Модни консултации - 2

  • 53 181
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 483
Ами за цената която мога да си позволя са само те и ботичели. А битичели последно на синчето купих маратонки които изкараха 6 дни...тенденз имах аз миналата година и почти до края на сезона се държаха...знам че не мога да озчаквам много но бюджета е толкова...
Напълно те разбирам, и аз съм така. Единственото, което мога да ти предложа е да погледнеш в Джани какви бройки имат от миналата година. Днес видях в сайта им, че имат такива на цени от по 70-80лв, което за естествена кожа си е добре. Вече дали ще имат твоя номер... не знам.

niama_me какъв ти е горе-долу бюджета за обувки? Питам те, защото мога да ти препоръчам магазин с изключително качествени български обувки от естествена кожа, нямащи нищо общо с Тенденц, цените са около 80-100 лв за чифт.

Любимите ми оксфордки са от там  Heart Eyes
Сподели моля те.  bouquet

# 706
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
За мен си е ок цената. По-евтини ризи, които все пак да изглеждат прилично, съм купувала само в H&M (и то рядко) и в Tally Weijl.

Останалите масови марки като Зара, Страдивариус и т.н. са на нивата на Rеserved.

Вече ако говорим за офисините марки тип Dika, Andrews Ladies, Credo и т.н. те са още нагоре.


Аз говоря само за офис ризи, но въпреки всичко ми се вижда висока цена за БГ. За същата цена, както казах ще си купя риза на T. M. Lewin, които са специалисти в офис ризите, имат страхотно качество и кройките им са страхотни и лягат на тялото като ръкавици.  Peace
Ризите на Дика са толкова, колкото е писала Лу. И са страхотно за офис.  Peace
Аз търсех нещо по-разчупено, по-романтично, за да балансирам с цвета и кройката на черната пола, която показах

Трой, покажи нещо, което имаш от Lewin, че не го познавам.

# 707
  • Мнения: 3 242

Трой, покажи нещо, което имаш от Lewin, че не го познавам.

Марката е английска и са просто офис ризи с добро качество и кройка, която лично на мен ми допада, тъй като обичам силно вталени ризи  Peace.
http://www.tmlewin.co.uk/Shirts/Womens-Shirts,en_GB,sc.html?sz=119
Имам 5-6 техни ризи, а това е последната, която си купих Wink

# 708
# 709
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Десиссслава,

твърдо Нье!  Mr. Green

# 710
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Трой, за офис са хубави, а и щом са вталени са супер. И аз такива предпочитам.
Последно гледах подобни в Бенетон, но боди. Аз боди не харесвам.

# 711
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хубави са ризите, които показа Тroy, но са по-евтини, защото са на разпродажба.

Ако ги сметне човек на пълната им цена от 34 паунда, ще излязат повече от 60 лв.

# 712
  • Мнения: 6 713
Един въпрос за офис облеклото - обиконвено офис панталоните са дълбоки, а на мен не ми допадат да загащвам риза в дълбок панталон, срещали ли сте офис панталони с ниска талия?

# 713
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
По принцип ниската талия не е подходяща за строго офис облекло, но аз имам класически черен панталон с ръб, който е с ниска талия.

На Батибалено е и с риза отгоре (не се загащва) стои много добре.

П.П. По повод дискусията за роклята тип бельо, мернах комбинация с поло, която не е толкова лоша:

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 19:27 от Лу

# 714
  • Мнения: 22 473
Лу, доста добра е всъщност....)

Аз си търся черна, изчистена рокля с V-образно, дълбоко деколте.

# 715
  • Мнения: 3 242
Хубави са ризите, които показа Тroy, но са по-евтини, защото са на разпродажба.

Ако ги сметне човек на пълната им цена от 34 паунда, ще излязат повече от 60 лв.

Като цяло са по скъпи но почти винаги имат намаления и оферти. На мен лично ми харесват защото кройката им е хубава и ми пасват идеално. Кога съм била облечена с тяхна риза винаги съм получавала комплименти, макар да са съвсем обикновени ризи. Peace

П/с  Панталони тип офис съм купувала от бенетон. С ниска талия са, но не прекаляват Wink

# 716
  • София
  • Мнения: 901
П.П. По повод дискусията за роклята тип бельо, мернах комбинация с поло, която не е толкова лоша:

Скрит текст:

И аз точно това бях показала на предишните страници  Heart Eyes но като си го представя и с плътен чорапогащник за зимата, и с това поло, струвами се, че съвсем ще се изгуби красотата на роклята...  newsm78

# 717
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да и според мен малко се губи  Thinking

Но ако се намери подходящ цветови контраст може и да се получи много добре.

Troy, напълно съм съгласна, че хубавата кройка прави и най-обикновената офис риза, страхотна.

Ето такъв силует ми е любимия:



И няколко разчупени предложения за foxysilver:

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Да, комбинацията е същата.

На мен не ми допада. Изобщо.

По принцип не харесвам рокли без ръкави, но съчетани отдолу с поло, блуза, прозрачни или дантелени бодита и какво ли още не. По едно време беше модерно и с риза отдолу, изобщо всякакви съчетания, с които една жена се опитва да носи пролетно/лятна рокля през есенно-зимния сезон.

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 20:37 от missNoir

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 744
На мен ми харесва комбинацията от лятна шифонена рокля + грубо изплетена жилетка.

Общи условия

Активация на акаунт