Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 591
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
Не,не се осмелявам да го оставям сам.На една моя позната и почина първото бебче така.Отиде до магазина за малко и като се върнала бебето се било задушило newsm45Не казвам че причината е в отиването до магазина,може и в съседната стая да е майката и пак да стане нещо недай боже....
И стига сте колекционирали черна хроника!!!!!
Така само се плашим една друга и нищо. Естествено че на всяка майка това и е най-големия кошмар. Не е нужно да ги преповтаряме такива случки и да ни побеляват косите!!!
Направо отвратително.Стига бе,хора.Не ни стигат всички притеснения,а да си пълним главите и с глупости.То си е казано"Да не ти се случва това,което мислят най-близките".

# 91
  • Мнения: 3 447
Не. Естествено, когато сме в къщи и трябва да отида до толетна или до другата стая, го оставям в кошарата или леглото. Къпя се бързо и на отворени врати. Когато готвя, го вземам със столчето в кухнята. Но да го оставя и да изляза - не смея и да си го помисля, независимо дали е заспал или не. Ако се наложи да отворя долу входната врата или нещо спешно до магазина - с мен, на ръце или в кенгуру. Аз също имам проблем с тежка количка и липса на асансьор, но когато няма кой да ми помага, измислям алтернативни разходки - порт-бебе, кенгуру, на ръце... Не мога, шубе ме е Sad

# 92
  • Мнения: 1 427
Много ме е страх,но веднъж я оставих,беше току що заспала и прибягах до магазина....каква прибежка,беше си цял спринт!Сто черни мисли ми минаха през главата и треперех докато се прибера.....Тогава бе на 3 месеца,никога няма да  повторя това упражнение.....А за къпането-само на отворени врати!

# 93
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много ме е страх,но веднъж я оставих,беше току що заспала и прибягах до магазина....каква прибежка,беше си цял спринт!Сто черни мисли ми минаха през главата и треперех докато се прибера.....Тогава бе на 3 месеца,никога няма да  повторя това упражнение.....А за къпането-само на отворени врати!
Ако става въпрос аз и до тоалет не мога да отида без него, той веднага идва след мен. А за къпането, не мога да си позволя да се изкъпя докато сме двамата, чакаме тати да дойде за да ме отмени и тогава.

# 94
  • Мнения: 1 934
Оставям го но само в леглото но аз съм в къщи докато си свърша някаква домакинска работа. Но иначе не смея да излизам.

# 95
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Да, но само ако спи и то с бейббифона в ръка. Иначе- не Naughty

# 96
  • Мнения: 2 950
Не,не се осмелявам да го оставям сам.На една моя позната и почина първото бебче така.Отиде до магазина за малко и като се върнала бебето се било задушило newsm45Не казвам че причината е в отиването до магазина,може и в съседната стая да е майката и пак да стане нещо недай боже....
същото се случи и с моя позната, затова не смея. По бебефона не можеш да чуеш, ако се задушава! със сигурност тези случаи са 1 на милион, но аз не рискувам. Има кенгуру, има количка, пък имам и ръце - навън с мен! Naughty

# 97
  • София
  • Мнения: 771
Аз в друга стая не смея да го оставя (ако сам отиде, все се ослушвам и след малко проверявам какво прави), да не говорим да изляза навън. Ако спи пак не се осмелявам, защото ако се случи нещо фатално, цял живот няма да си простя и връщане назад няма.

# 98
  • Мнения: 843
 Когато съм в къщи, обикновенно тя си е сама в кошарата в нейната стая. Мрънка само когато е гладна.  Играем си много, но да стоя непрекъснато там.. няма кой да готви и да чисти:-) За сега кошарата е висока и достатъчно безопасна.
   А, когато проходи.. е там веселбата е пълна. Няма как да е сама.
 но не смея да излизам. Най много до мазето,/ в къща сме/ но то все едно че съм къщи..чувам я:-)

# 99
  • Мнения: 524
Не никога не посмях. Ами ако недай си боже се задави?? Аз дълго време не можех да изляза от стаята ако бебо спи, камо ли от апартамента...

То си е до психика и хормони...

# 100
  • Мнения: 2 047
  Не съм оставяла бебето само в апартамента и нямам намерение. Всичко друго може да почака , докато се върне таткото.

# 101
  • Мнения: 2 407
Никога! Naughty Naughty

# 102
  • София
  • Мнения: 291
Ами тъй като си гледам бебите сама, .... В началото и аз се притеснявах, ама вече свикнах. Какво да направя, като трябва да се отиде до магазина или
И при мен е така. Рядко съм ги оставяла, но се е налагало. Сега като бяха студовете ги приспивах и бегом до кухнята...

# 103
  • Мнения: 1 393
Аз ги оставям сами и отивам до магазина.А понякога излизам само с дъщеря ми и оставям бебока да спи,но това е за 20-30мин

# 104
  • Мнения: 2 952
Ами то уж и да съм си вкъщи ...не съм при него  през цялото време когато спи, но пък да изляза не смея ...поне като съм вкъщи ще чуя ако се задави  , знам ли ...майчини страхове.....ами ако заседнеш в асансьора и си без   телефон в теб ...или пък точно тогава ревне юнашки той си знае защо! GrinningТакива работи

Общи условия

Активация на акаунт