Добре дошли, АВГУСТовски мами 2014!

  • 26 639
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 576
Добре дошли и на СлънчоМлънчо и erika81. erika81, аз съм с трета бременност. Ще бъде купон у дома - една приятелка също с три ме успокоява, че с три било по-лесно отколкото с две. Колкото до раждането, друга моя приятелка също с три - роди трето си дете вагинално след 2 цезарови сечения и думите и след трето раждане бяха буквално: "Готова съм за четвърто!"

# 76
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Чета ви и се записвам неофициално засега. Закъснява ми с 4 дни и няма как причината да е друга. Утре ще направя и тест. Този път нещата се случиха от първия път и това ще е трета бременност след 2 неуспешни. И толкова ме е страх, че даже не мога да се зарадвам. Според моите изчисления терминът ми е на 05,08.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 576
elliee, този път ще гушнеш едно силно лъвче или лъвица, което досега ви е чакало.  Hug

# 78
  • Мнения: 3
Здравейте прекрасни бъдещи и настоящи Августувски мамчета!

Тихо и на пръсти се присъединявам и аз към вас, и да ви кажа честно - смятам да поостана Simple Smile))
Днес е четвътри ден от закъсненнието на цикъла ми а ПМ е била на 01.11. Теста , въпреки и с бледа розова линиика си е положителен отвсякъде.  EFP(Това е първият положителен тест в живота ми!!). Незная как се изчисляват термини и как се слагат лентички ,но смятам да вляза в час много бързо.

Искам да пожеля на всички лека и безпроблемна бременност Hug Hug Hug! Простете ми ако съм малко "дървена" в началото,но до сега само съм чела тук (не съм писала). Blush

В понеделник съм на преглед и ще пиша подробно как е минало.




ПС. Знаете ли всъщност,че първо на вас казвам за тази радост..Вече ви обичам! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 13:06 от Tesy_Desy

# 79
  • Мнения: 370
Tesy_Desy, добре дошла!  Hug Колко миличко! Въобще не си дървена- ни най-малко!  Hug

Аз днес за първи път през живота си видях заветните  две чертички  Hug

На 09.12 съм на преглед  Praynig

Прегръдки и целувки на всички!

# 80
  • Мнения: 3
tonisto  благодаря ти за милите думи и честито за положителното тестчеее Hug Hug Hug
Чакам с нетърпение новини.Успешна и лека бременност! Heart Eyes

# 81
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
elliee, този път ще гушнеш едно силно лъвче или лъвица, което досега ви е чакало.  Hug
Благодаря! Дано!

# 82
  • Мнения: 3
Хихи,направих си лентичка.Не една а две. До довечера ще избера коя да оставя.. Интересно само,защо оставащите дни са различни..Хм.. Thinking

# 83
  • Мнения: 25
Здравейте пак от мен. Колко бързо се пълни темичката ни!
И аз си поиграх, смених си ник-нейма, направих си още една лентичка и постепенно се опитвам да свикна с мисълта за второ бебче. Все още не съм си правила втори тест, не съм си и записвала час за лекар, ще изчакам още няколко дни.

При вас планирана ли е бремеността или е по-скоро изненада? Някой си казаха, но ми е интересно как е при останалите?

# 84
  • Мнения: 3
Здравейте пак от мен. Колко бързо се пълни темичката ни!
И аз си поиграх, смених си ник-нейма, направих си още една лентичка и постепенно се опитвам да свикна с мисълта за второ бебче. Все още не съм си правила втори тест, не съм си и записвала час за лекар, ще изчакам още няколко дни.

При вас планирана ли е бремеността или е по-скоро изненада? Някой си казаха, но ми е интересно как е при останалите?

При нас е планирана и ни бяха неоходими 8 месеца за положителен краен резултат. Аз понеже съм си малко дърта  Embarassed и вече бях започнала да се замислям за инвитро. Нооо,ето ме сега тук и пиша ли пиша (чак не мога да се позная,по принцип съм леко темерутеста...)    Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 244
Здравейте и от мен,

До сега само Ви четях, но вече и аз тихичко записвам с  EFP и ПМ 31.10. Според калкулатора термина ми е на 07.08.2014г. Тъй като това ми е първа бременност, нямах търпение и днес отидох на лекар, но както и бях чела се оказа доста рано и малко се разочаровах  Sad Доки каза да отида отново следващата седмица. За сега ми изписа само да взимам фолиева киселина.
Това е от мен за сега, леко бременеене на всички момичета  Hug Hug

П.П. Някоя от вас усеща ли вече гадене или някакъв друг дискомфорт?

# 86
  • София
  • Мнения: 3 576
Аз гадене и разни други неразположения усещам още от миналата събота, а реално днес трябваше да ми дойде. Някои дни е по-силно, други е по-леко, но освен това сама си усещам, че съм станала много изнервена и паля от нищо. Колегите в работата вече ме гледат странно, защото това е доста нетипично за мен.

# 87
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
При мен е планирана и стана от първия път. Ако можеше и толкова безпроблемно да го износя  Praynig
Момичета, още от преди закъснението имам едни остри болки ниско долу. Сега се зачетох за извънматочната бременност и така се филмирах! Confused

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 15:45 от elliee

# 88
  • Мнения: 98
Добре дощли на новите попълнения  Heart Eyes

Аз пак с моите вълнения се включвам..уж трябваше да са добри новини но незнам защо на прегледа днес нищо не се видя, отново само удебелената лигавица която е 20мм, гледаха ме и на коремен и на вагинален...нищо, а съм 5 седмица и 1 ден по календар, направо няма такова притеснение, и аз като elliee се филмирам за извънматочна, ще се побъркам, другата седмица пак съм на преглед, моля се всичко вече да си е на мястото, защото не искам да си мисля най лошото. Отново моля за коментари на други мамчета ако са изпадали в такава ситуация Praynig Hug

Спокойна вечер на всички, благодарна съм че ви има!

# 89
  • Мнения: 25
elliee, според мен няма от какво да се притесняваш. Доколкото знам е нормално да има такива болки, защото в момента ембриончето се вгнездва във лигавицата. Нормални са и тези болки като менструация (аз имам такива), защото матката се разтяга, за да може да побере разтящото бебче. Разбира се, ако се притесняваш може да се консултираш с лекар. Вероятно ще ти изпише Но-шпа и почивка. Wink

PoCuHka, стискам палци другата седмица да се види вече сакчето. Възможно е още да е рано. Или просто да е необходим по-добър ехограф.

А по въпроса за симптомите. Гадене нямам засега. Предната бременност въобще нямах, имах само зверски киселини. Преди да разбера за бремеността бях много изнервена, но сега като знам ми е спокойно. Малко съм по-чувствителна, но като цяло съм си ок.

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 18:36 от mjfg

Общи условия

Активация на акаунт