Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 24 ~

  • 53 415
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 177
За тези, които следят новия сериал на Берк- фрагман за предстоящия 11 епизод. Ще кача след малко и снимки
http://www.startv.com.tr/dizi/benim-hala-umudum-var/fragmanlar/s … 11-bolum-fragmani

# 31
  • Мнения: 0
За тези, които следят новия сериал на Берк- фрагман за предстоящия 11 епизод. Ще кача след малко и снимки
http://www.startv.com.tr/dizi/benim-hala-umudum-var/fragmanlar/s … 11-bolum-fragmani

Не го следя, но благодаря. Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 0

Берк е очарователен, благодаря за линка. Two Hearts

# 34
  • Мнения: 11 766
Благодаря за снимките и промото за предстоящия епизод от новия сериал на Берк! Аз ги бях пуснала в миналата тема - знаеш, че не пропускам нищо за него. Следя сериала с голям интерес. Все пак Берк е най-големия ми любимец. Толкова е готин и сладък - обожавам го ...  smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts

# 35
  • Мнения: 2 177
Няма защо да ми благодариш.
Сега ще сваля всички епизоди от новия му сериал и ще ги кача във vbox7

# 36
  • Мнения: 0
Няма защо да ми благодариш.
Сега ще сваля всички епизоди от новия му сериал и ще ги кача във vbox7

Супер. Peace

# 37
  • Мнения: 11 766
Няма защо да ми благодариш.
Сега ще сваля всички епизоди от новия му сериал и ще ги кача във vbox7

Супер. Peace

Аз си гледам епизодите иначе. Въобще не използвам vbox за тази цел. Все пак ти благодаря ...  Peace

# 38
# 39
  • Мнения: 11 766
Няма защо да ми благодариш.
Сега ще сваля всички епизоди от новия му сериал и ще ги кача във vbox7

Супер. Peace

Аз си гледам епизодите иначе. Въобще не използвам vbox за тази цел. Все пак ти благодаря ...  Peace

Между другото! Епизодите на сериала на Берк ги качват и в youtube. Така, че който иска може да ги гледа от там. Също ги има и в сайта на Star TV и са със хубаво качество ... Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 0

Синан: Зейнеп е виновна..  Joy Joy Joy Зейнеп:КАКВО?  #Crazy Mr. Green Синан:Какво,какво?  newsm78 Мурат:Право е момчето.  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 0
Направи ми впечатление, че за 8-ми сезон все още не са излязли общи промо снимки на целият екип както беше в другите сезони ...  newsm78
Ми да не са решили да пропуснат тази година?

мхм.  Peace
И аз забелязах,искам да излязат снимки.

# 42
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Първо - честита ни нова тема!  Grinning Страхотна е! Heart Eyes Анкетата е уникална!  Grinning Grinning Grinning Grinning
Тези дни не можах да пиша по здравословни причини , за което съжалявам , но просто така се случи ..
Пропуснала съм страшно мнооого , но прочетох всичко писано от старата и сега нова тема докато ме е нямало ..
Супер много ме е яд , че изтървах епизода от 8 - ми сезон , но вече ще го гледам в YouTube ..
Видях интрото и доста ме впечатли - нещо различно .. Само това , че ги няма думите на Татко Ръза не ми допадна , но както и да е ..
Ии снимките на Берк най - ми допадат честно казано ..  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 177
Направи ми впечатление, че за 8-ми сезон все още не са излязли общи промо снимки на целият екип както беше в другите сезони ...  newsm78
Ми да не са решили да пропуснат тази година?

мхм.  Peace
И аз забелязах,искам да излязат снимки.
Е дано излязат.

# 44
  • Мнения: 2 177
Здравейте! Първо - честита ни нова тема!  Grinning Страхотна е! Heart Eyes Анкетата е уникална!  Grinning Grinning Grinning Grinning
Тези дни не можах да пиша по здравословни причини , за което съжалявам , но просто така се случи ..
Пропуснала съм страшно мнооого , но прочетох всичко писано от старата и сега нова тема докато ме е нямало ..
Супер много ме е яд , че изтървах епизода от 8 - ми сезон , но вече ще го гледам в YouTube ..
Видях интрото и доста ме впечатли - нещо различно .. Само това , че ги няма думите на Татко Ръза не ми допадна , но както и да е ..
Ии снимките на Берк най - ми допадат честно казано ..  Mr. Green

Здравей. Не се притеснявай, затова че не си писала. Дано вече си добре.
Не се притеснявай, че не си гледала епизода. Ще го гледаш-убедена съм. Ако не в Ютуб, то в сайта на канал Д.
Наистина интрото е различно. И музиката-същата е, но са я променили на някои моменти. Язък, че думите на татко Ръза ги няма, но сигурно са решили, че щом са решили да убият Елиф и Зейнеп, значи няма нужда от тях...Какво да се прави- а в неговите думи има толкова истина...

Общи условия

Активация на акаунт