София - кв.Овча Купел

  • 16 342
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
Здравей,Sunnily.И аз живея близо до техникума Киров.Много ще се радвам да се запознаем и да излизаме на разходки заедно.Ако искаш пиши на ЛС да се разберем.

# 31
  • Мнения: 1 878
Здравей,Sunnily.И аз живея близо до техникума Киров.Много ще се радвам да се запознаем и да излизаме на разходки заедно.Ако искаш пиши на ЛС да се разберем.

Чудесно  Hug за днес май е късно вече, но ако в понеделник е хубаво времето можем да се видим на магазин 345 например  newsm78 - нали ти е удобно. Няма да съм тук уикенда, затова ще се чуем в неделя вечерта или направо в понеделник сутринта. По принцип излизаме някъде към 1- 2 часа след обедното манджене, а вие.

# 32
здарвейте мами от Овча купел, не сте много активни във форума , но ви разбирам повечето или сте пред раждане или сте родили или направо с две хуави дечеца. Аз си бъбря с мамите, които ще раждаме през септември, за това не съм се включвала по квартали. Аз също живея във военните общежития, не познавам много мами или бремнни като мен, а понякога имам нужда от някой полезен съвет, като примерно къде сте водили бременността си и при кой сте раждали  и разбира се за какви пари говорим, че определено се разбра безплатен обяд няма в тази държава.  на вас успешни дни и се радвайте на дечицата си Party

# 33
  • Мнения: 791
Ихааа, здравей мама калина!!! В кое от двете общежития си? Аз съм в долното. Може и да сме се засичали...  newsm78 Ние с децата днес бяхме на разходка в двора на училището /151-во/. Ако искаш, може да се запознаем, стига да не си на работа през деня, разбира се!  Hug Пиши ми, около обяд сме навън между две хранения.
Хубава нощ на всички!
А другите мами, къде сте?!  Crazy

# 34
Ехо, здрвей!!! За съм в новото ощежитие, прозореца ни гледа към училището, моге да се уговорим да се видим:)) вез това трябва да излизам повечко:))) Утре не знам ако мъж ми помоли да позакъсне след обедна по4ивка ще фърчим до 1аг болница, ще сменявам лекара, че с предната само проблеми, дано всичко да се оправи , е до скоро виждане нали:))))

# 35
  • Мнения: 791
Здравейте, момичета!  Hug Днес направихме суперска разходка с моите момичета, татито ни има ЧРД и ходихме да му купим подарък!
Мама калина, утре със сигурност по обяд ще сме в двора на у-щето, стига да е хубаво временцето, разбира се!  Wink  Sunglasses
Цунки и излизайте навън, няма да съжалявате!

П.С. Стискайте палци да успея да сготвя нещичко преди мъжа ми да се е прибрал - нали ми е рожденник! Че мамините мишки все се сещат за нещо  Laughing

# 36
Здарсти, то май само ние сме тук. Как мина рождения ден, сигурна съм,че си се справила, Ние днес бяхме на ЖК трябваше да си сменя лекаря и се записах в 1 аг. Останах доволна, видях ме и бебока и се предполага,че е девойка, но 6е потвърдят другия месец, утре ме изпратиха на изследвания, така че пак няма да можем да се видим , но нищо все ще е скоро:) Е лека и приятна

# 37
  • Мнения: 791
Здравейте, момичета!  Hug
Мама калина, сега и без това е лошо временцето, не сме излизали. Но през седмицата се надявам да се видим!  Wink А за пола на бебчо не се навивай! Казвам ти го от двоен личен опит! Сбъркаха и при двете ми дечица. Къде го виждат тоя пишок, след като е момиче, не знам  Laughing
Айде, доскоро, че беба плачка!

# 38
  • Мнения: 791
Ахааа, ама много сте несериозни!  Rolling Eyes
Къде се губите?!  newsm78
Моята кака започна отново след 3 месечна почивка детска градина от вчера, толкова се вълуваше, че не ме остави да спя цяла нощ - все ме будеше да тръгваме, сакън да не закъснее  hahaha
А беба е страшна - такива усмивки пуска, даже и сега си играе и си издава звукчета. Обича музикалната въртележка над леглото и като спре да свири само й се кара  Joy А тавана се оказа много интересен!  Laughing Какво му харесва... незнам, но го глеееда, глеееда и се кокори, ще каже човек, че има нещо шаренко там  Laughing
Айде, хубав ден! Чакам някой да се включи, че да си поклюкарстваме!  Hug

# 39
  • Мнения: 1 878
Къде е това 151 у-ще - да не е близо до Украинското п-во - там има едно дето гласуваме ама не му знам номера, иначе е с огромен двор с дървета и коли даже влизат  Confused

# 40
  • Мнения: 791
151-во е зад Нов Български Университет. Дворът наистина е голям и влизат коли, но Украинското незнам да е наоколо, може да не съм разбрала  newsm78
Защо питаш?  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 791
Ууу, видях, че си покрай стадион Славия! Дали знаеш случайно, дали провеждат курсове за палавници по плуване? Че нашта кака ми се ще да я запиша на плуване, да развива дробчета. Изкара пневмония януари и сега трябва да я стабилизирам здраво, а наесен искам да се учи да плува!

# 42
  • Мнения: 116
Здравейте момичета хаиде и аз да се запиша във вашия отбор.Аз съм в Овча Купел 1

# 43
  • Мнения: 791
Здравей, Марина!
Твоето момиченце е набор на моето! Сузи е родена на 23.06.2001г  Hug
Ох, как искам да се задържи временцето по-топло  Praynig и да си чукнем срещичка! Твоето бебче вече е пораснало, ще ви настигаме  Joy

# 44
  • Мнения: 1 187
Привет и от мен, аз съм в Овча Купел 2. sohappy

Общи условия

Активация на акаунт