Литературен спамо-чат

  • 18 103
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
...
По повод на номинациите- ''Нюансите'' са напред и ще е смешно ако спечелят и двете категории- за най-добра книга и малинка.
....
Има номинирали само тях. Ще си каже човек, че друго нищо не са чели цяла година.
smile3532
Ами те са 3 обемни тома, пълни със сложни упражнения  Joy, та нищо чудно да са им отнели цяла година четене и практика  Mr. Green.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
mijjjka, честит рожден ден, пожелавам ти цялото щастие на света, бъди здрава, обичана и обичаща  Two Hearts

# 722
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
mijjjka честит рожден ден! Желая ти много щастливи мигове и сбъднати мечти!

# 723
  • Мнения: 10 757
Много благодаря на всички за прекрасните пожелания!!!  Grinning
Обичкам си ви!!!  Hug Hug Hug

# 724
  • Мнения: 10 547
 mijjjka, честит рожден ден! Много сбъднати мечти и здраве!


# 725
  • Мнения: 1 601
mijjjka , Честит Рожден Ден и от мен , да си жива и здрава , много късмет в живота , много красиви и истински моменти и нека си заобиколена само от верни приятели и любими хора !  Hug  newsm59
Весел празник ти желая  Hug

# 726
  • Мнения: 455

Mijjjka, и от мен ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  smile3525
Да си много здрава, весела и щастлива!  Пожелавам ти много нови и хубави книги!

# 727
  • София
  • Мнения: 5 423
mijjjka,

Честит рожден ден!Да си жива и здрава!Обичана,уважавана,глезена от любимите хора!Да откриеш все по-нови,все по-интересни и все по-всепоглъщащи книги!

# 728
  • Мнения: 46 631
Има номинирали само тях. Ще си каже човек, че друго нищо не са чели цяла година.

Пак добре, ако е само за тази година...


mijjjka, честит празник!
За теб    bouquet

# 729
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Честит рожден ден, mijjjka!

Бъди жива и здрава, много щастлива! И обдарена винаги с хубави книжки!

# 730
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
 mijjjka, честит рожден ден! newsm59

Пожелавам ти много здраве , щастие и сбъднати мечти!

# 731
  • Мнения: 15 960
mijjjka, Честит рожден ден! Heart Eyes
Бъди винаги здрава и много щастлива! Желая ти много нови и все хубави книги!  Hug

# 732
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Честит празник, mijjjka!
Много здраве и усмивки ти желая! И време за любимите ти занимания!  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 601
Момичета днес ще ходя да купувам подаръка на моето другарче и се чудя дали за мен да не си купя "Стъкленият замък" - Джанет Уолс , вие какво ще кажете , хубава ли е книгата  newsm78 резюмето в сайта звучи интересно  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 15 960
nara86, ами на мен книгата много ми хареса. Не е литературен шедьовър, автобиографична е, но е интересна.

Общи условия

Активация на акаунт