София - кв.Овча Купел

  • 16 369
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 791
Хи хи, пак съм аз!  Mr. Green
Марина, гледам датите на раждане на твоите дечица! Моите са следните 23.06.2001 и 19.02.2006г , стана ми интересно и реших да споделя!  Hug

# 61
  • Мнения: 116
Абе аз изпаднах в чуденка,каде на Монтевидео има градина вие в коя част на Овча Купел сте.

# 62
  • Мнения: 116
Сега поразгледах предишните те писания и разбрах,чи живееш във военните общежития.Та сигурно за тази градина става въпрос,която е до хотелМай.Между другото и ние до преди три години живяхме във Средец.Да не се окаже,че сме били комшиики Mr. Green

# 63
  • Мнения: 791
Ами, ние сме в "Май"  Grinning от 5 години вече... Но поне детската градина не е никак лоша!  Wink

# 64
  • Мнения: 791
Здравейте, момичета!  Hug
Аз съм с чашката кафе  kaffeetrmker_2 пред компа и си чета из нета! Днес май се очертава хубаво временце!  newsm78
Гледам едно предаване сега по Канал 1 за бременни - сакън да не изостанат назад от БТВ!  hahaha
Марина, пооправихте ли се? Как са децата?
Сузана е пак на лекарства за кашлица и нос, защото не минава вече 3-та седмица. Водихме я на пулмолог и в сряда е контролния преглед, ако не подействат лекарствата ще й правят тест за алергии. Бебе Рони пък, се пооправи от хремата, но все още й се запушва - сигурно от печката през нощта /пускам я, че си става студено и ръчичките й замръзват/.
Хубав уикенд и много усмивки!   bouquet

# 65
  • Мнения: 116
Здрасти   ribkata  и ние сме болни още при нас пък обратно каката се оправи що-годе,но малкия вече 10-ти ден не мога да му спра сополите и сега пак ще го водя при личната.Дано и вие се оправите скоро и да не се окаже алергия защото е отвратително.

# 66
  • Мнения: 791
Марина, ние с теб все с болести се занимаваме!  Crossing Arms Пълно безобразие вече!  Mr. Green 
Прибавям към запушения нос на бебка и ... никнене на ДВА ЗЪБАShocked Толкова е мъничка, а вече зъби ще има! Та тя още не хваща играчките, за да си държи чесалцето за зъбки  hahaha Давам й бибата да джвака  Laughing и се успокоява.
Мама Калина, как сте с бебчо? Усещаш ли го? Ние вчера с децата бяхме пред и зад общежитие "Средец", времето беше супер и ние като невиждали слънце, веднага се възползвахме. Казаха ли ти пола на бебето? Къде се записа на консултации? Май в 1-ва градска беше споменала?!  newsm78
А другите момичета, къде се загубихте?  Joy Позатопля се временцето, ей... Само да ми минат проблемите от главата с докторите и хоп ... ще организираме нещо! Може би другата седмица! Какво ще кажете?  Crazy

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
marinna2, моята дъщеря и твоя син имат 1 ден разлика  Grinning
И аз съм от ОК1. Доволна ли си от детската градина? Ние подадохме молба там за яслата, защото ни е най-близо, мнооого се надявам да я приемат щерката.

# 68
  • София
  • Мнения: 700
Рибката,

Ние сме в Средец. Даже си спомням, че веднъж преди около месец и нещо се засякохме зад Средец. Познах ти каката от снимката и се сетих  Grinning

# 69
  • Мнения: 116
Juana,как да ти кажа за градината.....доволна съм но тя дъщеря ми не ходи много често Laughingзащото много боледува.А вие още от сега ли сте се записали на ясла.Можеш ли да ми кажеш какъв е реда за записване и дали ще има свободни места.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Декември подадохме молба, макар че се опитваха нещо да ни разубеждават. Честно казано, не съм много сигурна дали сме направили изобщо нещо... Нямаме входящ номер на молбата, не знам дали е правилно написана - не ми казаха някакви изисквания, не ми казаха колко деца приемат - "колкото се съберат", а в същото време в детската нямало свободни места  newsm78. Когато ни приемат, щели да звъннат по телефона. Утре ще отидем да проверим дали има развитие. Пълна мистерия са ми тези ОДЗта  Laughing

# 71
  • Мнения: 791
Хей, здравей, Диди! Мисля си за вас, че може да ви засечем пак отзад, но нещо май се разминаваме!  Hug  Сега поне имаме връзка и може да се уговорим за разходка. Аз си нямам компания и ще ми бъде много приятно да си бъбрим на бебчовски теми. Бабата още ли е при вас? Или заедно живеете?  newsm78 Стана ми малко неудобно миналия път, че не ви казахме чао, но ще компенсирам като излезем на разходка   Mr. Green
Добре дошла и на мама Жуана /извини ме, че е на кирилица, но нещо не ми превключва на латиница  Blush /.  welcome
Хубава нощ на всички!   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 700
Рибката, радвам се че си спомни Grinning
Бабата беше на гости само - сега сме сами. Ние и след малко ще излизаме зад блока. Но почти всеки ден сме там. Ще се радвам да се видим

# 73
  • Мнения: 791
Да се отчета и пред вас! Каката е с алергия към домашен прах и към една от храните за рибките  Tired
С Диди се видяхме и май ще си правим редовна компания за разходки  Hug
Бебка е с лепенка на пъпчето, че е с хернийка. Каката я оперираха от пъпна херния, дано този път да спасим положенийцето!  Praynig
Цял ден откарахме навън, даже посетихме новия търговски център зад Музея на Земята, не е лошо, но.... не е по моя джоб. Има маркови магазини и Пикадили /магазин подобен на Била/. Ахааа, и още нещо - участвахме в откриването на една нова детска площадка, където бате Бойко преряза лентата, почерпиха ни със сокче, сладки, мин. водичка, балонче - абе, кеф кеф  Joy Може и по новините да ни дават, много снимаха нашта кака!
Хубава вечер на всички!   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 321
Здравейте на всички не съм писала много отдавна понеже имах много ангажименти защото ми предстои сватба и направо се олях.
Бебчо расте малко по малко и даже се опитва да рита .Някой ходил ли е на триизмерен видеозон и в коя седмица се ходи точно, ще ви бъда благодарна ако някои ми каже нещо по въпроса.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт