My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 544
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 5 297
Имам код до 6.12 за 10 евро NKNV3HNWECW7

Код за 10 евро + безплатна доставка при покупки от два магазина по избор GEBURTSTAG01

Още някакъв
sind Sie noch auf der Suche nach passenden Weihnachtsgeschenken? Ob Puppen-Mama oder kleiner Heimwerker - Bei uns finden Sie für jeden das passende Geschenk! Entdecken Sie jetzt Empfehlungen vom Weihnachtsmann, alle Produkte aus unserem TV-Spot u.v.m.

Unser Tipp: Lösen Sie bei Ihrer Bestellung Ihren Aktionscode ein und Sie sparen 10 Euro1:
NKNV3HNWECW7

# 1 021
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета, защо не ми излиза полетоза отметка за 3  евро  newsm78  еднократно ли е???

# 1 022
  • Софето
  • Мнения: 622
Да, еднократно е.

# 1 023
  • Мнения: 12
Здравейте, много моля да ми кажете ако поръчам днес, със сигурност ли ще ми дойде доставката до Коледа или по празниците закъсняват доставките? Имате ли представа?
Благодаря предварително!

# 1 024
  • София
  • Мнения: 2 884
Ааааа, този код ,  който съм имала е за дрехиии  #Cussing out

Момичета, моля ви за код за 10 евро  Praynig Само 2момичета сме и няма как да платимцялата доставка  Sad

# 1 025
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ааааа, този код ,  който съм имала е за дрехиии  #Cussing out

Момичета, моля ви за код за 10 евро  Praynig Само 2момичета сме и няма как да платимцялата доставка  Sad

Пробвай с MYG8XM3PELJJ Peace

# 1 026
  • София
  • Мнения: 2 884
Не може, вече трети акаунт правя и като стигна до плащане меизхвърля и после ми пише, че кодът е ползван  #Cussing out Пред нервен срив съм, казвам ви честно  Cry

Моля, ако някой се смили и ми даде код да е на ЛС,защото тук ще го вземат преди да го видя  Sad

# 1 027
  • София
  • Мнения: 6 269
Леле, колко нерви за един код. Замисли се и колко е коректно да си правиш 100 акаунта, за да ползваш код за намаление. И не чакай някой да пусне код, потърси в гугъл, излизат доста и си пробвай на воля.

# 1 028
  • София
  • Мнения: 813
Кетито, потърси код за 5 евра, намира се по сайтовете с кодове. Така доставката пада на 10 евра и е съвсем приемлива /според мен/
И аз си имам един единствен ъкаунт, хората пращат кодчета, аз си намирам като потрябват. Понякога се добавям към нечия поръчка, но това си е лично мое мнение, с което не ангажирам никой  Peace

# 1 029
  • София
  • Мнения: 2 884
 Hug Благодаря  ви момичета! *MALENA  Hug
Успях да пусна най-накрая! Защо прави проблем при плащане този сайт  и после ти е невалиден кода, не е честно  Crossing Arms Толкова нерви не съм хабила скоро за една поръчка ooooh! ooooh!


И да ви кажа, долу на отметката ми даде 2 евро, не 3 евро  newsm78

# 1 030
  • Мнения: 103
Здравейте момичета ,не заключват ли темите на 50 страница ? Искате ли да направя нова ?

# 1 031
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте момичета ,не заключват ли темите на 50 страница ? Искате ли да направя нова ?

Аз нямам нищо против  Peace

# 1 032

Общи условия

Активация на акаунт