Отговори
# 90
  • Мнения: 471
Момиче, Честит Рожден Ден! Пожелявам ти да не се отървеш от здраве тази година, само щастливи мигове и скоро да пишеш в отчетните!
[/b][/color]

# 91
Морфология е това изследване на сперматозоидите, при което се установява колко от тях са годни да си свършат работата, т.е. колко от тях имат нормално по една глава и една опашка и колко са двуглави, кривоопашати и т.н. повредени Simple Smile

Благодаря ти Момиче, страшно си мила.
Абе шашнала съм се ама за какво зная ли Thinking.Имах дълъг период на почивка от синтетичните лекарства, преборих се с поликистозата и много се опасявам да не взема да си я сътворя отново.
Е със сигурност при следващото посещение ще изискам да направим снимка и на мен ми се струва това за логично защото само да вадим разни съждения без видими резултати наистина е нелогично. За приемането на клостила зная. А за инвитрото още го обмислям и ми се иска да пробвам всичките възможни варианти. Та дори бих изтърпяла и още една операция. ooooh!

# 92
  • Мнения: 2 120
Сабрина, иди на лекар да те види. иначе, ето ти малко предположения--
1. Получило се е оплождане и онова 10 дни по-рано е било имплантационно зацапване.
2. течение, което е типично за някои  бременности.
3. В последствие ти идва М., защото плода не се е развил.
Предположенията могат да бъдат всякакви, лекарят най-добре ще види.

# 93
  • Мнения: 859
Честит Рожден Ден, Момиче   bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти много щастливи мигове, любов и сбъднате желания!!!

# 94
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за милите думи и пожелания!

# 95
  • Мнения: 3 010
хехехехех, още не свършили..................

Честит Рожден Ден
с пожелание за повече вяра, надежда и една сбъдната мечта - най- красивото, здраво и неплачещо беб4е.

По-добре късно, от колкото.................

# 96
  • Мнения: 7 716
Честит празник, Момиче. Laughing

# 97
  • Мнения: 4 327
Честит рожден ден момиче Simple Smile

На твоя ден рожден, снощи аз станах леля Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Сестра ми роди, момиченце и съм безкрайно щастлива Simple Smile

# 98
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Лелче Таня!
Честита ти племенничка!!!!  bouquet Много да я глезиш.
Да е живо из драво детенцето!

# 99
  • София
  • Мнения: 4 272
Таня, честита ти племенничка!   bouquet Да е жива и здрава и скоро да й родиш братовчедче!

# 100
  • Мнения: 3 010
Ех, че много красиви събития за радост.
Таня, честито. Аз станах леля, като бях много малка  Shocked и се 4удех какво става  Shocked , ама сега са ми много сладки, макар да са големи4ки ве4е. Само дето живеят далеч и понякога ми е малко мъ4ни4ко.

Хеееееей    bouquet

# 101
  • Мнения: 3 010
Момичета, вижте какво имам за Вас:

http://www.misli.hit.bg/

# 102
  • Мнения: 2 120
Честит племенник Таня. Скоро да ти се връща.
Много е хубаво да си леля, аз станах миналата година и сега не мога да отлепя от бебока, много ми е мил и сладък.

# 103
  • Мнения: 133
Благодаря ти Дара!Ще разбера след една седмица.
На Таня честито,много хубаво да си имаш племенниче!Аз съм вуйна!!

# 104
  • Мнения: 902
Честито,Таня!
Да е жива и здрава малката и много радост да носи.Сега и трябва компания за белите...Дано!
Аз да се похваля
Имам си отрицателни резултати на всички антитела за хламидия.Стискайте палци да продължавам все така напред с отхвърляне на проблемите.
Хубав ден на всички!  261uu 

Общи условия

Активация на акаунт