София - кв.Овча Купел

  • 16 338
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 006
Здравейте и от мен!Но вече не сама а с бебче!Малкият Виктор се роди на 10-ти Април в 13 и 50 часа.Тежи 3280 и е дълъг 50 съм.Рибка и мен ме объркаха като теб.Нали ми казваха,че ще е момиче. Laughing

# 46
  • Мнения: 791
БРАВО, ЕЛИ!!! ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!   ura   love001
Интересното е, че и ние бяхме избрали името Виктор, ако си имаме момченце  Mr. Green  Надявам се, че сте добре и ви пожелавам много търпение, търпение и ...  Wink само радости  Joy Хайде, ще ви чакаме да се завърнете в София и да се похвалим взаимно  Crazy
Здравей, Бени, добре дошла!  Hug Твоето детенце започва възрастта на отрицанието май  Grinning Ходи ли на детска градина? Слушкате ли се? Разкажи някоя беля  Grinning

# 47
  • Мнения: 1 878
Ууу, видях, че си покрай стадион Славия! Дали знаеш случайно, дали провеждат курсове за палавници по плуване? Че нашта кака ми се ще да я запиша на плуване, да развива дробчета. Изкара пневмония януари и сега трябва да я стабилизирам здраво, а наесен искам да се учи да плува!

Нямам инфо, в квартала съм от сравнително скоро  Flutter Значи училището е друго не е това което знам  Thinking, а НБУ май не ми е на пеша разстояние Confused

# 48
  • Мнения: 116
Хей мамчета,каде се изгубихте,защо никой не влиза тези дни в темата Grinning

# 49
  • Мнения: 791
Ама и аз незнам!  Laughing Нямаше ме по празниците от петъка преди Великден до 1.май. А сега нещо се скофти временцето...  Confused
Бебка днес ще я водим на консултация и ваксина. Но нещо й е запушено нослето. Пускам печка през нощта, че става студено и изсушава въздуха. Дано да е от това  newsm78 Че каката миналата седмица ми беше за пореден път болна с хрема и кашлица, та дано на беба не е нещо такова. Ще се разбере  Crazy
Хубав ден!

# 50
  • Мнения: 146
ехооо и от мен 
 Честито ти бебче Виктор  bouquet  bouquet Елица
 А Мойта госпожица Елена  другата седмица става на 1 годинка и мн.ми е готино  - не знам кога мина това време. 
 Но пък таткото няма да присъства Cry Cry
Ще си бъдем само двечките. Нито бабите ще идват и така.....
гадно ама какво да се прави .
 С приятелки ще се събираме
 Дано поне си дийде за Елена и Константин. То и аз имам РД на 18 май. Но предпочитам да си дойде за нейния... Само че не е възможно. В Бургас  е и работи...
 Но такъв е живота.

# 51
  • Мнения: 1 878
Здравейте мами,  Hug

elica s, честито ти момченце, да се обичкате и слушкате и да знаеш че момчетата са гооооолямо щестие за мамите  Hug

bistrica, да вземем да дойдем на РД няма да стоите сами я  Mr. Green Ако забравя да влезна до другата седмица - поздрави си сладкишчето и от една форумска мама  Heart Eyes

Вижте момичета, аз вече организирах една среща в центъра  Mr. Green на Овча Купел и като ви гледам ша трябва още една  newsm78 да се пооправи времето и ще превземем някое от кафетата в района  Crazy

# 52
  • Мнения: 146
е хайде де трябва да се съберем  по скоро...... 

# 53
  • Мнения: 116
Я да си признае коя мама вчера беше на Мак-Дак с мъниците Mr. Green
Или съм се припознала. Embarassed

# 54
  • Мнения: 791
Аз със сигурност не съм, защото и двете патета са хремави, а заедно с тях и мама!  ooooh!
Бистрица, важното е, че двете много се обичкате с детенце и ще сте заедно, пък и на татито сигурно му е трудно да е далече от момичетата си! Направи деня специален, така че Елена да е щастлива. Тя е малка и няма да го помни, както и че татко й го няма, не се притеснявай! Важното е, когато отрасне да е с нея на този ден!  Hug
Пожелавам ви весело изкарване! При нас беше голям купон, но след църквата. Ние я кръстихме тогава и тя рева до захлас, та ми идеше да си взема детето и да избягам  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 116
ribkata И вие ли сте хремави ужасно е това врема.Аз днес спрях каката от градина,защото има такава хрема чак не може да диша.И сега треперя да не зарази малкия.Бързо оздравяване на вас.

# 56
  • Мнения: 791
Хи хи, чак сега влизам в темичката!
Марина, и нашата кака я спряхме от градина. Два дена ходи след празниците и я върнаха, че много кашляла. "Довели сте детето болно!" А аз им казвам, че сме последната фаза, ама кой да чуе. Нищо де, поне си й давах редовно сиропа и капките. Все още кашля, де...
Баба й мисли да я заведе на море за една седмица през лятото! Никак не е лоша идеята, при това с бебка няма как да ходим засега, а кака Сузи се нуждае малко от морски изпарения.
В коя детска градина ходи дечко?
И на вас бързо оздравяване, че с две болни дечица е ужас  #Crazy
С бебка не бяхме спали 3 нощи от запушеното носленце, още излизат секрети, но вече е по-спокойна мамината!
Айде, момичета, хубав ден всички!

# 57
  • Мнения: 116
Ох моя най-голям кошмар се случи,не можахме да опазим малкия и днес носът му тече като чешма и температура има.Каката ходи в 39ОДЗ ПРОЛЕТ тук в Овча Купел 1,а вие в коя сте.

# 58
и аз често се разхождам по овча купел-1,може да се видим някой път.моето бебче оште не се е родило,но много скоро ште стане. Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 791
Каката ходи в ЦДГ "Усмивка" №72 на "Монте видео", тя е точно до нас!
Скъпа валентина, кога чакаш бебче? Разкажи нещо повече за теб, какъв пол е, знаеш ли?
Бебка още е с хрема, но вече се търпи, а каката вече се чудя дали да я пускам на градина  newsm78 Само незнам аз как ще се справя и с двете толкова време /чааак до лятото, когато ще заминем малко към Видин, където са родителите на мъжото/. А таткото работи и не може много да помага. Все още съм в дилема...
А от тези болести не смея с никой да се уговарям, че да не го заразим! Направо издивях вече, добре че е нета, че май съм започнала да си приказвам сама - та Сузи ми вика вчера: Мамо, на кой говориш?  Shocked Хи хи, шантава работа!
Чао, мамита!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт