Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 474
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 796
И аз съм от предпазливите, и затова след като изчетох цялата тема, да ви попитам, някой открил ли е в инернет конкретни оплаквания от Сириус Д - не за цени, ментета и т.н., а като въздействие? newsm78

# 91
  • Мнения: 191
И аз съм от предпазливите, и затова след като изчетох цялата тема, да ви попитам, някой открил ли е в инернет конкретни оплаквания от Сириус Д - не за цени, ментета и т.н., а като въздействие? newsm78

Не , защото никой не ги ползва.
Темата трябва да набере инерция, да се появят балъци , които да си купят бурканчета с храна по 30 лева и чак като им утънее  джоба ще пишат.

Пък и няма оплакване от компота от череши - вкусен е и не лекува нищо - тоест няма как да пречи.

# 92
  • Мнения: 1 732
И аз съм от предпазливите, и затова след като изчетох цялата тема, да ви попитам, някой открил ли е в инернет конкретни оплаквания от Сириус Д - не за цени, ментета и т.н., а като въздействие? newsm78
Не , защото никой не ги ползва.
Темата трябва да набере инерция, да се появят балъци , които да си купят бурканчета с храна по 30 лева и чак като им утънее  джоба ще пишат.
Пък и няма оплакване от компота от череши - вкусен е и не лекува нищо - тоест няма как да пречи.
Не е вярно, че никой не ги ползва. И не е вярно, че няма оплаквания.
Аз тук споделих моите. Wink

# 93
  • Мнения: 199
И аз съм от предпазливите, и затова след като изчетох цялата тема, да ви попитам, някой открил ли е в инернет конкретни оплаквания от Сириус Д - не за цени, ментета и т.н., а като въздействие? newsm78
Не , защото никой не ги ползва.
Темата трябва да набере инерция, да се появят балъци , които да си купят бурканчета с храна по 30 лева и чак като им утънее  джоба ще пишат.
Пък и няма оплакване от компота от череши - вкусен е и не лекува нищо - тоест няма как да пречи.
Не е вярно, че никой не ги ползва. И не е вярно, че няма оплаквания.
Аз тук споделих моите. Wink

Ето, аз също ще споделя оплакване, ама не знам дали това е точната дума. Пия го и ме болят кокалаците, имам и силно възпален нерв, който не минава от Сириуса. То не знам какво ми мина от прехваления Сириус? Не качих и килограми, както очаквах, но пък и не пия редовно.
В сайта, който посочвам винаги на онези дистрибутори, които съм намерила за коректни, има и други обратни връзки за хора, които не са се повлияли. Затова пък гледам са опреснили с още методи против болката и за общо оправяне. Явно няма да стане само с вълшебното прахче Сириус. Wink

# 94
  • Мнения: 860
Сириус Д е чиста измама за печалба.

# 95
  • Мнения: 191
Сириус Д е чиста измама за печалба.

 Hug

И тази темичка е яка " помогнете да се свържем с производителя "  Joy

Ми той производителя си нямал сайт и не продавал  Joy

# 96
  • Мнения: 860
Точно така Маги Георгиева, аз съм твърдо на мнение, че нещо, което е в България и се продава само чрез някакви измислени "дистрибутори", а не са пробили поне в някои аптеки или дрогерии да се продава - това си е чиста измама за наивни хора, които в надеждата нещо да им помогне, само си дават обаче средствата напразно за скъпоструващи ментета.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 201
Това "чудо" няма състав и избеснявам. Ами ако аз имам непоносимост към някой вид месо или мляко, как така няма да знам какво има вътре? Днеска охра, утре бяло, бляк!

Гараж-мейд + реклама в "Ну, доктор, погоди!" (моята рекламка е от някакъв такъв вестник)

Пуснала съм тема за друго чудо MMS и CDS , и там пишат или хора на зор или хора на хонорар. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742209.0;topicrefid=19

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 02:46 от ЗаСлон

# 98
  • Мнения: 1 732
Това "чудо" няма състав и избеснявам. Ами ако аз имам непоносимост към някой вид месо или мляко, как така няма да знам какво има вътре? Днеска охра, утре бяло, бляк!

Гараж-мейд + реклама в "Ну, доктор, погоди!" (моята рекламка е от някакъв такъв вестник)

Пуснала съм тема за друго чудо MMS и CDS , и там пишат или хора на зор или хора на хонорар. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742209.0;topicrefid=19

Добре си го казала. Peace То съставът е уж 'написан '. Което е още по - подвеждащо и некоректно,  предвид начина на написването.

# 99
  • Мнения: 17
Писах преди време доста обширно мнение по темата, но когато тръгнах да го поствам нещо се прецака и на мен не ми се пишеше пак.
Затова сега ще пробвам да подновя темата, без да почвам нова, за да видя дали причината не е в това, че не е писано повече от 120 дни.

# 100
  • Мнения: 17
Тъй като поднових темата, ще напиша съвсем накратко няколко неща, а ако някой се интересува ще отговоря.
Започнах да приемам максимална доза по 5 лъжици сутрин и вечер от Сириус на 22-ви юли.
Абсолютно стриктен съм, по предписание на професора от който лично си го вземам, го пия с рибено масло 1000 мг сутрин и вечер, както и витамини на центрум сутрин.
Имам доста изследвания за проблемите ми, така че към края на октомври, като си направя нови ще мога да коментирам резултатите.
Заболяванията които следя са спондилолистеза на торакален прешлен, вследствие на катастрофа.
Скъсан менискус, включително и чистен през 2011 година, както и увреден хрущял.
И за двете имам по няколко ЯМР-ра.
Освен това ще следя за възстановяването на външни белези от операция и други наранявания.
Две малки петънца на едното око.
Професора каза, че астигматизма също ще ми се оправи! Малко не вярвам, но ще видим.
Това като че ли са най-важните неща, ако се сетя за нещо друго, ще пиша.
Доста се интересувам и чета. Когато нямам отговор на нещо, питам директно професора и получавам отговори.
Мисля, че една от причините да не пише всичко върху етикета е за да не бъде разкрита изцяло тайната на храната. Това си е мое мнение.
Засега, все още не мога да кажа никакъв нито положителен, нито отрицателен ефект.
Може би единствено това, че перисталтиката ми, която по принцип е много добра, стана още по-добра. И това се получи още от първото бурканче.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 201
... Когато нямам отговор на нещо, питам директно професора и получавам отговори.
...


Това е странно, въпреки, че и аз съм от питащите и изцеждащите информация. В случая ми се струва, че те омайва. И така да е, пожелавам ти успех!

# 102
  • Мнения: 2 616
Полезна тема.  newsm10 И аз тези дни си мислех за тази добавка дали да не я пробвам и още се чудя откъдсе да я поръчам, за да я пробвам.  Grinning

# 103
  • Мнения: 17
... Когато нямам отговор на нещо, питам директно професора и получавам отговори.
...


Това е странно, въпреки, че и аз съм от питащите и изцеждащите информация. В случая ми се струва, че те омайва. И така да е, пожелавам ти успех!

Възможно е, допускам всичко.
Аз съм готов дори да платя за изследване на храната, но нямам представа къде!

# 104
  • Мнения: 3 118
10-15 последователни бурканчета от Сириус взимахме от аптека и откровено казано не видях някакъв особен ефект от него...

Общи условия

Активация на акаунт