На море в Гърция 2013 - XI

  • 71 597
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 12 374
Пожелавам ти от сърце, Анна Бел!
Прекрасни снимки  Heart Eyes

Всички ли ще бъдете в Гърция за НГ? Май само ние ще си седим в Софето..

# 751
  • София
  • Мнения: 1 546
Ние още не знаем къде ще сме. накрая може и в къщи. Търсих някаква вила...но повечето, които ми допаднаха и отговаряха за броя на компанията, бяха заети.  Tired

# 752
  • Мнения: 11 154
Аз от няколко години не ходя никъде на 31 декември, щот а) мразя тълпи, а на НГ всичкото тълпа се юрва нанякъде, плюс цените набъбват невъобразимо и нереалистично. Резервация 6 месеца предварително за мен е неприемливо за който и да е случай.
и б) като направих равносметка на предишните трийсетина нови години - домашни, купони в града, купони по заведения, къщи в провинцията, чужбини разни, секс в леглото и т.н. - около 50% от тези, които са били свързани с много хора и разходи, са били пълен провал.
Това е прекалено високо съотношение за мен, та прекратих, резултатите ми в останалите 364 дни от годината са чувствително по-добри Simple Smile

Накратко, много евентуално - нещо спонтанно на зачукано място (може и да е в Гърция), ама в учрежденския център на София си е много добре на НГ - няма пукотевица като по кварталите.

# 753
  • София
  • Мнения: 12 374
Параход, и аз съм като теб - мразя тълпи, става ми клаустрофобично. Търпя само на концерти, там няма как  Wink

Кое е учрежденския център? Лозенец ли  Thinking

Ние сме близо до кръстовището на Левски и Дондуков, и честно казано, сякаш наистина гърмежите тук са по-малко отколкото преди в Гео Милев. А за още по-преди, в Дружба, мога да напиша разказ-трилър с елементи на фантастика  Shocked Боевете в Афганистан пасти да ядат..

# 754
  • Мнения: 11 154
Таис, на площад Македония сме, между МЗХ, профсъюзите, ИАЛ, СДВР и прочие Simple Smile сигурно само един блок в съседната зона Б5 побира повече семейства, отколкото целия ни квартал. и аз съм била в предишни години и в Дружба, и в Младост, и в Лозенец Grinning


Мили дами (и господа) съмишленици, представям на вашето внимание НОВАТА ТЕМА, като се надявам да ни топли и през зимата и да я озарявате с предстоящите си творчески планове за маршрути Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 13 209
Аз от няколко години не ходя никъде на 31 декември, щот а) мразя тълпи, а на НГ всичкото тълпа се юрва нанякъде, плюс цените набъбват невъобразимо и нереалистично. Резервация 6 месеца предварително за мен е неприемливо за който и да е случай.

И ние. Отделно, че винаги ми е студено и предпочитам да съм на топло вкъщи.  Grinning

Наистина в центъра няма толкова гърмежи. Преди 2-3 години бяхме в приятели в Дървеница и се ужасих. Изобщо не можеше да се излезе на балкона.  ooooh!

Отивам да се записвам в новата тема.  Laughing

# 756
  • Мнения: 11 154
Да, студът не е за подценяване.
Обаче пък няма да забравя как една нова година в Крит менюто беше мюсли с кисело мляко, в една огромна и празна османска къща в Ханя, където гърмеше ел.инсталацията непрекъснато Grinning

Айде да заключваме темата и да мигрираме.

Общи условия

Активация на акаунт