Мързеливи красавици - 28

  • 43 230
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 461
Боби, това е крема: http://www.nivea.bg/products/face-care/essentials-all-skin-types … turising-day-care .Питах по твоя препоръка за Йогурта, но не беше чувало момичето за такъв крем-това в Лили.То и аз май не обясних добре,а ма сега го видях добре на картинка и другия път ще търся него.Леле, какъв студ е навън.Ние си хапнахме като прасенца, беше мноого вкусно.Съжалявам момичета,за вашите неволи  Hug  Hug  Hug
Предизвиквам се: да се мажа по редовно с лосион  Laughing, също така скоро време да си направя ноктопластика

# 46
  • Мнения: 4 569
 Crossing Arms Боби, мъж чаках(ме).

Аз предизвикателства няма да си поставям, 'щото ме мързи и си знам, че няма да ги спазя.

Меп, какво значи "различно от опашка"?

# 47
  • Мнения: X
Меп, какво значи "различно от опашка"?

Сигур, че като мене я мързи, и ходи все вързана  Mr. Green
Ето, предизвиквам се да зарежа ластиците и шнолите и да правя букли /мерси на момичетата, дето споделиха по въпроса/. А също и да спра да купувам парфюми  Rolling Eyes

По-сериозни резолюции няма да правя, дан зема се депресирам  Laughing

Отивам да се курдисвам в леглото, че се изморих. Дося пресаждах едно цвете. Това щото не можах да му избера саксия, имам 8 свободни и 1 растение. Едно! Считайте на другите кво им се е случило  hahaha

# 48
  • Мнения: 4 569
Сигур, че като мене я мързи, и ходи все вързана  Mr. Green
Ето, предизвиквам се да зарежа ластиците и шнолите и да правя букли.
И аз тъй.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 13
До всички нерешителни красавици и специално до най-решителната /Бисквитка/!Не е по темата,но що да сторя като всички сте ми любимки и не от днес, мотивирате ме да не забравя, че съм човек и жена:)!Бях в този филм съжителство, ами детето,ами родата...Точно на третия месец след развода /състоял се ден преди РД,беше мн гадничко/,и беше петък, 13!!! ,срещнах Мъж, с него сме вече 12 г и ни е добре, Детето завърши гимназия и университет, имам и снаха/за чудо се харесахме от първи поглед, ама то и с него било така,че и при мен и моя Мъж тъй се случи Simple Smile!!!/Живот!Всичко се преодолява и всичко се нарежда, само кураж, понеже, мили ми красавици  - е, и лейзита! - СТАВАТ ДОБРИ ЧУДЕСА!Повярвайте в това и в самите себе си- не е за вярване колко сме силни!- и ...Simple Smile))!

# 50
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Много предизвикателства,много нещо Sunglasses
Скрит текст:
Аз се предизвиквам да увелича коремните преси с още 100 иииии....да си задържа килцата Mr. Green

Пофалвам се,че съм приета Магистратура в СУ bowuu

Разкрасително съм до никъде.Вчера се мотах цял ден,преполових "Ловецът на хвърчила" и пих кафе с колежка.Много ми харесва книжката.След нея ще прочета и "Планините ехтяха", но за сега определено Хюсейни влиза в графа любими Peace

За днес плана е да преслушам Лили-то,че нямам шампоан и гъба за къпане.Разкрасяването ще го оставя за довечера.
Цикъла и той се появи и ми е едно никаквооо:/

Бисквитка,щом така си решила е имало защо PeaceЖелая ти сила и спокойствие Hug

Хубав ден,момичета

# 51
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Добро утро!

Станах рано, разходих се половин час из квартала, купих весници, закуски разни и Грация-та с Деклеор-а, разбира се. Сърце не трай!
Днес по всичко личи, че ще е хубав слънчев есенен ден.  Heart Eyes Насладете му се!

Ади, честитка за магистратурата! Ква беше?  newsm78 Mr. Green

Миа, мноУ е лесно да се буклираш с пресата. Даже аз мога.  Laughing Joy Виж, със сешоар и кръгла четка така и не успях да се науча. На чужда глава мога, на моята - цъ.  Crossing Arms
Та, относно техниката, с думи прости - хващаш кичур и завърташ пресата на 360 градуса, така че кичурът да се върне все едно в изходна позиция (краят му да сочи надолу, както при захващането му в началото). Чат ли си?  Wink Не, че го обясних съвсем ясно де...

И аз реших да изхвърля (понамаля) джънка от менюто си.
Засега успявам вече седмица и ми е добре. Дано да задържа така.  Praynig

Бисквитка, Мими, Шмурди - кураж, момичета! Вярвайте в себе си!  Hug

# 52
  • варна
  • Мнения: 1 830

Кафенце от мен Hug

Освен всичко друго се предизвиквам и по малко да ве мрънкам - на моменти си мисля, че трябва да спра да пиша тука, само се оплаквам Embarassed, а знам , че всичко зависи единственно и само от мен!

Вчера си отрязах малко косата, харесва ми как стана - направо живна Simple Smile Купих си крем за лице, дано този ми хареса, че за последният един месец ми е четвърти Crazy За днес съм мисля да се направя една маска на лицето Simple Smile

Хубав почивен ден , аз после пак ще намина Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 224
Добро утро на всички Hug.
Леле как тичат стрелките на часовника,за къде ли бързат,като пак съм на работа newsm61
Хубав ден на всички и много усмивки.
mimi_82,наистина защо не спреш да мрънкаш и не започнеш по често да се включваш в темата Hug.Миличка не забравяй че човек винаги има нужда да си помрънка,така че включвай се смело.
По темата-какво предизвикателство като са ми слаби ангелите,нищо не става с мен.
Утре почивам и мисля да се разходя да си търся рокля или пола Crazyще се правя на Жена Laughing
Търся и хубав крем за лице,че моя вече е на финала,но все па да не забравям че е за 40+,давайте съвет за хубав крем и хубава цена разбира се.

# 54
  • Мнения: 3 050
хоп и аз в новата тема, четох ви набързо, пожелавам да няма проблеми или бързо да се решават, труден е живота ...

Аз все още се чудя дали да си оставя косата дълга или да я режа ...
Ето това си бях купила и ви казах, че ще ви го покажа  Wink
http://prikachi.com/images.php?images/495/6629495Q.jpg

# 55
  • София
  • Мнения: 224

❀ Калиопа ❀,със здраве да си носиш жилетката,поне на мен така ми изглежда.Отворена ли е от пред?От къде го купи искам и аз такава красота.

# 56
  • Мнения: 3 050
благодаря ти, да жилетка е и много хубаво топли, от Варна я купих, отпред има малки как да кажа като телчета за закачване, ама не са много ,удобни, защото като я вържа на мен ми идва малко по-голяма-с, м размер е, та не ги закачам, а с коланчето само и много топли кръста  Heart Eyes не обичам такива зешки неща по дрехите, ама го харесах като модел ... в студа ми се видя добра покупка и го взех ...   bouquet

# 57
  • Мнения: 3
Добър ден и от мен в новaтa темa!  Simple Smile
Предизвиквaм се и aз - дa съм по-редовнa в подстригвaнето,дa се грижa кaто цяло повече зa косaтa си,дa въртя по-често букли и дa зaрежa смотaнaтa нa кок " прическa"  Laughing
Сегa стaртирaм с омaзвaне нa глaвaтa със зехтин,чaкa ме и още много рaзкрaсявaне,чистене и готвене...по-късно ще се отчетa кaкви съм ги свършилa  Simple Smile
Слънчевa неделя нa всички!

# 58
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро и от мен!

Вчера нищо разкрасително не свърших, освен една много дълга разходка из центъра и нищо не си харесах по магазините пък.. Не че си търся, ама ей така профилактично нагледах как е положението, да не изпусна нещо интересно  Laughing  Ааа, купих си вода на Биодерма - ама този път малката разфасовка - 250 мл, защото голямата не беше на промоция в Ремедиум поне.

Днес пък се очертава да ходим на разходка из Витоша някъде, да се насладим на слънчевия октомврийски ден.  Grinning После съм планирала маска с мед, така и не съм я пробвала досега, а само хубави неща чета. Оставям ви и после ще пиша индивидуално и по-подробно!  Hug

# 59
  • Мнения: 2 461
Момичета,имам страхотна новина и няма как да не споделя...
Най-добрата ми приятелка е бременна във втория месец,толкова съм щастлива все едно аз съм бременна... Crazy Леле, не мога да повярвам, днес ще се напия заради тях  Laughing
Кофтито е,че аз съм в София, тя е в Смолян, и мноого рядко се виждаме, а така ми се иска да я нагушкам.  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
Много съм щастлива!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт