Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 10

  • 88 449
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 954
Данидъф, шансът е минимален, но не трябва да се отхвърля. Ако са минали по-малко от 24 часа можеш да пробваш с хапчета за след секс, но те мен винаги са ме плашели, защото не са шега работа, прочети внимателно, преди да посегнеш към тях. Най-рано ще разбереш дали нещо е станало две седмици след рисковия акт с тестче. Най-добре поговори с приятеля си и започнете да правите секс отговорно. Презервативите предпазват не само от нежелана бременност, да не изреждам всички безсимптомни инфекции, които се предават по полов път и могат да ти вгорчат живота един ден.
Магнолийка, прзервативи, миличка, хубаво 6 месеца най-много, но най-добре ги питай колко най-малко трябва да се пазите и мини преглед за всеки случай преди да подновите опитите.
Парадайз, причини да ти закъснява - много, като шансът да е бреенност при отрицателен тест 20 дни след рисковия акт - близо нула. Затова когато отидеш на следващия преглед, беше писала, че е днес, разпитай по-внимателно за други причини да ти закъснява, нека лекарката ти каже
- имало ли е овулация този месец
- в коя фаза на цикъла си и кога да очакваш според нея
- какви биха били причините да ти закъснее

Мога да пиша по-подробно, защо тези въпроси са важни, но ще излезе, че аз съм доктор, а не съм. Просто постъпи отговорно към здравето си и не мисли само има ли бременност или не, а всичко ли е наред този цикъл и защо ти закъснява. Забрави да е "защото съм под стрес и мисля, че може да се е получило", няма как просто Simple Smile, чисто физиологично, да си удължиш цикъла с мислене.

# 31
  • Мнения: 3
sajalqvam no sam izvan Bg i nqmam Bg bukvi...parvi den na poslednata M. 20.10.13 , riskov akt na 8.11.13 . Znam 4e e ne mi zakasnqlo o6te.Prosto iskax da popitam kakva e veroqtnostta ot zabremenqvane.Blagodarq

# 32
  • Мнения: X
Вероятността е нищожна.

# 33
  • Мнения: 3
Вероятността е нищожна.

blagodarq vapreki 4e se nadqvax da ima po golqm 6ans

# 34
  • Мнения: 1 726
Danydaff ако рисковия акт е бил на 08.11 а последната ти М на 20.10, както казваш определено не си била 13-14 ден от Ц...пада се точно 19 ден!!!Проста математика!!! Има вариант да пишеш и на БГ, въпреки това че не си с БГ кирилица на компютъра!!!

# 35
  • Мнения: X
blagodarq vapreki 4e se nadqvax da ima po golqm 6ans

Цитат
Pritesnqvam se 4e moje da sam zabremenqla

Последно, притесняваш ли се, или се надяваш, че си забременяла?!

# 36
  • Мнения: 38
Магнолийка Възхищавам ти се на това, че си толкова позитивна Simple Smile Всичко ще е наред. Следващият път най - пухкавото бебче на света  Hug Hug

Буци          Алексче           Ей ама изядохте момичето значи  Simple Smile Вярно, че шанса е минимален ама...

# 37
  • Мнения: 40
Здравейте момичета ,
от известно време надничам при вас с тайната надежда да не се записвам .Но дойде момента.
Вьзхищавам се на Трой/ и не самo на нея/  на тьрпението да отговаря на вси4ки .Вьпроса ми е - винаги сьм била с редовен цикьл 28-30 дена .
Но забелязвам ,че от както започнахме бебеправенето от август цикьла ми се удьлжи -от 28 на 33 -37 -38 дена . НА какво може да се дьлжи това? Работим за второ - с пьрвото дете преди 6 г
стана от пьрвия пьт .
А сега 4 месеца опити и не се получава .
Знам , че на фона на някои от вас е минимален срок ,но нямам тьрпение . А и годинките не са ми малко 74 набор сьм .
Само да ми свьрши и ще отида на обстоен преглед .

# 38
  • Мнения: 988
Здравейте момичета ,
от известно време надничам при вас с тайната надежда да не се записвам .Но дойде момента.
Вьзхищавам се на Трой/ и не самo на нея/  на тьрпението да отговаря на вси4ки .Вьпроса ми е - винаги сьм била с редовен цикьл 28-30 дена .
Но забелязвам ,че от както започнахме бебеправенето от август цикьла ми се удьлжи -от 28 на 33 -37 -38 дена . НА какво може да се дьлжи това? Работим за второ - с пьрвото дете преди 6 г
стана от пьрвия пьт .
А сега 4 месеца опити и не се получава .
Знам , че на фона на някои от вас е минимален срок ,но нямам тьрпение . А и годинките не са ми малко 74 набор сьм .
Само да ми свьрши и ще отида на обстоен преглед .
На повечето жени (вкл и на мен) им се променя дължината на цикъла при бебеправене. Четири месеца наистина не са много време, следиш ли овулацията с тестове? Наистина е хубаво да отидеш на преглед, за да се види дали всичко е наред и с повече търпение ще се получи бебчо! Успех  Peace

# 39
  • Мнения: 471
Привет!
И аз в кюпа с въпроси-последна М на 12,10,2013, прекъснат полов акт на 25/10/2013.Цикъл на 28 дни.В събота трябваше да ми дойде,но още няма нищо.Имах от петък  до неделя почти постоянни болки все едно ми е дошло.Имам и някакво бяло,слузесто течение,без аромат и т.н.Гадене нямам,сънят не ми стига,апетит нормален.При първата бременност първо апетита ми се повиши и това ме наведе на мисълта,че може нещо да е станало.Сега обаче и идея си нямам...

# 40
  • Мнения: X
Сега обаче и идея си нямам...

Teст за бременност?

# 41
  • Мнения: 471
Сега обаче и идея си нямам...

Teст за бременност?

Не смея...

# 42
  • Мнения: X
Мии... стискам палци за какъвто желаеш да е изходът тогава.  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 141
Днес аз хващам метлата, но bonbolina, ако не смееш да си направиш тест, ние точно как можем да ти помогнем? Това което описваш си е за тест, направи един да се успокоиш! ( Аз бих могла да хвърля един боб да видя бременна ли си , не си ли , ама не си го нося на работа ...  Joy)
bonbolina, не се излагай, възрастен човек си!
А само не разбрах, да стискаме палци да е с две или една чертички?  fingerscrossed

# 44
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,аз реших да пусна една темичка за всички които са с тези странни симптоми,все пак да не разводнчваме тази!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748467.new#new

Общи условия

Активация на акаунт