My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 542
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 21
Момичета,  търся колело за 7 годишния ни син. Първите ни две са Пуки. Много доволни сме. Какво ще ни препоръчате? Чувам отзиви за някакви Драг...не знам дали да рискуваме и да сменим марката. Моля за препоръки от колоездачите.
П

Drag са добри, скоростите са Schimano, здрави са. Моят син има и си го кара, но нещо му е малко вече  Laughing

# 811
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Момичета,  търся колело за 7 годишния ни син. Първите ни две са Пуки. Много доволни сме. Какво ще ни препоръчате? Чувам отзиви за някакви Драг...не знам дали да рискуваме и да сменим марката. Моля за препоръки от колоездачите.
П

Drag са добри, скоростите са Schimano, здрави са. Моят син има и си го кара, но нещо му е малко вече  Laughing

То, на пазара освен Schimano други вече няма...

# 812
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз влизам с питане за кодче  Hug Някой ако има, ще сподели ли   bouquet

# 813
  • Мнения: 177
Здравейте момичета, виждам давате линкове от немския сайт, различен ли е от този http://www.mytoys.com/  На пръв поглед всичко изглежда еднакво newsm78

# 814
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте момичета, виждам давате линкове от немския сайт, различен ли е от този http://www.mytoys.com/  На пръв поглед всичко изглежда еднакво newsm78

Този сайт е по-беден откъм артикули. Доставката до тук е отново 16 евро.

# 815
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз влизам да питам някой има ли код за 15 % отстъпка, който няма да ползва? Че Симона иска ролери, а пък те са едни цени... ooooh!

# 816
  • Мнения: 2 880
То и ние искаме ролери  /5,6 год /,  но мисля да ги купувам по-нататък като им падне цената,хем за РД на пролет  Peace
за племенницата поръчахме преди две години ,сега погледнах по съобщенията към ИВА  Heart Eyes месец ноември началото,голям номер на около 13-14 евро бяха   Crazy

# 817
  • София
  • Мнения: 2 884
Ноември ли може да намалят ролерите  Hug И аз имам поръчка.
Моля ви, ако ви попадне нещо изгодно за подарък споделяйте линкове,че аз имам да взимам доста неща  Rolling Eyes


п.п.
Може ли някой да сподели, от къде всъщност се взимат кодовете за този сайт  newsm78

# 818
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Обикновено изпращат имейли , а тези, които правят нов акаунт за всяка поръчка си намират кодове за нови клиенти в гугъл ...

# 819
  • Мнения: 482
Мен ме интересува кога има намаления на раниците 4YOU Simple Smile Макар, че съм решила да купя преди края на годината, дори без намаление.
Кодове изпращат от време на време, а когато няма - комбинирайте се с някой друг в обща поръчка.

# 820
  • София
  • Мнения: 2 884
Утре ще има намаление от 15% на нещата със син знак...правилно ли съм разбрала?
Ако е така и някой поръчва за София, аз искам да се включа, моля ви  Praynig Hug

# 821
  • Мнения: 149
Извинявам се за въпросите, но все пак.
Нямам регистрация в сайта и доколкото разбирам ако си направя ще получа код за отстъпка или греша.
Доставката до България през куриер ли е правите /ако е леко нещо/, колективно или има кодове за отстъпка за доставка.

# 822
  • Мнения: 2 641
Благодаря за включването за колелотоо. Кои бяха хубавите скъпи раници, може ли линк? И кога ги намаляха?

# 823
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Благодаря за включването за колелотоо. Кои бяха хубавите скъпи раници, може ли линк? И кога ги намаляха?

http://www.mytoys.de/Scout/KID/de-mt.sc.br01.16/?query=scout

Кога ги намаляват, не мога да кажа . Според мен в и бей са на по - добри цени.

# 824
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета, ще пусна днес поръчка.От София съм, ако някой иска да се включи, да пише.

Има -15% на определени играчки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт