Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 10

  • 88 454
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 520
Здравейте и от мен. Новичка съм в темата. Последният ми цикъл беше на 12.12.2013. По принцип ми е около 31-33 дни. След ову, което беше някъде между 26-30.12.2013 гърдите не са спирали да ме болят, като започнаха веднага след ову. Също така и яйчниците страшно много ме боляха пак веднага след ову-то и не са спирали. Кръста също ме боли отвреме на време. Тази сутрин като станах нищо не ме болеше, но сега започва пак цялата волна програма. Зацапване не съм забелязала. Усещам нещо като бучка в гърлото. Гадане нямам. Нищо освен описаното. Има ли някакви бегли надежди да се случило??? Лелката все още я няма...Дано и да не дойде!!!   
Но последния месец много пътувах и може и да съм настинала. Макар че преди седмица така ме прерязаха яйчниците - остра болка за няколко секунди. Направо се превих от болка. До преди няколко дена едвам ходех от болки, а сега като лежа ако не си присвия десния крак имам чувстовото, че нещо ще се скъса в яйчника ми. Много опъва.
Тест направих днес - дори два - единия невалиден (нищо не показа), другия една ясна черта, друго нищо.

# 736
  • Мнения: 139
Раничко е за тест,изчакай още малко.

# 737
  • Мнения: 326
Li13 след като цикълът ти е 31- 33 дни очаквана дата за цикъл ти е 12- 14 -.01 по мои сметки нали така? Рано е още за тест има 4-5 дни до цикъл... и да си бременна няма да ти отчете теста. И овулацията дали ти е била тогава, а тя доколкото разбирам от теб не е доказана, пак е раничко за тест... Малко търпение ти трябва това му е цаката!

# 738

Общи условия

Активация на акаунт