My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 538
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 68
Код за нов клиент MYG8XM3PELJJ, регистрирах ММ и поръчах с кода. Ако някой поръчва с нова регистрация, има и опция за намаляне с още 3 евро, някъде вляво при завършване на поръчката, мисля, че за някаква бюлетина трябваше да се сложи отметка.

# 841
  • насън...
  • Мнения: 234
здравейте,

имам една страхотна интерактивна кукла и дървено легълце с балдахин за размяна...купувани са от тук преди години, но така и не ги ползвахме...на мен ми свиди да се разделя с тях, но няма смисъл да седят, а са толкова хубави...ако някой се интересува ще дам реални снимки на лични...някой ако има нещо за 8-годишна двойка, момък на 1,5 г. и момък на 10 г.... Peace

# 842
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Някой ползвал ли е превозвач от Германия за доставки от Тойс-а?

Редовно ползвам Габко, поръчвам предимно дрехи и ми е по - изгодно до Германия.

# 843
  • Sofia
  • Мнения: 84
Да пиша само, че този код е за поръчка над 40Е без доставката.
leprikon, тази опция нещо не мога да я видя. Има за бюлетин,  за -5Е, но не хваща при използван вече др. код, или поне на мен не ми дава. А накрая, преди плащането има някакво още за -10Е за нещо limangro или нещо подобно беше, но не можах да разбера какво точно е това. Има ли някой идея?  Благодаря предварително!  bouquet

# 844
  • Мнения: 68
milagena, не е код, беше накрая, там където е това за -10Е на limangro.

# 845
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета, давайте идей за подаръци, моля ви! Тази година нищо не ми хрумва Sad
 За 6 и 8 г са ми най- спешни. Вашите деца поръчаха ли си нещо?

# 846
  • София
  • Мнения: 6 269
Момичета, давайте идей за подаръци, моля ви! Тази година нищо не ми хрумва Sad
 За 6 и 8 г са ми най- спешни. Вашите деца поръчаха ли си нещо?

Назад има идеи доста.

Синът ми е на 7,5 г. Вече написа писмото до дядо Коледа и си поиска хеликоптер с дистанционно, калъф за таблета и протектори за колената и лактите. Ние сме му поръчали и едно Лего, мисля и настолна лампа от Икеа да му вземем, че има нужда на бюрото си. Също книги и активни карти на Клевърбук. Всичко това разпределено за Коледа и НГ и между нас и бабите и дядовците.

# 847
  • София
  • Мнения: 12 233
Кати за хеликоптера искам да те посъветвам, ако можеш, да го вземеш от място където предлагат и сервиз след това. Неминуемо се стига до авария при полет и след това се налага ремонт. На едната ми дъщеря миналата година това и беше поръчката за Коледа и вече втори път хеликоптера е на ремонт. Иначе  е много хубаво хеликоптерчето и лети уникално, но в детските ръчички няма как да не се случи произшествие.

# 848
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Мисля да пускам поръчка до Варна...Още се чудя за госпожица на 1,5г какво да измисля за Коледа.Че и за каката на 6,5г  newsm78

# 849
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Момичета, давайте идея за първи влак за четиригодишен палавник/ марка- каква....желателно е да има възможности за надграждане и тн/. Може също и разни варианти със строителни машини- трактори, багери, бетоновози и сие.
Поръчали сме камиона на костенурките нинджи- дано пристигне.
Чудя се също за сестра му какво- има купища кукли, сервизи, къща с аксесоари, но интерес към тях = 0...рядко ги поглежда.
Замислям се за детски фотоапарат или камера или таблет/ близък до реалните като функции, но по-опростен/ Тя тренира тенис на корт- може би единият подарък ще е тенис ракета, но ни трябват още идеи.
Моля ви за конкретни продукти, за които имате представа и сте поръчвали или виждали.

# 850
  • Sofia
  • Мнения: 84
Благодаря, leprikon!
Излезе чак след като направих нова регистация на името на ММ. Тръгнах днес пак да ровя и гледам, защо така не излизат тези -3Е, но и кода ми даде, че е изтекъл. Може би го знаят поръчващите често от тук, но ще напиша все. Моята регистрация е стара, но не съм поръчвала досега, все си намирах нещата от УК, че и фирма превозвач от Германия нямаше удобна до скоро за мен. Та явно съм си пуснала още тогава абонамент за нюзлетър, и кода за -10Е си го бях активирала преди седмица или 10дни.  Ако сте сложили кода, да знаете, че има давност 7 или 10 дни да пуснете поръчката. И като направих нов акаунт на ММ, без да пускам нищо за нюзлетър и т.н. , веднага към плащането си излезе това за -3Е, свали ми цената, но.. При плащането с ПП пак си беше с 2-та кода намалено, но след като мина и получих писмо от ПП, там сумата беше само -10Е, така е и поръчката в профила. Не знам защо.  Tired
Ама каквото е, само да ми ги изпратят.  Whistling
Гледам, че коментирате хеликоптери. Сега сферата на Air Hogs e доста намалена в сайта. Пуснах я за Никулден за баткото, че 60-70лв за такова нещо няма да дам иначе, а от мин. година я искаше. 

http://www.mytoys.de/Spin-Master-AIRHOGS-Air-Hogs-Helikopter-Atm … .01.02.01/3378340

# 851
  • София
  • Мнения: 6 269
Кати за хеликоптера искам да те посъветвам, ако можеш, да го вземеш от място където предлагат и сервиз след това. Неминуемо се стига до авария при полет и след това се налага ремонт. На едната ми дъщеря миналата година това и беше поръчката за Коледа и вече втори път хеликоптера е на ремонт. Иначе  е много хубаво хеликоптерчето и лети уникално, но в детските ръчички няма как да не се случи произшествие.

Вече е поръчан от тойс-а.
Той си хареса едни в Буктрейдинг, но бяха на цена 120-140 лв., което е твърде много за мен.

ВИе от къде го взехте?

# 852
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chockolina, кои ролери си харесала за дъщеричката си? Може ли линк? Мерси предварително   bouquet

Ето тези:
http://www.mytoys.de/K2-K2-Inliner-Anna-Jr/Inliner-Rollschuhe/In … .07.01.03/3706817

morgana07, имаш ли код за % намаление?

# 853
  • Мнения: 205
Момичета, давайте идея за първи влак за четиригодишен палавник/ марка- каква....желателно е да има възможности за надграждане и тн/...


Ние сме много доволни от Brio дървените влакчета. Купихме един основен комплект за миналата Коледа и сега само надграждаме с допълнителни елементи - мост, тунел, кран, различни разпределителни релси и т.н. Много му е забавно на нашия 4-годишен младеж, това е нещото, с което най-много си играе...

# 854
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Момичета, давайте идея за първи влак за четиригодишен палавник/ марка- каква....желателно е да има възможности за надграждане и тн/...


Ние сме много доволни от Brio дървените влакчета. Купихме един основен комплект за миналата Коледа и сега само надграждаме с допълнителни елементи - мост, тунел, кран, различни разпределителни релси и т.н. Много му е забавно на нашия 4-годишен младеж, това е нещото, с което най-много си играе...
И аз точно към Брио съм се насочила. А кой е основния комплект ? Може ли линк? А към него може ли да се вземат локомотиви с дистанционно? Съвместими ли са?

Общи условия

Активация на акаунт