Обувки PRIMIGI?

  • 34 968
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 645
Наистина обувките Primigi струват над 100 лв, ако са оригинални
Ето и един сайт в който има техни обувки;
http://www.zappos.com/n/es/d/722465714/page/5.html

имат много хубави модели Peace
Какво значи "оригинални"!Зависи в кой от заводите по света им са шити моделите,тези,които се шият в БГ не са по-малко оригинални.Някой беше писал,че зареждането в Цум става от завода им в Испания и затова цените са такива...

Под оригинални имам в предвид,произведени в "ядрото" както се казва,а не в някой от заводите им.
А до колкото виждам разликата в цените е много голяма, което според мен не би трябвало да бъде.
Много големи фирми имат заводи по цял свят,но аз не се сещам за нито една която да поддържа такава голяма разлика в цените newsm78

# 76
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 666
Не знам дали са брак, но големия ми син, както се казва порасна с тези обувки. Факт е, че като ги обуе в магазина и са толкова удобни, че си тръгва направо с тях. Не иска да ги сваля. Ако искаш да ги снимам, за да видиш, че изобщо не се променят от носенето. Става въпрос за обувки, носени по един сезон. Някак не мога да ги изхвърля. Ще ги пазя за резервни на малкия.
С нетърпение чакам пролетната колекция Grinning

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За съжаление се оказа,че магазинът ще работи чак следващият понеделник  smile3518,така че и този път останахме без обувки.Но се надяваме чичото ни скоро пак да има път натам.

# 79
  • Мнения: 179
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.

Абсолютно не мога да се съглася с теб!  smile3513 Ние имаме обувки на Примиджи, купувани от есента и са невероятни! Изключителна кожа, невероятен дизайн и те също са анатомични! В магазините в момента /в Пловдив/ не са заредили от новата им колекция. Доколкото знам това ще стане след 15-ти! Аз също ги чакам с голямо нетърпение!
Нищо лично!  Peace

# 80
  • Мнения: 2 255
Днес бях и в двата  магазина ...:

1. на Пиротска имаше малък избор - особено за момчета - 21-22-23 имаше по 1-2 модела само
следващото зареждане щяло да бъде с по-летни отворени модели, тъй като това имало налично в завода  Shocked

2. на Патриарха - имаше малко по-голям избор в тази номерация, но повечете модели бяха на К&К - на Примиджи - малко и то доста затворени
чакат стока - края на др.седмица, но не можаха да ми кажат какво по-точно  Rolling Eyes

- утре ще скокна до Стил 99 в Люлин да видя там  newsm78

Отчетох се  hahaha

# 81
  • Мнения: 2 125
Днес бях и в двата  магазина ...:

1. на Пиротска имаше малък избор - особено за момчета - 21-22-23 имаше по 1-2 модела само
следващото зареждане щяло да бъде с по-летни отворени модели, тъй като това имало налично в завода  Shocked

2. на Патриарха - имаше малко по-голям избор в тази номерация, но повечете модели бяха на К&К - на Примиджи - малко и то доста затворени
чакат стока - края на др.седмица, но не можаха да ми кажат какво по-точно  Rolling Eyes

- утре ще скокна до Стил 99 в Люлин да видя там  newsm78

Отчетох се  hahaha

Много ти благодаря  bouquet Мислех утре да ходя за обувки, но ще отложим Peace

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Я ми обяснете къде точно на Пиротска е този магазин  newsm78,че нещо не загрявам.

# 83
  • Мнения: 1 102
В Касида-Пловдив казаха че ще получат на 10.03 така че може да се ходи.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
В първия безистен като тръгнеш от ЦУМ в посока Ботев.От лявата страна се пада по средата на редицата,много невзрачен магазин

# 85
  • Мнения: 1 393
Ох,ще ме побъркате с тези обувки CrazyИ аз съм им фен,а откакто видях снимките на Мимито съв влюбена в розовите обувчици   Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 3 666
В магазина на Пиротска още не са докарали пролетните моделчета

# 87
  • Мнения: 1 393
Моля ви,ако някой види някъде розовите обувки от снимките на Мимито някъде в София да свирка  Praynig

# 88
  • Мнения: 7 106
В магазина на Пиротска още не са докарали пролетните моделчета

А споменаха ли кога ще имат зареждане, защото след седмица-две ще ходим в София и бих взела за моята мадама някакви пролетни.
Тези розовите на Мимито и на мен ми грабнаха окото Grinning.

# 89
  • Мнения: 5 713
Във Варна не знам къде продават.
Във Варна colibri е писала къде на 1-ва стр:

" Във Варна ги видях в едно малко магазинче на 8-ми Приморски полк, като се върви от Червения  към Чаталджа по левия тротоар, подминава се блока, в който е Мтела и накрая ме су завива в ляво и на тясната страна на блока е това магазинче /мисля че до него е м-н Жълто/ "

Аз също от там купих обувки на Примиджи есента за 30лв и съм много доволна както не веднъж съм казвала във форума. Зимните й са на Делфи прим боти пак за 30лв и пак съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт