Вземате ли вашето дете нощем да спи при вас

  • 2 702
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 464
Креватчето и е долепено до спалнята ни и така хем всеки в територията си,хем заедно Wink

# 61
  • Мнения: 1 393
Напоследък имаме голям проблем.Синът ми е на 1 година и всяка нощ се буди,изправя се и почва да крещи да го взема.От 2 месеца сме така.Аз го вземам при нас,и като заспи пак го оставям в кошарата.След час-два,пак същата работа.ако го оставя цяла нощ при нас,спи без да се буди.Вие имате ли такива проблеми?
При нас е същата история и вече незнам какво да правя.С каката ли да се занимавам нощем или с бебето,че му растът зъби  newsm78

# 62
  • Мнения: 4 392
не смея.... откакто четох за синдрома на внезапната детска смърт някакси не мога Cry
Последната статия,която четох тук вьв форума,говори точно за обратното,т.е. особено за малки бебета е важно да спят до маиката,която им* помага да дишат*.Намалява риска от СВДС.Сьжалявам,че не мога да дам линк.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 352
Не той идва при нас, а аз отивам при него. Той спи сам на голямо легло и по някое време през нощта се събужда и почва да ме вика. Ако спя при него цяла нощ, спи непробудно.

# 64
  • Мнения: 8 769
Да, голямото няма какво да го вземем, то само идва. Малкото-да, вземам, защото и бездруго сме зомбирани от неговото неспане, а не знам какво ще стане, ако се разхождаме вечер по 100 пъти до неговото легло и обратно. За сведение - имат си отделна стая с легло за всяко дете, аманай-много им харесва прекия контакт с родителското тяло... Tired

# 65
  • Мнения: 107
Само ако се наложи - кошмар, зъб и т.н., но като заспи я местя в нейното креватче! Е, ако е болна съм по-спокойна като е при нас, защото усещам всяко нейно движение! Иначе си спи сама в нейната стая!

# 66
  • Мнения: 577
не не е спал при нас и дано не се налага,много ме е страх че ще го ударим или аз или мъжа ми(и двамата мятаме краци) Joy Joy

# 67
  • Мнения: 4 358
Много рядко взимам децата при нас. Никога не сме спали заедно за цяла нощ - гушвам ги, успокоявам ги и след малко си ги връщам по леглата.
Всяка жаба да си знае гьола  Wink

# 68
  • Мнения: 1 840
Да, посред нощ, когато вече ми писне да ставам,  го вземам, за да се наспя, но не го одобрявам и се надявам да се отучи.

# 69
  • Мнения: 2 271
Само през 1м,когато постоянно плачеше,но оттогава спи ,без приспиване,само в леглото си!

# 70
  • Мнения: 1 866
Никога. При нас просто не заспива. Само в леглото си в нейната стая. Така е свикнала от бебе. Пък и при нас си е направо опасно, таткото много мърда и дори аз едва се опазвам! Grinning Понякога ми се иска да си я гушна и да си поспя с нея, ама тя като я вземем в нашето легло го удря на игра. Имам чувството, че даже не разбира, че на това място се спи. Laughing

# 71
  • Мнения: 2 723
Срам не срам ще си призная Embarassed
Взимам го сутрин след храненето в 6 ч, защото адски ми се спи Confused И го забавлявам полуспяща, така съвсем скоро и той заспива и така до 10, тогава и двамата ставаме наспани.
Явно не му пречи на навиците, защото всяка вечер си заспива сам.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мдааа...той си заспива сам и в неговото без проблеми и си спи по цяла нощ там. Когато има проблеми със зъбките обаче/от близо четири месеца/по някое време на нощта/обикновено след четири часа/ става прав и започва да мрънка. Ако не го взема се разбужда и започва безкрайно приспиване. Обаче аз вече даже не помня и кога точно ставам и го вземам- просто сутринта е на нашето легло. Нито аз , нито мъжа ми се притесняваме от ситуацията и двамата спим спокойно без да ни пречи детето изобщо.

# 73
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами ние още не, но се приспиваме като лягаме двамата на нашето легло люшкам го докато заспи и после го премествам в кошарата, която пък е залепена до леглото ни и той може да си идва когато поиска при нас, това става обикновено като се събуди и иска да ни събуди. Наложи се да направим тази схема за да можеш по бързо да го обслужваме нощно време, понеже много се буди и така докато отидем до кошарата да му дадем сок, и ние и той се разсънваме, пък така докато каже гък, ние бутаме шишето в устата и той цоква и се унася и заспива, така и ние не ставаме от леглото и съответно не се разсънваме. Но няма претенции да спи в нашето легло при нас. Пък и аз не мога да спя когато е до мен, всъщност до сега само със съпруга си съм можела да спя в едно легло и то от първия ден, странно.  newsm78

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 14:48 от Tinka79

# 74
Никога. При нас просто не заспива. Само в леглото си в нейната стая. Така е свикнала от бебе. Пък и при нас си е направо опасно, таткото много мърда и дори аз едва се опазвам! Grinning Понякога ми се иска да си я гушна и да си поспя с нея, ама тя като я вземем в нашето легло го удря на игра. Имам чувството, че даже не разбира, че на това място се спи. Laughing
При нас е същото.А го взема при нас,а няма заспиване.Най-добре е да си знае къде се спи,къде се играе.

Общи условия

Активация на акаунт