"Hell" MALL

  • 4 431
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 654
По мои наблюдения хората не ходят в мол заради пазар, а си правят там срещите, особено в студа. И на мен най-удобно ми е да си чукна среща в мола, хем всички го знаят къде е , хем няма опасност да са свършили местата, хем не се чудиш къде да паркираш. От всички магазини, влизам само в 2-3, като единият е книжарница, другият за детски играчки.

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз ги предпочитам, у дома паркирам в подземен гараж, т.е. за да се кача в колата - дори не излизам навън, паркирам в мола - винаго има място, дори си оставям връхната дреха в колата и се качвам нагоре - пак без студ, киша, поледици .... наистина предочитам молове - имам всичко  Peace

В кварталния мол - България - си уреждаме най-често срещите и ходим на кино  Peace Там правим и срещите майки с деца - заради хубавия детски клуб. И по-рано споменах - радвам се, че молът не е предпочитан за шопинг, има пространство, въздух ....

След него предпочитам Сердика  Peace

Шопинг правя - буквално пъти в годината - отивам в конкретен магазин и купувам повече неща - колкото е нужно. Не съм усвоила - ходенето и обикалянето и разглеждането, знам, че губя находки, но губя и време, което нямам  Peace

# 32
  • Мнения: 4 785
Уф, ние ходим или малко по-късно, ако ни се налага нещо да купуваме, или на кино, но в събота изнудих мъжа ми да гледаме детско филмче  Mr. Green и може би си тръгнахме някъде около 16:00 ч. Беше усложнено излизането, даже се чудехме какво става, не ни се беше влучвало, но от ниво -2 сме излезели за не повече от 15 минути. Ама тъпотия беше, сега вече знам защо...

Сердика - предпочитана за пазаруване, Парадайз също - тук на на кино ходим.
Дъ Мол - почти не го посещаваме, малък ми е нещо и като цяло не ми харесва
България - само за кино, нищо, че ни е най-близо, просто... хале, нищо няма вътре. Е, може да останеш сам със себе си, което не е лошо предвид идващите блъсканици.
В другите не ходим  Wink

# 33
  • Мнения: 9 705
Всъщност, ако трябва да пазарувам, предпочитам да отида в България, пред Парадайз.
От Парадайз нищо не съм купувала. Магазините са много, но на фона на тези много за мен съвсем малко са привлекателните.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 165
имало ефект от темата  Joy Joy

Paradise Center
Уважаеми клиенти,

Учтиво Ви уведомяваме, че проблемът с утежнения трафик в района на Paradise Center, на който станахте свидетели в събота, е решен. Причината за забавянето в движението беше, че светофарът на бул. "Черни връх" беше настроен на друг режим, което съвпадна с ограничения на движението в някои райони в центъра на града и премести целия трафик при нас. Ние взехме необходимите мерки и в сътрудничество с Центъра за градска мобилност към Столична община и КАТ, направихме възможното, преминаването да бъде нормално, а комфортът Ви гарантиран.
Извиняваме се за причиненото неудобство

# 35
  • Мнения: 2 401
Похвално, оценявам жеста, въпреки опасенията си, че си докарахме трайна фобия от подземни паркинги.

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Не бих тествала дали е вярно  Joy hahaha

Ще очаквам отзиви от смели очевидци  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 6 210
Не бих тествала дали е вярно  Joy hahaha

Ще очаквам отзиви от смели очевидци  Mr. Green
След като преди две съботи загубих час и половина само да мина от там, но не и да вляза, със свито сърце в неделя по обяд все пак реших пак да пробвам. Най-близо до нас ми е, реших, че усетя ли дебела работата, изчезвам. Факт, че движението по Черни връх и Сребърна беше по-добре, а в подземния паркинг имаше на доста места охранители, които насочваха автомобилите към зоните със свободни места. Тези места бяха видими от таблата, в интерес на истината, но хората масово се движат адски неориентирано  Mr. Green.

# 38
  • Мнения: 722
Не обичам молове. Според мен тези места не са направени за хора. Само изкуствени светлини (адски ми дразнят очите и само след половин час в мол са ужасно червени), лъскави витрини, алуминий и стъкло. Нямам въздух в тия аквариуми и инкубатори. Зимата е много топло, като изляза навън не мога да се адаптирам. Предпочитам да се разходя на открито, макар да е студено. За пазаруване също не стават - тълпи от безцелно шляещи се хора или нахъсани орди за поредното намаление. През седмицата денем сигурно е по-спокойно, но аз съм на работа тогава и съм ги посещавала предимно вечер и през уикенда. В Парадайс бяхме миналата неделя, но рано сутринта (когато си тръгвахме хората тепърва идваха)  и нямахме проблем с излизането.  

Общи условия

Активация на акаунт