Мързеливи красавици - 28

  • 43 231
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз си купих Грацията с Decleor-a. Чудя се дали да не се запася с два броя, обмислям още.

Взех си и няколко от мострите на Vichy.

Разходихме се добре, времето беше точно и идеално за съботна разходка, хем още има зеленина, хем са изпопадали листата.

Снощи се намазах с тривитаминол, бадемово, глицерин и рициново. Косата ми определено обича тази комбинация, защото днес е лъскава и здрава. Последните месеци бях забравила за"бъркоча", и определено се усети негативно липсата му.

Донсита, поздравления за момичето ти! Много съм ЗА децата да спортуват сериозно  Hug

Нора Грей, букли си правих с маша /от тези най-старите, бях си я взела за смешна сума от Метро/. Но машата ми изчезна, явно при някое от преместванията  Rolling Eyes С преса не мога.

# 31
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Привет, красавици!!!!
Тайра, чудесна е новата тема   bouquet
Да се запиша да не ме забравите  Mr. Green
А после ще чета......

Снощи добре потанцувах, бях на вода - в този студ ходих с колата, а на партита от танците винаги ходя с потници и пак ми е горещо  Laughing
Днес водихме Марти на кино, а ние се видяхме със семейството, на което кумувахме....
Уморена съм.....
Мепче, аз почти съм ги изкарала............. курсовете.............
Пример - сутринта ставам - в спалната по стената теча.........  ooooh! - вече 5 година имаме апартамента - за пореден 7 -8 път ни наводнява комшията......
Но се успокоих, че ще ми върви по вода.... и намерих добро на безпаричието - не бяхме оправили пораженията от миналогодишното наводнение, та ще минем с един разход  Mr. Green
 Hug
Катенце, на патерица, дълъг и щастлив семеен живот!
Верветче, дано споделиш приятни емоции от влака, а участието да е доходно и удовлетворяващо!
Всички болни - да оздравяват. И аз!
Вчера от аспирацията и горещите танци - резултатът е - по-болна съм!
После ще дочета и ще дописвам.
Хубава вечер!

# 32
  • Мнения: 2 461
Здравейте, връщам се от разходка по магазините.
Да се похваля, взех си мицерална вода на Mixa и хидратиращ крем на нивеа. Вече ги ползвах и се чувства супер кожата ми, този стария на Билка го подарих.Взех си и други нещица , но нямах търпение да ви се поФаля за крема за лице, както и за миц.вода-супер е. Сега отиваме на Китайски по семейно му...
Вили, много си дейна браво.
Донсита имаш страхотно гардже, пожелавам й много победи.
Бисквитке, доста време е минало..., смятам че в момента ти е доста по-тежко, отколкото ще бъде след като си взела решението.Успех.
Боби,големи приключения си имате.
Хубава вечер на всички.
Поздрав: http://vbox7.com/play:0c1d7965
 Heart Eyes


# 33
  • Мнения: X
Добър вечер. Simple Smile

Зизу ,честити придобивки! Добра идея ми даде с китайската храна. Не сме яли скоро и тези дни може да идем на китайски ресторант. Относно тридневната диета,утре ми е последен ден и засега удържам фронта. Чувствам се добре,и съм минус 1кг.

*Biskvitka* ,бих казала,че си взела правилното решение. Мога само да ти пожелая късмет занапред.

* Боби * ,като чета с какво вдъхновение говориш за народните танци,ми се прииска и аз да се запиша. Сериозно е това. Simple Smile Мисля,че освен чудесна тренировка е и много зареждащо откъм положителни емоции и зарибяващо.

На всички останали лека и спокойна вечер!

# 34
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен...
След дълъг работен ден влизам малко да се поразсея при вас...
 Hugза всички ви и хубава вечер...

*Biskvitka*,завиждам ти благородно,в нас е същото положение.Все едно аз съм го писала,и дъщеря ми е на 13 и ние от може би 8-9 години сме съквартиранти,само че при мен е малко по различно,живеем в жилище останало ми от покойните ми родители,и "мъжа ми" не иска да напуска,а когато спомена за развод полудява и дори ми посяга.Чудя се до кога ли ще издържа,но за сега това е положение-страха ми идва в повече,нямам си никого на когото да разчитам и за това търпя и мълча.
Май се опитва да ме наляга грип или нервите са ми в повече-главата ми е като празна,вие ми се свят,отнесено ми е и този плексит направо ме побърква от болки и вече не знам...
Хубава вечер мили Момичета...

# 35
  • варна
  • Мнения: 1 830
Скрит текст:
Нямаше да пиша...................днес много натоварен ден, но не мога да не кажа на шмурди и на *Biskvitka*, че напълно ги разбирам...................при мене положението не  е по добре, но разликата е в това , че аз не мога да направя крачката към по добро Cry

# 36
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Като ме няма - няма, но като дойда......  Laughing
Прочетох - да се изкажа - нямам дар слово, но имам голямо желание  Hug
Да се върна към традицията и като Бабълче да си отправя предизвикателство за новата тема
Да съм редовна с боди лосион след баня – в студените месеци е необходимо, болезнено суха е кожата ми, може и от проблемите със щитовидната жлеза (липсата й)
Да съм редовна с нощния крем. Да правя поне 2 пъти маска на лицето.
Плана, добре дошла!
Minana, много неща си свършила…..
Мария, и моите нокти този сезон стават по-чупливи и в тази връзка още едно предизвикателство, което пропуснах - ДА СЪМ РЕДОВНА в употребата на  крем за ръце!
Деси, приятни емоции ти пожелавам на танците.
Мими, браво за отличната оценка на принцесата.
Кали, много ми допада твоето предизвикателство!
Бисквитка,  Hug Присъединявам се към думите на момичетата! Както Тайра е казала
Стискам ти палци всичко да е наред и нещата да са в полза на теб и детето. Животът е кратък и няма място за постоянни компромиси, най-вече със себе си.  Hug
Шмурди, Мими,  Hug
Трябва да имаме известна доза здравословен егоизъм - това и за мен!
Боже, Вили, колко неща си свършила днес! БРАВО!
Донсита, денят ти е бил приятен…. Повече такива дни!
Браво за успеха на каката! Много е хубава!
Миа, приятно звучи разходката ти. Харесвам само топлите есенни дни..... Пъстроцветния килим от листа и топлещото слънце - през есента се усеща най-добре топлината му!
Нора Грей, аз с моята къса коса не съм компетентна за буклите.....
Зизу, и ва мен ми харесва водата на Mixa. А кой е крема на Нивеа?
Аз май ще заложа на изпробваното - Йогурта на Биофреш за студените месеци. Трябва да купя и спрей за лесно разресване за Марти.... Това ще е козметиката, която ще си купя този месец.
Алегра, много обичам заниманията по танци. Обичам да танцувам. На всички партита, сбирки, купони съм първа на дансинга. А иначе - обичам груповите занимания. Сама, вкъщи не мога да се амбицирам и мобилизирам..... А ходенето, социялните контакти покрай заниманията, 2-3 шеги, няколко вица и напрежението от деня е забравено....
Преди ходех и на тае-бо и 5 дни в седмицата имах занимание - тогава емоционално, а и физически се чувствах най-добре!
Започвам вечерята!
Ще си сипя бира - НАЗДРАВЕ! А след вечеря ще си правя чай с мед и лимон - ще се боря с настинката / грипа  newsm78
Комбинацията ми е  ooooh!
Хубава вечер!
Срамувам се от чаршафа, който постнах! Embarassed

# 37
  • Мнения: 4 569
Еее, Боби, к'ъф чаршаф изписа?  ooooh! Hug

Бисквитка, много се радвам на силни жени като теб, имащи смелост да променят положението си като не са доволни от него. Ти най-трудното /решението/ вече си го взела, от тук нататък ти пожелавам много сила и след време нов по-добър мъж!

Мими, защо не можеш да го промениш? Няма невъзможни неща!

При мен няма промяна никаква.

# 38
  • варна
  • Мнения: 1 830
Боби, ето така те харесвам скъпа - с дълги постове Hug А комбинацията бира с чай трябва и аз да я пробвам Joy Hug Heart Eyes
Естел Бързоход , да мила права си, но аз съм много нерешителна..................само мрънкам и нищо не правя ooooh!

# 39
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Еее, Боби, к'ъф чаршаф изписа?  ooooh! Hug

И то това е второто ми включване за вечерта  Laughing
На моменти съм....
Даже съм учудена от себе си - не съм по дългите писания, но явно .... невлизането ми почти 2 дни е причина!
 Hug

# 40
  • Мнения: 95
Миличкииии  Hug
Боби, с право се срамуваш  Mr. Green ! какъв е тоя чаршаф без мъж на него  Mr. Green Hug
както всички тук- и мен много ме мотивираш!
Поставям си предизвикателства:
Скрит текст:
Да ползвам редовно лосион за тяло и балсам за устни.
Да си подстригвам косата редовно и да я оформям в прическа различна от опашка  Mr. Green
Да сваля 5 кг до Нова Година
Да си отстоявам правата.
Да си купя Жасмин Ноар  Mr. Green
май стига толкова за една тема Simple Smile
Бисквитка, Мими, Шмурди- много е трудно това положение ... Не знам кое е правилното решение- но ви пожелавам да го откриете!

# 41
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Мепче, миналата година си поставях по 1 предизвикателство на тема....
Ти си по-мотивирана....
Но наистина сега със застудяването ръцете, устните и тялото ми се нуждаят от включване в графика работа - мързел......

Срамувам се, че не ви дадох награда..... но.............. Embarassed

# 42
  • Мнения: 95
Бобче, не е късно да се поправиш  Mr. Green
А моите цели са дългосрочни - не като за една тема Simple Smile Хайде на Нова Година ще видим до къде съм Simple Smile

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 210
Пропуснала съм за предизвикателството- предизвиквам се най-сетне да се стегна и да ям здравословно  Mr. Green
Гледам От Париж с любов- Джонатан Рийс Майерс ще бъде привикан довечера в сънищата ми  Joy

# 44
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Пропуснала съм за предизвикателството- предизвиквам се най-сетне да се стегна и да ям здравословно  Mr. Green

Бирата / червеното вино (за зимата) не ги изключваш, нали?

За всички, които ме изчетоха и изтърпяха
Скрит текст:


изненада  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт