Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 24 ~

  • 53 436
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Имам идея- защо не направим така, всеки ден да влизаме всички и да коментираме сериала и актьорите и всичко свързано с тях и новите им проекти, да качваме снимки и т.н. тъкмо ще изписваме темите по-бързо.

Добра идея! HugАз с нетърпение чакам 295 епизод.Другите ще продължите ли да гледате 8 сезон,аз-да

Всеки влиза когато може и коментира нещата, които го вълнуват. Пък и точно това правим винаги ...  Peace

Съгласна съм с Роси. Hug Всеки пише, когато може. Peace Разбира се, че по-хубаво е, когато сме повече хора, по-бързо се изписват темите, повече информация обменяме, но пък като почнем училище, няма да можем да пишем толкова често, или поне при мен е така. Малко изглежда, че те нахоках, но наистина не е така. Grinning Радвам се, че даваш идеи как да подобрим темата.  Kissing Heart

# 16
  • Мнения: 2 177
То и аз ще почвам училище. Плюс това съм и 10 клас и то чуждоезиков профил и не е толкова лесно, но аз винаги ще имам време за Опасни улици, ако не да го гледам, поне да пиша тук.........

# 17
  • Мнения: 11 766
Имам идея- защо не направим така, всеки ден да влизаме всички и да коментираме сериала и актьорите и всичко свързано с тях и новите им проекти, да качваме снимки и т.н. тъкмо ще изписваме темите по-бързо.

Добра идея! HugАз с нетърпение чакам 295 епизод.Другите ще продължите ли да гледате 8 сезон,аз-да

Всеки влиза когато може и коментира нещата, които го вълнуват. Пък и точно това правим винаги ...  Peace

Съгласна съм с Роси. Hug Всеки пише, когато може. Peace Разбира се, че по-хубаво е, когато сме повече хора, по-бързо се изписват темите, повече информация обменяме, но пък като почнем училище, няма да можем да пишем толкова често, или поне при мен е така. Малко изглежда, че те нахоках, но наистина не е така. Grinning Радвам се, че даваш идеи как да подобрим темата.  Kissing Heart

Така е Мими! Разбирам те - затова нека всеки пише и влиза, когато може. И пак ще коментираме нещата, които ни интересуват ... Peace

# 18
  • Мнения: 0
Аз ще съм 8 клас и когато свършвам у-ще опасни улици почват, изобщо няма да го хващам..  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 766
Аз ще съм 8 клас и когато свършвам у-ще опасни улици почват, изобщо няма да го хващам..  Rolling Eyes

Добре, че го качват! Ще си го теглиш и ще гледаш. Няма друг начин ...  Wink

# 20
  • Мнения: 2 177
Аз ще съм 8 клас и когато свършвам у-ще опасни улици почват, изобщо няма да го хващам..  Rolling Eyes
И аз така, но какво да се прави. Ти къде ще учиш и какво?

# 21
  • Мнения: 0
Аз ще съм 8 клас и когато свършвам у-ще опасни улици почват, изобщо няма да го хващам..  Rolling Eyes
И аз така, но какво да се прави. Ти къде ще учиш и какво?

Гимназия Климент Охридски, миналата седмица ми казаха, че със специалност английски, но още съм объркана, все пак ми е ново училище..  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
Гюлджан е играла във "Въпреки всичко" в ролята на Лейля. Какво съвпадение. Grinning

# 23
  • Мнения: 0
Да го броим ли, че изписахме предната тема?  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Гюлджан е играла във "Въпреки всичко" в ролята на Лейля. Какво съвпадение. Grinning

Случва се. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 11 766
Гюлджан е играла във "Въпреки всичко" в ролята на Лейля. Какво съвпадение. Grinning

Случва се. Mr. Green

Така е! Случва се.  Mr. Green Колкото до темата - все пак остава 1 пост до края на 49 страница и отиваме на 50-та. Все едно сме я изписали. Пък ако някои реши да пише още и да стигне 50 - няма проблем ... Peace

# 26
  • Мнения: 11 766
Направи ми впечатление, че за 8-ми сезон все още не са излязли общи промо снимки на целият екип както беше в другите сезони ...  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 177
Направи ми впечатление, че за 8-ми сезон все още не са излязли общи промо снимки на целият екип както беше в другите сезони ...  newsm78
Ми да не са решили да пропуснат тази година?

# 28
  • Мнения: 2 177
Гюлджан е играла във "Въпреки всичко" в ролята на Лейля. Какво съвпадение. Grinning

Случва се. Mr. Green
Случват се и съвпадения....

# 29
  • Мнения: 0
Направи ми впечатление, че за 8-ми сезон все още не са излязли общи промо снимки на целият екип както беше в другите сезони ...  newsm78
Ми да не са решили да пропуснат тази година?

мхм.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт