Третокласници - 2

  • 47 547
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Дзвер, влизам само, за да благодаря за страхотно оформената темичка!

Докато четях се впечатлих от тортата на Биби - жалко, че си толкова далече, щях да си изпрося едно парче ! Идеята е направо жестока!

Успешна седмица на всички!

# 31
  • Мнения: 5 790
Благодаря и от мен за темата!
Имат много домашни, много да учат. Днес са я изпитали по ЧП и се е справила доста добре за мое учудване.
Чантата аз едва я нося. Тя не може да я вдигне. Днес тежеше точно 7.5 кг. Хлапето е 30 кг.
Входящите тестове ще правят утре - по математика и БЕЛ. Имат много учебни тетрадки, помагала, сборници. Купих и релефна карта.
Днес е била родителската. Съпругът ми е бил, но утре ще разказва, че аз като се прибрах от работа той вече спеше! Mr. Green

# 32
  • Мнения: 298
Най накрая и аз да се отчета с мерки и теглилки.Висок е 135см и тежи 28кг,носи 36 номер обувки.
Чантата днес беше много тежка.Отделно имаше и плик с нещата за футбол.
Вчера се ядосах,не само,че има да дописва домашно,но в тетрадката му пишеше без домашно,защото забравил една дума.Пак ще му убият желанието за учене.Освен това има едно момиче от класа,което непрекъснато пее и му пречи,когато и казва да престане на него му се карат.После плачат,че били дискриминирани,момичето е от ромски произход в тази ситуация кой е дисриминирания.Не,че имам нещо против към хора от различна религия или етнос,но каквото е за единия да бъде и за другия.Ако моя започне да пее,ще започнат телефони,разговори и какво ли още не.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Я,аз не съм отчела мерки и теглилки. Laughing
Щиглеца е 1.50 м.,33 кг. и 39 номер обувки.

# 34
  • Мнения: 1 037
Щиглец? newsm78

Мойта е 27 кг, а уж си яде нормално. ooooh! То какво се чудя, като аз съм била същата. Tired

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ами на дълго и кльощаво така му казвам аз. newsm78

# 36
  • Мнения: 1 037
Ами на дълго и кльощаво така му казвам аз. newsm78
Имах в предвид, че ако твойто е щиглец, мойто е още по-голям щиглец. Laughing Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Деска, сигурно си имате ген Simple Smile У нас много високи хора няма и хлапето е само 135 см / ок. 30 кг. Но откъм обувки гони 37 номер. Както се казва, големи да пораснат всички Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 861
Я,аз не съм отчела мерки и теглилки. Laughing
Щиглеца е 1.50 м.,33 кг. и 39 номер обувки.
Ау! Как си намирате панталони? Моят е 143/30 и това, което му е добре на д*то, му е къмто 7/8 на дължина... А уж не го намирам за кльощав...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не питай,много е трудно с панталоните наистина. :ooooh

# 40
  • София
  • Мнения: 39 091
Мойта е дребна. 130 см, 26 кг.
Снощи имахме родителска.
Непопълването на Ваканционната книжка ще ни се размине само с един минус, каквото и да значи това.
На теста по ИТ е изкарала 5, като е отговорила на доста сложни въпроси.
Чантата я мерих - 5 кила, ужас.

За старите неща - никакви сантименти - всичко в кофата. Само малко рисунки пазя.

# 41
  • Мнения: 823
Добре, че се обади L'Agent Simple Smile, аз си мислех че не е много дребен 134см/26кг и номер 33.... Simple Smile))

# 42
  • София
  • Мнения: 39 091
Добре, че се обади L'Agent Simple Smile, аз си мислех че не е много дребен 134см/26кг и номер 33.... Simple Smile))

Ами като ги наредят по физическо по ръст, моята отива на края на редицата...

# 43
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ами на дълго и кльощаво така му казвам аз. newsm78
Имах в предвид, че ако твойто е щиглец, мойто е още по-голям щиглец. Laughing Hug

Аааа, да си имаме уважението, водим в класацията - 25 кила на 143 см.  Mr. Green Множественото число е щото и брат й същата работа: 132 см, 21 кг, 6 години. Дрехите, ах дрехите... мъкааааа... #Cussing out Вчера изчисляваше, че тя е последен номер в клас (по буква), а брат й щял да се падне 1. И нейната позиция била по-изгодна от неговата. Логиката беше желязна - последният номер, последен го изпитват, а първият винаги е пръв. Mr. Green И малкото й се върза, та имаше върли протести от типа на "що било така" и "няма справедливост в тоя живот". Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 037
Голяма мъка е и при нас с намирането на панталоните. ooooh!
Единствените, които не стягам, са един модел дънки от H&M. Прилепнали са по нея и и стоят много хубаво. Heart Eyes
Обаче тя не ги иска, точно защото били по нея. ooooh! И ходи с разни широки дънки, на дължина са ок, но на кръста съм ги стегнала и стоят набръчкани. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт