My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 576
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 3 922
13 евро е за нов акаунт/клиент, от които 10 евро ти ги начислява в самата поръчка като въведеш кода MYG8XM3PELJJ и отдолу има квадратче с отметка дали искаш да се абонираш за бюлетина им срещу още 3 евро отстъпка. Важи до 31.12.2014.
Отделно от това като си получиш първата поръчка ти пращат линк да попълнеш анкета дали си доволен от покупката, обслужването и т.н. Като я попълниш пак ти пращат код за -5 евро, важащ два месеца от получаването му.
Относно изпращането директно до БГ - незнам. За мен е абсурдно при положение, че вече има толкова превозвачи от Германия /с тарифи 3,00 - 3,50 лв на кг/  да се плаща 15 евро за директна доставка до БГ и изравняването на ДДС-то.

# 991
  • София
  • Мнения: 2 799
Как става номера с код за -10 и за -3е не разбрах?С доставка до БГ ли е това?

Някъде при стъпките преди финализиране на плащането изскачаше един прозорец (долу, вляво) за допълнителни -3Е при абонамент за нюзлетъра. Пусках до превозвач. Вероятно и до БГ е имало/има екстрата  Wink
Днес ще отида да си прибера от превозвача и последните подаръци за Коледа. В периода 12.11-15.11 пуснах три поръчки. Всичко е пристигнало  Party

mentina  Heart Eyes, изстрадах я заедно с теб твоята поръчка  Grinning - почти всички несгоди, които ти претърпя се случиха и на мен ... ама краят е щастлив  Peace

# 992
  • Мнения: 77
Кой превозвач ползвате до Варна?

# 993
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759

Относно изпращането директно до БГ - незнам. За мен е абсурдно при положение, че вече има толкова превозвачи от Германия /с тарифи 3,00 - 3,50 лв на кг/  да се плаща 15 евро за директна доставка до БГ и изравняването на ДДС-то.


Имала съм пратка 27кг,така че не е изобщо безумно доставката до Бг,още повече ДХЛ ми я оставят пред вратата  Peace Зависи какво се поръчва,мисля че Габко караха до Варна - освен споменатите 3,50лв/кг има и еднократна такса доставка до Варна 2лв (по спомени)  Peace Благодаря за разясненията все пак,аз като пусках от стария акаунт не видях никакъв прозорец  Thinking

# 994
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте. Сигурно е коментирано, но много спешно ми трябва да знам може ли да се откаже пусната поръчка. Статусът е  Поръчката ще бъде обработена

# 995
  • Мнения: 77
morgana07,
благодаря за инфото за Габко.

# 996
  • Мнения: 3 922
Имала съм пратка 27кг,така че не е изобщо безумно доставката до Бг,още повече ДХЛ ми я оставят пред вратата  Peace
Това са единични случаи. Много ясно, че тогава е по-изгодно с директна доставка. Ако разбира се някой не развива "стопанска" дейност и получава непрекъснато подобни пратки.
За Варна - КДШопинг имат офис там /взимат 4лв на кг/. Возят с курсовете на Габиели и ползват техния адрес в ДЕ.

# 997
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Хаха, стопанска дейност... Laughing
Грийн, аз пратка от тойса под 50 кг нямам. Тази която чакам, 50 пристигнаха сега, останалата част с мебел в нея ще е почти 100. Какви превозвачи, при положение, че 15 евро не се сменят и при 150 кг. Толкова ли няма 2-3 приятелки около вас, които искат по нещо да делите и тези 15 евро. На мен доставката ми излиза все 3-4 евро като се обединим, 15 не съм давала соло. Винаги се намира някой, който иска като мен 2-3 неща, после се оказва, че 2-3 сме ги превърнали в поне 10 и така..
Но пък и аз плющя само по празници от този сайт, не обичам да взимам много играчки постоянно...

# 998
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
WINTER3PKYEC   

kod za -8e
Важи до 1,12 и изискването е поне 59е да има от дрехи и спорт,може на някой да му свърши работа  Peace

# 999
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета! Някакви отзиви за тази раница http://www.mytoys.de/toitowear-toitowear-Schulranzenset-Princess … c.ca01.01/2507258 ? Благодаря предварително!

# 1 000
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina  Heart Eyes, изстрадах я заедно с теб твоята поръчка  Grinning - почти всички несгоди, които ти претърпя се случиха и на мен ... ама краят е щастлив  Peace

ninnannHeart Eyes Сега тръпна да си получа Легото до Коледа, та да зарадваме госпожицата. Списъкът с подаръците й стои залепен на видно място, Дядо ти Коледа няма шанс да го пропусне  Mr. Green

# 1 001
  • Мнения: 23 114
Здравейте, момичета! Някакви отзиви за тази раница http://www.mytoys.de/toitowear-toitowear-Schulranzenset-Princess … c.ca01.01/2507258 ? Благодаря предварително!
Гледам,че потребители  в Тойса са дали положителни резултати.Тойто раници съм виждала в София,в книжарниците на Orange .Хубави изглеждат.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 2 921
Здравейте, момичета! Някакви отзиви за тази раница http://www.mytoys.de/toitowear-toitowear-Schulranzenset-Princess … c.ca01.01/2507258 ? Благодаря предварително!

Аз я взех за дъщеря ми. Очаквах да е малко по-добро качеството  Rolling Eyes

# 1 003
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
и моята поръчка пристигна, открих едно несъответствие - ботушите вместо 23/26 номер са 39/40 номер и искам да ги върна. На самите ботуши има 2 етикета, на единия си пише 23/26 на другия 39/40, на самите ботуши 39/40..доста странно смесване на етикети се е получило, но в крайна сметка разликата в номерата е очевидна, не знам какво са правили.

Сега да им пиша ли имейл с приложени снимки или нещо от фактурата, която пращат го попълвам? За моя сметка и с кого ги пращам наобратно? Не ги искаме вече, то мина сезона, така да се каже, докато чакаме новите, по-скоро възстановяване на сумата - възможно ли е?

# 1 004
  • Мнения: 108
Благодаря Ви за отговорите. Видях ги коментарите, но цвета ме притеснява да не е някаква прекалена шарения на живо. Иначе за тази цена е доста изкушаваща...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт