София - кв.Овча Купел

  • 16 343
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 791
Хей, радвам се, че групичката на Овчакупелските мами се увеличава!  Hug
Ели, на теб още малко ти остава  Party Пази се много и не се ядосвай, за да не плаче после бебчето!  Naughty Желая ти да се радваш максимално на бременността и да почиваш, че послеее... ще ти липсва съня. О, я да не ставам досадна с моите наставления, че ще се превърна в неосъществена свекърва  hahaha /нали си имам две кукли/ Приятна вечер на всички!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 006
Привет!Тук при мен времето е гадно,мрачно и вали сняг.А така ми се искаше да ходя по магазините,че имам да купувам още неща за бебето.Ribkata благодаря за съветите и пожеланията.А на теб ти казваха,че ще е момче, а то момиченце.Нали уж за момче по-рядко се бъркало.Значи аз много да не се навивам за момиче,че само в 5-тия месец се показа и после не искаше.

# 17
  • Мнения: 791
Ели, ами то аз съм си кърък и с двете "познаванки"! И за първото казваха, че ще е момче  Crazy Тогава не повярвах, чувствах си отвътре, че е момиче. Но сега ме гледаха 5 ПЪТИ и все било момче. Реших да се доверя. Но мъжът ми все казваше: Докато не се роди, не вярвам, че е момче! Е, оказа се прав, а мама мноооого щастлива, че си има още една кукличка за гушкане  Laughing
Като гледам при другите мами от форумчетата няма грешки при познаването на пола, поне не съм засякла такъв майтап! Някои си купуват направо розовите дрешки - представяш ли си момченце с розови дрешки, ако има грешка  Rolling Eyes По-добре е момиче в синьо /както е в нашия случай  Party /. Не знам какво да те посъветвам, но има много дрешки унисекс, които са с шарки, много сладурски, а и мисля, че бебчо като се роди също можеш да му вземеш нещо подходящо за пола. Но в крайна сметка, по-важното е всичко да мине добре, да сте здрави и ти и бебчето, пък каквото и да е ти ще го обожаваш!!! Влюбването е неизбежно - още от пръв поглед!!!  Hug  Heart Eyes
Знаеш ли, при първото ми детенце веднага определих на кого какво е взела, като черти. Обаче сега цялата бебка ми е загадка. Само дето е взела моята брадичка с тръпчинка  Laughing Цялата е една изненада за мен, така е по-интересно.
Ох, аз пак се улях в размишления. Много ще се радвам да се запознаем, когато си дойдеш. Тъкмо и временцето ще е по-топло, за разходки  Wink
Диди, аз живея точно до НБУ!  Hug

# 18
  • Мнения: 791
Еееех, момичета, това време няма ли да се оправя?!
Аз само мрънкам вкъщи, че искам да излизам вече с бебчето /тя още е доста малка, но поне пред блока, да разнообразим малко/, татито само се мръщи да престана  Laughing Е, аз не съм толкова безотговорна, но много ми се иска... Нашата кака е при баба си във Видин вече 2-ра седмица, ще си дойде около 25-ти март. Започна много да ми липсва вече...  Sad Но засега е добре така, защото още не съм си изградила режим на спане около бебчето, сутрин съм като  smile3507 на самоход. Та тъкмо ще вляза в час преди дечкото да се е върнала.
Надявам се да сте добре, похвалете се с нещо!!! Може и да се оплачете, разбира се  Laughing
Хубав ден на всички!!!

# 19
  • Мнения: 1 182
Търся мама Крася и дъщеричката и Леда.Раждахме заедно преди 5 години-тя щерка а аз синче.После поддържахме връзка по телефона,но отдавна не сме се чували,а и изгубих координатите.Зная,че живеят в Овча купел.Ако някоя мама ги познава и може да помогне  да ги намеря...Дано

# 20
  • Мнения: 1 321
Zdravei kakto na teb taka i an vsi4ki mami i bade6ti takiva v Ov4a kupel.Mnogo 6te se radvam da se zapoznaq i da si govorim za6toto az ima kakvo da nau4a poneje sam vse o6te v 4-ti mesec s parvo beb4e i malko mi e o6te matno.Na vsi4ki 4estita prolet i hubavi proletni migove krai  ulicite na Ov4a kupel. Laughing

# 21
  • Мнения: 791
Здравей, Мира!  wavey
Много се радвам, че се присъединяваш към тайфата, макар и напоследък да не се мяркаме много в тази темичка  Mr. Green
Ти къде живееш в квартала?
Желая ти безпроблемна бременност, за да можеш да й се насладиш напълно!!!  Hug /ще бъде през топлото време, така че няма да търсиш Голямо палто    хи хи хи  Grinning /
Аз вече си имам две кукли, с които мерим крачки навън! Излизаме помалко все още заради бебката, но скоро ще увеличим повече времето за разходки! Как ще се разберем с кърменето само незнам?!
Хубава вечер на теб и на други мамита!

# 22
  • Мнения: 1 006
Здравейте и от мен!Мира, добре дошла в отбора! HugМакар,че нещо напоследък наистина не сме много активни тук newsm78.И аз ти желая лека бременност и пиши редовно да знаем как си.Рибката, вие къде ходите на разходка?Аз се чудя и ние с бебка като се роди и си дойдем лятото къде да излизаме,защото около нас не виждам просто къде.Кажи как е твоята бебка?Расте ли? PartyАз нямам търпение да си гушкам вече моята,ама нещо нямам никакви признаци за скорошно раждане. Rolling EyesЛека вечер!

# 23
Здравей,Мира.Здравейте всички мами в отбора на Овча купел.Аз като новак много искам да се запозная с вас и ви предлагам да си уредим някоя среща в удобно за всички ни време и да се видим.Какво ще кажете? newsm12

# 24
  • Мнения: 791
Ихааа, поразписахме се най-накрая!  Laughing Явно хубавото време ни действа добре на всички!
Ели, разходката е общо взето около блока или пред съседен блок. Ние живеем във военните общежития, ако знаеш къде са. Но има и училище наблизо и е хубаво в двора му. Но нищо не ми пречи да сляза надолу по Монте Видео, покрай Търговския център, например. Само папането незнам как ще стане - аз кърмя и навън ми е доста неудобно  Mr. Green Може да се покрия в някой вход  Laughing Знам, че не бива да се срамувам, ама нашето общество е много назад в това отношение и не ми се ще да сме на показ /пък и аз съм доста стеснителна,  хи хи хи/
Аз ходя на разходка в комплект с двете ми куклички. Каката засега сме я спрели от детска градина и ми помага за бебката. Тя вече много порастна, усмихва се, даже днес ми каза Агууу! Още и на татито не съм казала за това  Laughing Много е интересно с две дечица. Но доста натоварващо, не знам кога ще ми избият бушоните. На едната да дадеш да яде, на другата също, внимание да обърнеш, домакинството пък да не говорим, че върви доста мъчно и е покрай другите занимавки. И те са ми едни глезанки... все си искат внимание и нямам време дъх да си поема. Добре че сега е хубаво временцето, че поне се разведрявам. От толкова време копнеех за НАВЪН.
Аз съм страшно навита за срещичка. Кажете вие къде сте и горе долу по средата може да се уговорим за сборен пункт  Grinning
Някой беше покрай Нов Български, той ми е на две крачки!
Пишете какво мислите!  Hug Цунки по муцунки и хубава вечер!

# 25
  • Мнения: 791
Ууууу, ужасен вятър е днес в нашия разкопан квартал! Целият пепеляк от строежите се разнасяше на 5-6м височина, даже в количката нахълта. Мих личицето на беба като се прибрахме, цялата беше в песъчинки, представих си как ще е като се рови в пясъчника  Laughing Разходихме се по Монте видео, купихме си храна за рибките, малко и за нас, каката се попързаля на воля с децата и всички се прибрахме приятно изтощени. Само дето беба реши да не спи следобед и едвам накарах каката да легне. А за мен да не говорим, така ми се спииии  smile3507 , но ме огря точно 10-тина минутки.
Ели, още малко ти остава!  smile3521 Защо си решила да раждаш в Плевен? Макар че там е един от най-добрите гинеколози в България... /забравих му името  Embarassed /
Хубав ден!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 006
Здравейте и от мен!Аз нещо не мога да спя напоследък,като сомнанбул съм станала.Лягам към 2,ставам,към 6 часа.Абе нещо май нещо съм се сбъркала покрай наближаващия термин :mrgreen:Ribkata,aз ще раждам в Плевен,защото с мъжа ми сме от тук,пък и в началото да помагат майки,свекърви,докато влезна в час.Пък като мине поне месец си идваме при татито в София.

# 27
  • Мнения: 656
 smile3503здравейте и от мен!!!

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 22:19 от LILI27

# 28
  • Мнения: 1 182
Момичета,никоя от Вас ли не познава мама Крася и дъщеричката и Леда(5 год.) newsm78
от Овча Купел?Много ми се иска да ги открия Hug

# 29
  • Мнения: 1 878
Здравейте мами, и аз съм в Овча Купел старата част. Много ще се радвам да се видим някъде, но аз съм по-близо до техникума Киров, а вие говорите за НБУ  newsm78 - това Нов Български ли е. Както и да е ако някоя мама е близо можем да се виждаме вече временцето позволява  Hug

Лати, Уточни от коя част издирваш приятелката ти, че то Овча купел си е широко понятие  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт