Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 119 664
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 123
ЗДравейте момичета ,
много моля препоръчайте ми гинеколог при който мога да си направя течно базирана цитонамазка??
Аз от опит знам, че можеш да си пуснеш такава при д-р Христина Христова МЦ Санита и при всички лекари в Майчин дом, общо взето, там където имат договор с лаборатория Геника София, за цената не се сещам в момента  Peace

# 721
  • Мнения: 557
Майчин дом който се намира на ул.Мир ли?

# 722
  • Мнения: 50
ЗДравейте момичета ,
много моля препоръчайте ми гинеколог при който мога да си направя течно базирана цитонамазка??

Не знам дали в Майчин дом транспортират пробите до лаборатория Геника, която се намира в МЦ Младост (Марешки), но ако не го правят, по-удобно ще ти е да отидеш направо при д-р Христова, тъй като МЦ Санита и другия център са на пешеходно разстояние един от друг и ще спестиш време. Цената на изследването мисля, че беше 35 или 40лв.

# 723
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Момичета , дайте съвет, моля
Днес трябва да  ми се махнат конците след лапароскопско отстраняване на миомни възли в Плевен.
Казаха да си намеря във  Варна кой да ми ги махнел. За целта трябва да е акушер-гинеколог, защото евентуално може да просълзи шева и да се обработи както е нужно.

Нямам идея къде да отида.

# 724
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Момичета , дайте съвет, моля
Днес трябва да  ми се махнат конците след лапароскопско отстраняване на миомни възли в Плевен.
Казаха да си намеря във  Варна кой да ми ги махнел. За целта трябва да е акушер-гинеколог, защото евентуално може да просълзи шева и да се обработи както е нужно.

Нямам идея къде да отида.
Отиди в АГ болница- спешен приемен кабинет, там винаги има дежурни АГ, а и имат необходимия опит и инструментариум за вадене на конци.

# 725
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Да, Али, благодаря! На там се насочих и аз .
  bouquet

# 726
  • Мнения: 89
ЗДравейте момичета ,
много моля препоръчайте ми гинеколог при който мога да си направя течно базирана цитонамазка??
Аз от опит знам, че можеш да си пуснеш такава при д-р Христина Христова МЦ Санита и при всички лекари в Майчин дом, общо взето, там където имат договор с лаборатория Геника София, за цената не се сещам в момента  Peace

Здравейте,

Не знам дали е подходящо да пиша точно в тази тема, но не намерих по-подходяща. Аз вече веднъж ходих при д-р Христова заради проблеми с цикъла и ми каза, че имам раничка и трябва да се третира, но преди това ми предписа лечение с Полижинакс и Фарматекс. Каза ми, че след това цикъла ми трябва да дойде и 2 дни след като приключи да отида при нея да ми направи течно базирана цитонамазка. Да ама цикълът ми приключва в края на седмицата (четв, пт), а тя другата седмица е в отпуска и няма как да спазя срока. Обаждах се да питам и ми казаха, че можело и след като се върне да я направя, което вече пък се явява 10ти ден да не говорим, че пак може да ми дойде newsm78 Сега много се двоумя дали да не търся и второ мнение и гинеколог, който да ми я направи (жена по възможност). Някой знае ли нещо по въпроса да ме посъветва как да постъпя. Моля и за препоръка за някоя гинеколожка, че която и да ми кажат все не пишат хубави неща за нея Sad За Христова прочетох така по-добри отзиви, но май е на път да ме разочарова!

# 727
  • Варна
  • Мнения: 191
ЗДравейте момичета ,
много моля препоръчайте ми гинеколог при който мога да си направя течно базирана цитонамазка??
Аз от опит знам, че можеш да си пуснеш такава при д-р Христина Христова МЦ Санита и при всички лекари в Майчин дом, общо взето, там където имат договор с лаборатория Геника София, за цената не се сещам в момента  Peace

Здравейте,

Не знам дали е подходящо да пиша точно в тази тема, но не намерих по-подходяща. Аз вече веднъж ходих при д-р Христова заради проблеми с цикъла и ми каза, че имам раничка и трябва да се третира, но преди това ми предписа лечение с Полижинакс и Фарматекс. Каза ми, че след това цикъла ми трябва да дойде и 2 дни след като приключи да отида при нея да ми направи течно базирана цитонамазка. Да ама цикълът ми приключва в края на седмицата (четв, пт), а тя другата седмица е в отпуска и няма как да спазя срока. Обаждах се да питам и ми казаха, че можело и след като се върне да я направя, което вече пък се явява 10ти ден да не говорим, че пак може да ми дойде newsm78 Сега много се двоумя дали да не търся и второ мнение и гинеколог, който да ми я направи (жена по възможност). Някой знае ли нещо по въпроса да ме посъветва как да постъпя. Моля и за препоръка за някоя гинеколожка, че която и да ми кажат все не пишат хубави неща за нея Sad За Христова прочетох така по-добри отзиви, но май е на път да ме разочарова!

Винаги търси второ мнение.  На мен така ми обгориха "раничка", която въобще може и да я е нямало и всичко за 50 лева. Потърси 2-ро, даже и 3-то мнение. Ако искаш можеш да отидеш при доктор Владева, тя е добра и преди съм казвала малко е шантава, но си гледа добре работата. А до колкото знам, ако имаш раничка само с преглед не могат да решат да я обгарят, също така и при не раждали не е препоръчително (само в краен случай).

# 728
  • Мнения: 12
Lemony, Можеш да отидеш при др.Узунова или Узунов/,и двамата вземат течно базирана цитонамазка. Друг вариант е др.Огнян Младенов в Клиника Нова - Възраждане, работят с Геника, също така работят и с направления по здравна каса. Добър лекар е и си разбира от работата.

# 729
  • Мнения: 507
Др. Узунова е в напреднала бременност и не работи, поне така ми казаха по телефона май беше доктора баща и.

# 730
  • Мнения: 73
здравейте, не съм много сигурна дали в тази тема трябва да задам въпроса си но ако има някой който може да ми даде информация ще съм му благодарна.Бременна съм в края на 13 седмица и трябваше да се запиша при някои специалист за ранна фетална морфология, но тей като беше крайния момент в който трябва да я направя стана сложно записването на час при предпочетените специалисти от мен, тоест при тези за които знам че са достатъчно добри в пренаталната диагностика.в крайна сметка отидох без час в клиника олимед, като бях погледнала в интернет че на смяна трябва да е доктор цветков , но ми казаха че е в отпуск и ме записаха за следобяда за доктор Росица Мурад, не я бах чувала , не бях попадала на нейното име докато си търсих специалист, цената която ми обявиха за преглед при нея също ме озадачи,а тя беше 35лв., масово цената за този преглед е от 50лв., на горе , стори ми се евтино ,и след прегледа потърсих инфо за нея но не откривам, мила жена, отговаряше на въпросите ми , но определено не се почувствах сигурна в нея и не съм сигурна до колко мога да разчитам на резултатите от прегледа.Ако някой може да сподели мнение относно нея и опита и в пренатална диагностика моля да пише.Благодаря предварително

# 731
  • Мнения: 2 596
здравейте, не съм много сигурна дали в тази тема трябва да задам въпроса си но ако има някой който може да ми даде информация ще съм му благодарна.Бременна съм в края на 13 седмица и трябваше да се запиша при някои специалист за ранна фетална морфология, но тей като беше крайния момент в който трябва да я направя стана сложно записването на час при предпочетените специалисти от мен, тоест при тези за които знам че са достатъчно добри в пренаталната диагностика.в крайна сметка отидох без час в клиника олимед, като бях погледнала в интернет че на смяна трябва да е доктор цветков , но ми казаха че е в отпуск и ме записаха за следобяда за доктор Росица Мурад, не я бах чувала , не бях попадала на нейното име докато си търсих специалист, цената която ми обявиха за преглед при нея също ме озадачи,а тя беше 35лв., масово цената за този преглед е от 50лв., на горе , стори ми се евтино ,и след прегледа потърсих инфо за нея но не откривам, мила жена, отговаряше на въпросите ми , но определено не се почувствах сигурна в нея и не съм сигурна до колко мога да разчитам на резултатите от прегледа.Ако някой може да сподели мнение относно нея и опита и в пренатална диагностика моля да пише.Благодаря предварително
Аз ходя на ЖК в Олимед при друг лекар, но скоро ще се наложи д-р Мурад да ми издаде продължението на болничния. Виждам, че иначе има доста пациентки и съм чувала добри отзиви за нея. Цената за ехографията е толкова-35 лв. Моята лекарка също ми направи ФМ, написа ми талон за БХС с данните,които са необходими за изследването и ме прати в една лаборатория. Това е,няма нищо съмнително няма в прегледа. Истината е,че ние сме побъркани на тема ФМ и все търсим под вола теле и доста лекари се възползват от това. Ти обясни ли й точно по какъв повод си попаднала при нея?

# 732
  • Мнения: 73
Да обясних й съвсем точно каква е причината и как съм попаднала при нея, права си че до някъде се влудяваме с тази фетална морфология,но за цената наистина нямаше начин да не остана озадачена, вярвай ми на доста клиники,мед. Центрове болници и доктори звънях,търсейки свободен час от днес за утре така да го кажа и навсяко едно място цените бяха от 50 нагоре, а и  в сайта на олимед цената беше 50 лв, при цветков и още някой,а за балев първата беше дори 70,за това се позачудих

# 733
  • Мнения: 6 778
Да обясних й съвсем точно каква е причината и как съм попаднала при нея, права си че до някъде се влудяваме с тази фетална морфология,но за цената наистина нямаше начин да не остана озадачена, вярвай ми на доста клиники,мед. Центрове болници и доктори звънях,търсейки свободен час от днес за утре така да го кажа и навсяко едно място цените бяха от 50 нагоре, а и  в сайта на олимед цената беше 50 лв, при цветков и още някой,а за балев първата беше дори 70,за това се позачудих

Според мен няма какво да се притесняваш. Има лекари, които са станали "модерни" и при тях цените са по-високи. Именно защото са "модерни" повечето инфо в нета е за тях, а има още много други способни лекари, които не присъстват активно в интернет, но това не означава, че са некадърни. Какво като си платила по-малко? На следващата ФМ ще си запазиш, при който искаш и готово. Аз лично ходих само на една ФМ в 20 г.с. и доктора ми каза, че всичко е ок и ако гинеколога не ме насочи за следваща, няма смисъл да си давам парите. Каза, че това изследване трябва да се прави ако проследяващия лекар те насочи, а сега било толкова модно, че на жените, на които имало основание да им се прави ФМ, не можели да се вредят. Предполагам и това също влияе не цената. Успокой се и лека бременност Simple Smile

# 734
  • Мнения: 73
Ами мен просто ме информираха кога се прави първата ,попитаха ме искам ли да си я направя ,реших че няма да е лошо , казах че искам и ми записаха час,оставиха ме сама да реша,попитах желателно ли е но не ми дадоха наклон нито към положителен нито към отрицателен отговор,аз тогава незнаех много за феталната морфология,мислех че се прави един път и толкова и си казах защо пък не,по принцип това трябваше да стане при моя доктор,който следки бременноста ми,но ми се обадиха ден преди прегледа да ме информират че доктора ще отсъства две седмици,та за това ми се наложи в последния момент дм търся вариант,а за цената,всичко от 50 лв. На горе беше директно отхвърлен вариант,струваше ми се прекалено,бях се насочила към цена от 50 лв.максимум,35лв.наистина беше възможно най добрата цена,но както казах вече никъде не бях намерила ФТ за тези парички ,беше изненадваша чена,благодаря ти за мнението,изключително земно изказване и трезво мислене  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт