Мързеливи красавици - 28

  • 43 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 474
Записвам се и ааазззз  Hug
Тайричка   bouquet

Разкрасявам се уж, но не ми остава време да пиша. Следя си ви обаче, не ме забравяйте!  Heart Eyes
Утре ще опитам да се включа по-адекватно.  Blush Crazy
 Hug

# 16
  • Мнения: 539
Мими - честито

mep - като намериш   такива уроци- да ме вземеш и мен Hug

desi-lorenka - браво за танците. Лакът е страхотен цвят и аз си взех днес подобен на colorama

Откриха йога - център до дома и на много прилична цена. Днес идваха да предлагат 25лв. 2*седмично.

Тура - мерси за темичката  bouquet Страхотна си както винаги!

Моето предизвикателство за тази тема е да се глезя повече, ВИНАГИ да излизам от дома красива и нагласена.

Да се усмихвам повече. Пожелавам ви и на вас много истински усмивки напук на лошото време Peace

# 17
  • Мнения: X
Записвам се веднага в новата тема. Simple Smile
Аз съм измръзнала,и дори упражненията не успяха да ме сгреят. Confused Мразя зимата! Днес ще готвя,а хич не ми се занимава,ще пусна пералня (и това е гадно,тъй като прането не може да изсъхне с дни),и ще направя няколко разкрасителни процедури.

Усмихнат ден,момичета!  bouquet

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830


Добро утро Hug Кафето днес от мен Simple Smile

kaly*, твоето предизвикателство става и мое Hug Дано успяваме да си го изпълним Crazy
Вилли , не сме те забравили - включвай се по често Heart Eyes
mep_1984 , търси и за двете ни Hug

Голям студ, кожата ми е много суха - давайте съвети Hug

Отивам на фризор - ще си махна малко от косата Laughing

# 19
  • Мнения: 4 569
Идвам и аз.
Няма с какво да се похваля.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз се завърнах от Пловдив - и там беше студено Confused
Четох по диагонал,по-късно ще се разпиша повече Peace
При мен се очертава трудна седмица-премествам се с детето при майка ми и баща ми Confused Стискайте ми палци "разговорът" вкъщи да мине с възможно най-малко екцесии....трудно ми е,но.....няма връщане назад...няма смисъл...
Много  Hug на всички!

# 21
  • Мнения: 2 461
Уф,не бях чела 10 страници  Shocked Ама сега с кафето   food010 Добре,че все пак дойде форума!Имало и нова тема,Тайра,благодаря  Hug.
Етоле, по 13 часа ли работиш?Как издържаш?
Кремика, ще взимаме ли мерки за коремчетата? Завиждам ти за братовчедката с козм.таланти за разкрасяване.И за шефовете само така, трябва да им се качваме на главите  Laughing .
Момичета за цикъла са ми казвали,че със смяната на сезона може да се случи да закъснява или нещо друго, и то месец,два... На мен ми се случва май месец май трета година и вече не ходя на лекари, е веднъж годишно ходя-профилактично. Simple Smile
Поли,разчувства ме с лиричното отклонение.Благодаря, че сподели с нас, надявам се и с нас да е така с годините... Heart Eyes.
Цитат
алко е студенко днес  Mr. Green Но мен студеното и мрачно време, не ме депресира. Даже понякога, когато навън духа, брули, вали, пръска ти в очите, всички са се увили като шушулки и псуват наум, аз се смея. Малко е крийпи, но ми е смешно как хората се ядосват на нещо, което не зависи от тях. Това си е сезон, природна, божа работа - времето на топли чорапки, хубави чайчета, гушкане на цялото семейство в едно легло, приготовления за семейни празници, канела, портокали, винце..Намирайте си малки радости във всяко време  Hug
Миа,толкова приятно си описала сезона,който идва.И аз мисля като тебе...
Шмурди,никаква аванта на нашата държава,никаква...Отново много хубав маникюр! А за цветята нямам думи, на това му се вика цветарка.Всеки ден ли ги поливаш? Аз не разбирам много,ама имам 5-6 в хола  Laughing
Алегра,изкара ли тридневната диета?
Бабълче,честит нов телефон(или честита дънна платка Wink).Дълго време да му се радваш!Успех с борбата с кг., щом ще включиш фитнес и тенис,значи ще успееш.
Донсита,на какво състезание е каката днес?
Меп - не си сама.И аз се чувствам така.Имам да чета 10 страници,защото от работа нямам време.А темата и всички много ми липсваха цяла седмица.Пиши и ти така...Ако намериш такива уроци,с теб съм.
Скрит текст:
сметнах си работната седмица и ми иде да,не знам какво...да ви помрънкам малко Mr. Green. от 120 часа на седмица аз съм 65 на работа,30 часа спя,25 часа са мои-от тях 5 часа се приготвям за работа, с другите домакинствам,защото трябва да се яде,да се пере и т.н.,най-разкрасителното ми е да мина под душа,да се напаря и да се нахраня  Whistling , през седмицата успях да си сменя 2 пъти лака,че ме дразни да ходя с обелен лак.Ето и моя ден в цифри: 24 часа на ден, разделен 13 часа на работа,6 часа сън и 5 часа за мен-от тях 1 час в приготовления за работа, и за 4 часа всичко друго.Мрън!Събота и неделя съм като пребита...Така е от септември месец, и ме обвиняват,че съм сприхава...Взеха ми колежка,уча я и се надявам бързо да влиза в час, но дори и с тази тежест на главата не получавам никаква подкрепа от никой,че се справям с толкова много неща от толкова много време.Само питат атова,а онова...Направо ми се реве!
Катенце,честита 5-годишнина.Твоята дъщеря е голяма сладурана и съм сигурна,че за нея си най-хубавата мама.Никакви такива приказки за остаряване,като минем 50-те тогава...и дори тогава ако духа ни е млад-и ние сме млади,нали?!?Желая ви дълъг и щастлив семеен живот! Heart Eyes
Вили,Мими,Боби  Hug Hug Hug
Бисквитка, имаш всичките ми палци и позитивни мисли,които мога да ти дам.Връщане назад няма, но дано пътя който сега ще минеш бъде бърз и безболезнен за всички.Успех!!!
Извинете ме за дългия пост, днес или утре ще се глезя и разкрасявам, и ще чистя и готвя.Ех,живот!
[/i]

# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 230
Ехооо  Hug

Бисквитка, толкова ли е крайно положението?
От недоглеждане вероятно съм изпуснала, че имаш подобни проблеми.  Confused Стискам ти палци всичко да е наред и нещата да са в полза на теб и детето. Животът е кратък и няма място за постоянни компромиси, най-вече със себе си.  Hug

# 23
  • Мнения: 539
Бисквитка - дано всичко се подреди по най-добрия начин.

Боби -  честит празник

Мими - мерси за кафенцето. Аз сега го пия

# 24
  • На острова
  • Мнения: 1 276
БисквиткаHug Дано разговорът мине добре и да се преместите благополучно. Щом няма смисъл, продължавай напред  Hug

# 25
  • Мнения: 1 474
Днес сте много "активни".  Mr. Green
А аз наистина съм.  Party
Сутринта почистих гардеробите, извадих официално зимните дрехи. Направих картофена крем супа и кюфтенца по чирпански.  Crazy  chef Сега се пекат и едни пълнени чушки, нека да има ядене.  Laughing Чакам третата подред пералня за днес, съсипах се от простиране и прибиране, но трябва да свърша и това, докато има слънце.

И за себе си се погрижих.  Flutter Сутринта сложих маската с нийм на Хималая, преди малко отмих и Йогурта. Сега намазах косата с олиото на Nuxe, сложих и по 1-2 капки жожоба и бадемово и чакам да втаса.  Whistling Довечера ще оправя и ноктите, че от толкова домакинстване... сещате се.  Mr. Green От около седмица съм редовна и с почистването на лицето и минаването с розова вода по 1-2 пъти на ден. Чувствам си кожата доста освежена.
В този ред на мисли - каква розова вода използвате? Аз взех на Агива, няма феноксиетанол... доволна съм, но да попитам все пак.  Simple Smile

Бисквитке,  Hug

Хайде, довечера пак ще ви нагледам, дано има повече за четене.  Mr. Green Hug

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 218
Ехо, здравейте!
Чудесен ден имах, на Боровец беше страхотно времето. Каката тренира лека атлетика, беше на крос-кънтри днес 2км, стана трета с по-големите от нея с 2-3 години, мъжо,който я тренира е много доволен. Малкия беше послушен и си игра съвсем кротко , а обикновено само крещя по него  Joy
Довечера ММ заминава за Чехия за 3 дни, та утре ще се разкрасявам на спокойствие  Joy
Това с лилавото яке е моето гардже  Mr. Green
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 17:32 от donsita

# 27
  • Мнения: X
Ееее, Вилли, ти си ударник! Отивам в ъгъла да се срамувам  Mr. Green

Аз за днес още не съм и почнала. Тъкмо се прибирам от разходка, отмъкнах една мострена кутия на Vichy от кварталната аптека. Бях се настроила да обиколя де що Медеи и Ремедиуми има в района, то пък стана от първия път..

Да ви попитам, някоя от вас прави ли си букли и с маша ли? Щото аз много обичам, ама понеже съм с две леви ръце, само в салон си ги правя. Последния път ме правиха с преса, та се зачудих струва ли си да си купувам маша или направо преса Thinking

Biskvitka  Hug Аз съм много бърза на разделите, но когато човек има семейство и дете, нещата са много по-болезнени, мисля си.

# 28
  • Мнения: 539
Донсита - браво на детето. Да продължава да те радва!

Nora Grey  - аз напоследък минах от изправена коса на букли с преса. Получава ми се доста добре. Стои по-естествено отколкото с маша.


Изчистих къщата, изпрах, измих и си подредих обувките. После доволно отидох на кафе, че да използвам слънцето.

Купих си  сп.Грация с подарък крем за очи на decleor.
Взех си и стимуланта на Икаров, и се чудя за крем за лице.

Ползвате ли крем с УВ фактор през зимата?

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ви,момичета,за подкрепата Hug
Не съм споменавала за положението у дома,но то и няма кой знае какво за разказване - с бащата на детето ни сме от 13 години заедно,но последните 8 съжителстваме като съквартиранти Confused той си живее в неговия свят,ние с детето сме в друг;не излизаме заедно,не си говорим,освен ежедневните баналности;навсякъде се движим само с дъщеря ми-двете ходим на рожденни дни,на кино,на разходки...той не е с нас,и не изявява желание,а и не съм от типа хора,които заставят,поставят ултиматуми и прочие...щом отсрещната страна не откликва...Стигнах до извода,че аз,за себе си и детето,не желая такъв живот-лишен от чувства,привързаност,взаимопомощ..Смятам,че мога да се справя и сама!Или поне на този етап....Това е в общи линии...другото са подробности...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт