Относно цигарите.

  • 4 105
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Преди да забременея пушех рядко и хаотично, може една седмица да не запаля, обаче ако излезем на кръчмичка с готина компания пушех по 10 цигари. Като забременях спрях, Кърмих 5 месеца и сегаааа пуша пак рядко, ама все пак си пропуших Embarassed

# 91
  • Мнения: 1 290
Спирането на цигарите за мен е въпрос на воля и нагласа. Всяка от вас която иска може да ги спре.
Казвам го от опит.
Запалих първата си цигара в 6-ти клас и от тогава си пушех най-редовно.
Една сутрин препила и препушила в офиса на кафето отказах да запаля цигара.
Цял ден не пуших.
Реших да пробвам колко ще издържа.
Така мина 1 година в която палех по 1 цигара на седмица.
После реших, че искам да ставам майка и да се "пречистя" от всички гадости с които съм се тъпкала.
Две години не съм палила изобщо - после забременях.
Надявам се никога да не се върна към този гаден навик.

# 92
  • Мнения: 2 849
И аз съм от пристрастените  Blush Blushпушех по кутия ,някога и повече .Сега си запалвам по половин до една цигара от най-леките и си се срамувам сама от себеси   .Сънувам как пуша и знам ,че след раждане и кърмене ще пуша пак .

# 93
  • Мнения: 2 641
щом свекъра ми ги отказа значи вси8чки имат шанс

# 94
  • Мнения: 5 103
Преди да забременея пушех по кутия и кусур на ден.
Сега ми се пуши и само чакам момента да мога да запала цигара, ама да си призная и немисля да ги спирам де Wink

# 95
  • Мнения: 588
Сакън кви сте готини пичеве, я да ги манете тия зигарки!

# 96
  • Мнения: 177
щом свекъра ми ги отказа значи вси8чки имат шанс
И моя свекър ги отказа, а пушеше по 3 кутии на ден...значи найстина е възможно  Simple Smile

# 97
И аз да кажа, че съм от лошите майки които пушат newsm62(шегувам се)като разбрах, че съм бременна ги спрях веднага, после родих и кърмих 8месеца, издържах месец и после се поддадох на изкушението  сега пуша кутия за 4-5 дни не са много като преди.

# 98
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз ги спрях 3 седмици преди да забременея и засега се чувствам супер. Надявам се след като родя да не ги започвам пак- но всичко зависи от нас -не мислите ли? Stop

# 99
  • Мнения: 4 392
На всички непушачки,които линчуват тук,да кажа,че никотиновата зависимост е втората след хероиновата Sad !!!
Един закоравял пушач,отказал цигарите,за цял живот си остава пушач,но чист,ако разбирате какво искам да кажа... Wink
Всички знаят каква е вредата от тютюнопушенето ,но се изисква наистина ЖЕЛЯЗНА воля,за да ги спреш!!!!!!!!!

# 100
  • Мнения: 109
И аз съм от лошите...Преди да забренея пушех по 3-4 цигари на ден, спонтанно ги намалих ..явно се бях напушила от 8 клас, а през студентските години и до кутия и половина дневно. Когато бях бременна, слава Богу, не ми се пушеше, повдигаше ми се от дима. До 5 месец кърмене не си позволявах да пуша...Но от 6 месец...започнах с по една цигарка след последното кърмене..Сега дъщеря ми е на година и 2 месеца, кърмя я само сутрин и вечер, когато пожелае.
Пуша по 3-4 цигари на ден...Срамувам се, но не мога да се преборя. Установих, че не съм никотинова пушачка, нямам потребност от никотин, но пък ми се пуши заради жеста, кафето, след баня... и т.н Например не бих запалила гадна цигара само заради пушенето, не бих отишла до денонощен магазин за цигари и т.н Всичко това, естествено, не ме оправдава...

# 101
  • Мнения: 1 711
    Не пуша от момента, в който разбрах , че съм бременна.Не смятам да почвам пак, дори и по малко цигари на ден ( поне засега).А и има една приказка "Няма малко бременна - или си, или не".Та в този ред на мисли - или пушиш , или не!

Общи условия

Активация на акаунт