Домакини-22/есенно-зимна с топло кафе

  • 34 681
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Видях едно голямо и едно малко Андгелче, големи сладури! Пък и комшии. А голямото какви вкусни бисквити е направило вчера! Миша ги изяде:-).
Мухаха значи не си умряла от страх.Не е успяла да те изплаши.

Което не значи, че не съм се опитала  Mr. Green Ама смела тая Мушкатова, не се плаши лесно  Hug Не ми е надула главата малката, хич не се притеснявай. Дори е много послушна, на ММ племенничката е на 5 и по никакъв начин не можеш да ѝ затвориш устата. Ама и майка ѝ е от онези, които не смеят тон да си повишат на детето, камо ли да се скарат или да плеснат. Та нищо чудно. Миша е супер послушна и много чаровна. Също като майка си  Flutter
Между другото чак като се прибрах и си видях кафето от сутринта на масата, се сетих, че щях да си взимам кафе в парка  hahaha Ех, старост - нерадост...  newsm27 Нещо ме обрули вятъра и ме заболя главата. Пих хапче и се хоризонтирах. Малката и тя поспа до преди малко. Сега ще яхвам печката да правя спагети и сос за тях, че половинът ще се прибере умрял от глад  cook

П.П. Май ще запиша малката направо в Асеновградската кухня (Пълно коремче). Че от първи декември сме при друг ЛЛ и ще ми е по-трудно да взема друга бележка за алергии. А и в частната абонамента е за седмица, не за месец. Ако не ни хареса ще яде каквото има вкъщи и това е...


Вио, аз бих честитила хладно. Може и някое цвете, но не и подарък.

Валерия, аз също много държа да ме слушат като кажа, че нещо няма да се дава на детето. Ама родата ме знае що за откачена шматка съм и не си насилват късмета да вървят против мене  Mr. Green Мушкатова може и да е права за авторитарните личности, но понякога е по-добре да всяваш страх, отколкото да не се съобразяват с теб  Hug

# 736
  • Мнения: 7 201
Ауу, момичета то станало време за нова тема.Пишете като за Световно.Нямате изчитане. Laughing

Марѝ, нямат ли край ядовете при вас? Hug Confused

Морена, винаги като ти отворя рецептите и се пълня със слюнки.Невероятни вкусотии правиш! Heart Eyes

Марчева, хич не се и чуди.Приемай офертата за чужбинско и се радвайте на приятни емоции и весело настроение. Peace

# 737
  • Мнения: 644
Благодаря ви за съветите.Днес съм по -добре.Явно спрея след 2 часа подейства.
Да и аз се учудих,но само с този спрей ще се лекувам.Като свърши трябва пак да отида на лекар.Тук е зор да се добереш до специалист.
Вчера в спешния любезно ни обясниха,че трябвало да се мъча с обезболяващо.Идваше ми да го прасна тоя в ухото ,та да го заболи и него и да спре да ми говори глупости.Аз от дете съмс ангини и болни уши.
Смърф че отиди на лекар!
Тези дни мм мие чинии.Ядене има още.Девера и той болен.Всеки е натръшкан в стаята си.общо взето на никой от болните не му се яде.
Но днес ще направя едни гъби с кашкавал,печени картофи и месо на грил тигана.
Валерия с много хора организацията е така.Аз обикновенно все съм набутан организатор.
Славче можеш да пренесеш храна,но ще те накарат да я опиташ.
15-20 мин ги заваряваш бурканчетата.
Весело ще е с всички деца,не се ядосвай.
Вио както ти идва отвътре така постъпи.Аз лично съм инат и ако съм засегната не ми минава лесно.

# 738
  • Мнения: 2
Мари  Hug
Ние имаме гости,семейство с по-голямо момиченце от нашето.Седят в др стая и си играят,не мога да повярвам,че Бети е толкова добра Shocked като сме си само 3 (аз,тя и мм) е огромна беля,но с това дете си играят.Аз си пийвам биричка и ми е супер.По-късно ще намина пак..  bouquet
П.с кой ще ни направи новата темичка? newsm78

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
П.с кой ще ни направи новата темичка? newsm78
Позволих си, че сме почнали 50стр. Простете, ако съм иззела функциите на някой, не съм разбрала.  Simple Smile

Заповядайте в новата тема! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт