София - кв.Овча Купел

  • 16 393
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здравей, аз ходих около 18-20 седмица на 3Д видеозон в МЦ София, но можело и по-рано да се отиде. Значи точно ти е време  Laughing
Голямо изживяване беше това, ако не струваше 50 лв, сигурно щях да ходя по 2 пъти в седмицата Joy
Моето дете пък не го приеха в яслата  Cry Никакъв шанс нямало, те приемали сега тези, които били подали още за миналата година. Аз сега направо за детска трябва да подам молба сигурно, за да има шанс  Rolling Eyes
Все пак подадохме и в 66та ясла, но и за там ни трябва чудо, за да стане нещо.

# 76
  • Мнения: 791
Хеййй, здравейте!
Мира, браво, чака те невероятно изживяване! /освен ако вече не е минало  newsm78 / Хи хи Надявам се, че ще разкажеш после какви сте ги сътворили за историята  Laughing
Аз се позагубих, че ме нямаше - то от гости и целодневни разходки няма време за компито  Mr. Green  Че и вратът ми изгоря  #Crazy
А сега в петък пак ще пътуваме за няколко дни, дано е хубаво времето и пак да си изкараме навън /ще ходим в Дунавци, това е точно преди Видин/. Отиваме на събор, ша са черпим на панаира и кака Сузи ще се повози на съоръженията.  Hug  Само съм малко притеснена, защото днес биха ваксина на беба и да не вземе да получи някоя реакция, чеее....  Praynig
Диди, като се върнем от Видин ще се уговорим за разходка, какво ще кажеш?
Лека и спокойна нощ на всички!

# 77
  • Мнения: 1 321
Здравейте отново, тази сутрин ставам и какво да видя от притискането на гърдите ми до корема там точно са се образували едни плътни линии само не ми казвайте, че това са стриите аз си помислих че това е от вечното ми стояне пред компира.Другата седмица на 5.05 съм на видеозон и ще ви се похваля обещавам.
Много се шашнах покрай тия стрии. Confused newsm45
Кажете как е при вас?

# 78
  • Мнения: 791
Амиии, какво да ти кажа Мира  Rolling Eyes  Аз съм белязана още от първата бременност по гърдите - солидни стрии, а сега не ме питай просто! Първия път доста се комплексирах и направо ме беше срам от собствения ми мъж, но той се справи чудесно със задачката да ме разубеди!  Hug  Какво да се прави - ако това е цената, която трябва да платиш, за да имаш деца, заслужава си!  Peace Чакам с нетърпение да разкажеш за ехографията!  Hug
 baloni ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА И НА ВСИЧКИ, КОИТО НЕ СА ЗАГУБИЛИ ДЕТСКОТО В СЕБЕ СИ!!!МНОГО ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!  baloni

# 79
  • Мнения: 791
Хеййй, здравейте, мамета!
Мира, какво стана с ехографа, не казваш  smile3505  Ами сватбата   newsm78 какво стана, мина ли вече?!
Някоя от вас ще пътува ли лятото на някъде? Ние ще ходим във Видинско за около месец, да се разнообразим малко от мръсна София.
Пишете какво ново при вас? Ние растем с главоломна скорост, по бузки нямаме конкуренция, все още сме на кърма и аз много се радвам, че този път съумях да я запазя за по-дълго време от първия път.
Хубав ден на всички!   bouquet

# 80
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен. Аз също съм от Овча Купел (старата част). Живея на ул. Боряна 63, искате ли да се видим другата седмица, когато се пооправи времето и да се запознаем?

# 81
  • Мнения: 1 321
Здравейте хубавелки .Извинявам се за закъснението, но няма да пропусна да ви се похваля за 3D видеозона.Значи да ви кажа много съм happy толкова се радвам че бебчо е добре ,видяхме му всички органи както и изграждането на гръбначния стълб и се оказа че бебчо е 6 точки за сега- много се радвам и много съм щастлива smile3521.
Но това което много ме зарадва е че това което усещах а именно че ще бъде момче се сбъдна т.е бебчо щял със сигурност да е момченце newsm05.Освен това ни дадоха и снимки както и видео на бебчо. newsm44
А за сватбата още се подготвяме тя е след около 1 седмица, след това ще ходим на медена седмица по южното черноморие и да се надяваме времето да не ни изиграе лоша шега.
Пишете и вие ще ходите ли някъде това лято и с какво смятате да се мажите  nuts

# 82
хеи, здравеите и от мен Simple Smile
такмо оставах с впе4атление 4е ниама никои в ов4а купел, а ето ви каде сте  Grinning
аз сащо сам от ов4а купел - стара 4аст и сам на ул. камелия
4есто се разхождаме сас малката около тарговския центар и ще е хубаво да си намериме още познати,4е сме само от 3месеца в софия Cry
ще се радваме да видим и новата площадка за която споменавате.ако някои желае може да направим по кафенце.
целувки на вси4ки от моята Гери и прекрасен ден от мен Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 791
Здравей, pa4ovawelcome
Ето, че ставаме повечко...
Все вали напоследък и си седим вкъщи. Днес голям цирк беше - почиствах килима с мокра четка, а каката ми обърна лигена с водата върху... килима! После, пък, простирам аз дрехи на външния простор /на прозореца/ и хоп след 5 мин едри капки се изсипаха от небето. Хайде, набързо ги прибрах. Да, но след 2 мин дъждът спря и аз вече побеснях - пак наново простирааайй  hang  Целия ден ми е крив, светът ми е крив, а бе, направо си ви се оплаках  Mr. Green
Но поне сега си направих Нес кафе с лимонада и седнах на компа да се разведря. Макар че каката се сърди и само ми прави номера.
Мира, честито момченце, дано всичко е наред и да разказваш после и за сватбата. Ама аз съм доста нетърпелива, май  Mr. Green
Хубаво настроение на всички, дано не е като моето!

# 84
БЛАГОДАРЯ ти рибке,много си мила.тук като 4е ли вси4ки са  на групи4ки .радвам се 4е има и ХОРА.много ще се радвам някои ден да се запознаем - и де4ицата сащо.ние днес разбрахме 4е до др.септември ще си се гледаме две4ките,но може  да е по-добре така.  Wink направо на градина,вапреки 4е исках да си ходи и на ясла, но това е др вапрос.Та зна4и ще имаме мноооого време за шетане Simple Smile Само да се оправи това време .ние сме жинаги на линия Party

# 85
  • Мнения: 1 878
Здравейте и от мен. Аз също съм от Овча Купел (старата част). Живея на ул. Боряна 63, искате ли да се видим другата седмица, когато се пооправи времето и да се запознаем?

Хм, май и отбора на старата част се увеличава  Hug

Какво ще кажете за среща на магазин 345 - как ви е като далечина  newsm78.

# 86
Здравейте и от мен. Аз също съм от Овча Купел (старата част). Живея на ул. Боряна 63, искате ли да се видим другата седмица, когато се пооправи времето и да се запознаем?

Хм, май и отбора на старата част се увеличава  Hug

Какво ще кажете за среща на магазин 345 - как ви е като далечина  newsm78.


 
не е много дале4 за мен и с удоволствие ще се разходим до там стига да се оформи групата.ако има желаещи други да казват.сабота и неделя сащо сме на линия  Grinning
хаиде казваите кои са за и кога

# 87
Здравейте и от мен. Аз също съм от Овча Купел (старата част). Живея на ул. Боряна 63, искате ли да се видим другата седмица, когато се пооправи времето и да се запознаем?
ice ти ще имаш ли време да направим една срещи4ка.ако си навита за уикенда даваи вот и какво време ти е удобно.за мен е наи добре сутрин ,наи касно до 3h.
и другите да вдигат рьце, та да се преброим  Wink

# 88
  • Мнения: 959
Аз мога само през седмицата, защото всяка събота и неделя сме на вилата - ако искате през седмицата няма проблеми (стига да не вали). Иначе маг. 345 не ми е далеч, даже днес ходих с количката до там. Хайде да се уговорим - давайте предложения.

# 89
  • Мнения: 1 878
Искате ли утре в 10 ч. на 345  newsm78 - ще пием кафе  и lalalala

Общи условия

Активация на акаунт