Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 10

  • 88 469
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Ако не се лъжа, тестът ти беше отрицателен след закъснение, така че мнението ми е, че не си бременна.
Редакция: сега прочетох, че даже ти е минала менструацията.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
 Peace

Аз почти си мислех че съм бременна,но снощи си направих тест и е с 1 черта.Избързах,но досега никога не ми е идвало точно на датата,а дори седмица по-рано.А датата е утре и реших да проверя...за всеки случай Wink

# 707
  • бургас
  • Мнения: 240
Момичета, снощи си мерих температурата и към 18:30 и беше 37,2  newsm44 , но днес сутринта си я мерих и беше спаднала до 36,9 преди малко също я мерих пак е толкова ... направо незнам, ако и тоя месец ме посети тъпата лелка ще smile3538 #2gunfire 

# 708
  • Мнения: 57
Мен пък снощи температурата ми беше 37.2, а тази сутрин 37.1. Все още нямам закъснение, утре би трябвало да ми дойде, пък ще видим.

# 709
  • бургас
  • Мнения: 240
Cristianaa - стискам ти палци да е това, за което всички си мислим!!! Wink

# 710
  • Мнения: 57
Cristianaa - стискам ти палци да е това, за което всички си мислим!!! Wink
Ох, дано! А иначе аз нямам никакви симптоми. Нито гърдите са ми напрегнати, нито ме болят. Преди няколко дни имах болки в единия яйчник, но ще видиме.
Стискам ти палци и на тебе лелката да не дойде.  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 418
Момичета, имам спомен, че базална температура се мери само сутрин.
Иначе стискам палци  Praynig

# 712
  • Мнения: 57
Момичета, имам спомен, че базална температура се мери само сутрин.
Иначе стискам палци  Praynig
Да, да, да. Аз сутринта преди да стана от леглото я мерих и беше 37.1. А иначе снощи така на шега я премерих докато бях пред компютъра.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 703
Момичета, имам спомен, че базална температура се мери само сутрин.

Peace точно така

# 714
  • бургас
  • Мнения: 240
С едната разлика, че моята температура е телесна, за това говоря за вечерта 2 вечери подред към 19:00 вдигам 37,2 а през деня си е на 36,9 Peace

# 715
  • Мнения: X
И какво от това?  newsm78

# 716
  • София
  • Мнения: 10 703
Може да е настинала нещо..вечер се вдига температура.

# 717
  • Мнения: 988
Може да е настинала нещо..вечер се вдига температура.
newsm10
malkata-88 отношение с овулацията и евентуалната имплантация и бременност има БТ не ТТ! Peace

# 718
  • бургас
  • Мнения: 240
 най-вероятно е настинка  Tired но не ми пречи да си мисля др. нали  Joy

# 719
  • Мнения: 4 696
С едната разлика, че моята температура е телесна, за това говоря за вечерта 2 вечери подред към 19:00 вдигам 37,2 а през деня си е на 36,9 Peace
Нали знаеш, че вечер телесната температура е винаги малко по -висока, така че няма нищо странно в това , което пишеш. И моята температура през деня 36.6, а вече 37. По-добре утре сутрин пробвай да измериш базалната! Peace

Общи условия

Активация на акаунт