уста  Wink
Футе, при навършена година счетоводството подават декларация в НОИ. Ти трябва да я разпишеш само, или като в моя случай да я разпишат те  Mr. Green
Аерче, изля си го миличка. На всички ни писва на кофите понякога от мъжете ни, не си сама. Ти нали не кърмиш, я си тегли един душ, и си сипи чаша вино, да се отпуснеш малко. Хомеопатията в високо разреждане (потенция) се дава рядко, примерно веднъж на месец, и почти задължително провокира симтоптомите които трябва да излекува. Камен след последния прием така се обрина както не е бил от месеци. Но бях предупредена де. ММ сменя само напишани памперси, и то гащи  Mr. Green
Ай стига толкоз, че направо сама си омръзнах, егати фермата начатках, не ми се чете пак за грешки, та ще ме прощавате  Mr. Green
Лека нощ на всички мами и дечица, да спят спокойно  Hug



# 52
  • Мнения: 965
егати фермата начатках, не ми се чете пак за грешки, та ще ме прощавате  Mr. Green

рядко, ама качествено Hug

Дрънко, ние КЪМ 6/09 ще отпрашим сигурно към Бяла...За коланите - аз ще си слагам, една мама си е взела и приспособила. Но мисля да е другото лято, като започне сама да кара и махна бебешкия борд. Тя като тръгне да излиза, аз я махам. Но едно момиче друго на 1,5 г. влиза само отгоре, със закопчан борд, много е смешна, с главата надолу и някакви ЦиркДьоСолейски номера  Laughing

Аерка, и аз това щях да ти казвам, така съм чувала за хомеопатията, така че явно е добре. Племенницата ми все като беше болна и се радваха като й се качва температурата.
За мъжа няма да коментирам  Crossing Arms

Стеф, ама и аз съм минус 10  Mr. Green

# 53
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Докато ви изчета  #Crazy много сте изписали бре моми ..))) Аерка,незнам кво да кажа,да коментирам ли изобщо ситуа иата незнам,моя и той не е идеален,много работи иначе ако не беше работата и аз щях да го хуля..)))Не се натоварвай с негативизъм,седнете и поговорете или или,а съм малко крайна ама не мога да търпя мързеливи и незаитересовани същества,сама ще блъскам кат вол ама  ....)))Хич не му прави чест на мЪЖА..)))Ще се наредят нещата ,дано оздравявате пък другото ..)))Да сме здрави децата и ние другото ще се намести  Peace   Аз да ви кажа обичам много да готвя,нооо не съм по сладкото ,ни да го ям но да го правя,нооо съм решилааа да измайсторя една тортичка за месечинката на моята Дундичка вторник пък дано се получи  JoyС маскрапоне и малини май ще е не от най сладките че и аз да хапна като кейк ,абе нещо такова .)))Днес Аличка ака малко редичко отдавам го на зъбите,защото онзи ден пак беше така,едно ако гъсто,две разстройствопосле пак гъсто и така..)))Каква каша да дам по запичаща,може ли чай от шипка да пие или друго да ме съветвате..)))Лека и мека!

# 54
  • Мнения: 1 270
Как сте сладкишета? Спинкате ли сладко - сладко. Кака ви има голям проблем. Не мога да си намеря рокля за кръщенето  Sad
Ама се успокоих, че Кейт е с по-голям проблем от моя  Whistling
http://www.zajenata.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0% … B0!-news8016.html

# 55
  • Мнения: 4 651
Лаленце - чай от шипка давай спокойно. За запичане и банан.
Мойто е трети ден с Т, вирус гаден. Не знам на кой свят съм вече. Сега тъкмо успях да му сваля Т след борба от 4 следобед, седи на стола, гледа бейби ТВ и яде сухар (чупи парчета и ги плюе наоколо). Дано е спокойна нощта  Praynig

# 56
  • Мнения: 2 211
Сутрин вече реша къдрици и връзвам чоко  Grinning

Оффф, сега прочетох за Николчо  Confused  Оправяйте се бързо, Фикс. Много са милички като са болни, и са толкова трудни за гледане.

# 57
  • Мнения: 1 270
Оооо, честито ви чоко  Laughing
Аз не смея да му подстрижа двата кичура, които му висят като бретон и постоянно се зализва на една страна..В резултат от другата страна лекичко е плешив  Thinking Някой подстригва ли преди кръщенето? Аз с тези мои суеверия понякога..

# 58
  • Мнения: 2 211
Даже не знам за какво суеверие ми говориш, Фустич  Laughing  Аз няма да я подстрижа скоро, искам да е дългокоска.

От вчера си щипе и нейния клепач. Не знам какво е обсебено от мигли и клепачи моето дете, но като я приспивам постоянно ръката и е на моите клепачи, онзи ден я гледам, сгащила баща си в едно кьоше и му скубе клепачите, от вчера своите си щипе с двете малки пръстчета. Постоянно чопли на куклите миглите и им бърка в очите  Crazy Няколко дни обикаля постоянно с изплезен език. Какви са тези странности, не знам  ooooh!

# 59
  • Мнения: 355
   Фусти аз го подстригвам отдавна преди кръщенето и не вярвам в тези глупости ако го кръстиш след 2 -3 години пак ли няма да го подстрижеш
Попи  ние заспиваме постоянно така следобед когато спим заедно задължително ми бърка в окото и чопли миглите

Общи условия

Активация на акаунт