Прием за детски ясли гp. Варна - 2014 г.

  • 45 835
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
Не са ли закрити яслените групи в ОДЗ-тата.

# 31
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Chocolate Lover , ОДЗ-тата и Чистите ясли са две отделни институции и за тях се кандидатства отделно. Ако искаш да кандидатствате за ОДЗ, документи се подават април/май и на лотариен принцип получавате номер , който определя класирани ли сте или не.
Едновременно с това може да подадеш документи в чиста ясла, като това става по вяко време на годината (освен сега, заради промените, и трябва да се изчака до 20 февруари, ако не се лъжа) . Класирането там най-общо (вече) е по входящ номер - колкото по-рано вземете такъв, толкова по-добре. По новите правила за яслите вече няма райониране , не си длъжна да подаваш само в района по ЛК , и си задължена да посочиш минимум 3 ясли  .
Ако има още неясноти- питай  Peace
Благодаря ти! Може би най- накрая разбрах как става Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте,

Записвам се в новата тема да следя. На ММ вчера му звъннали от Иглика да ходим да се пререгистрираме. Чак ме учудиха:)

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 295
И на мен ми звъннаха оттам Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не са ли закрити яслените групи в ОДЗ-тата.
Не, поне засега.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет,как минава времето ...пак дойде ред, да се записвам в яслената тема  Laughing

Знаете ли как мога да проверя в интерисуващата ме ясла кои номера  са били приети ? В сайта на общината има инфо към 29ти ноември 2012, и според него не е имало прием в тази ясла ...

Или не е обновена информацията, или преди 20февр няма да е достъпна?

# 36
  • Мнения: 96
Привет,как минава времето ...пак дойде ред, да се записвам в яслената тема  Laughing

Знаете ли как мога да проверя в интерисуващата ме ясла кои номера  са били приети ? В сайта на общината има инфо към 29ти ноември 2012, и според него не е имало прием в тази ясла ...

Или не е обновена информацията, или преди 20февр няма да е достъпна?
гуспойце Димитрова добра среща тука!  Mr. Green Не зная на 20ти февруари като пуснат системата дали ще я има все още информацията от старите класирания. Ако искаш кажи коя ясла те интересува и има момичета, които я следят и може да кажат горе-долу до кой номер са стигнали. Другото е Директорката ако е благоразположена да ти каже.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет,как минава времето ...пак дойде ред, да се записвам в яслената тема  Laughing

Знаете ли как мога да проверя в интерисуващата ме ясла кои номера  са били приети ? В сайта на общината има инфо към 29ти ноември 2012, и според него не е имало прием в тази ясла ...

Или не е обновена информацията, или преди 20февр няма да е достъпна?
гуспойце Димитрова добра среща тука!  Mr. Green Не зная на 20ти февруари като пуснат системата дали ще я има все още информацията от старите класирания. Ако искаш кажи коя ясла те интересува и има момичета, които я следят и може да кажат горе-долу до кой номер са стигнали. Другото е Директорката ако е благоразположена да ти каже.
Мерси Диди...  Simple Smile
Трябва да ми знам в Санаториалната горе-долу кои номерат са приели последно, мисля че се води 31ва като номер....Ако знае някой, ще съм благодарна да сподели   bouquet

# 38
  • Мнения: 96

Трябва да ми знам в Санаториалната горе-долу кои номерат са приели последно, мисля че се води 31ва като номер....Ако знае някой, ще съм благодарна да сподели   bouquet
Мисля, че Санаториалната е № 2 Моряче. Има я в последното класиране. Последен приет 8989.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Трябва да ми знам в Санаториалната горе-долу кои номерат са приели последно, мисля че се води 31ва като номер....Ако знае някой, ще съм благодарна да сподели   bouquet
Мисля, че Санаториалната е № 2 Моряче. Има я в последното класиране. Последен приет 8989.
О, мерси още веднъж Диди, това са чудесни новини за нас  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 46
Здравейте,вчера моят мъж се тръшна ,че трябвало да подавам документи за ясла,а аз хал хабер си нямам от тези неща.Като цяло нямам никакво желание да я пращам ,но трябвало да си вържим гащите за септември.Аз като гледам майките са подавали док. преди год. и половина две,че чак сега са приети-незнам нашата как ще стане.Та някой може ли да ми каже какви док. да си приготвя , какво да ги правя и къде да ги нося.В сайта не виждам инфо за тези неща.Пълна Индия ми е!
     Благодаря!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!
Има ли някой от темата приети в Мечо Пух?

# 42
  • Мнения: 96
Здравейте,вчера моят мъж се тръшна ,че трябвало да подавам документи за ясла,а аз хал хабер си нямам от тези неща.Като цяло нямам никакво желание да я пращам ,но трябвало да си вържим гащите за септември.Аз като гледам майките са подавали док. преди год. и половина две,че чак сега са приети-незнам нашата как ще стане.Та някой може ли да ми каже какви док. да си приготвя , какво да ги правя и къде да ги нося.В сайта не виждам инфо за тези неща.Пълна Индия ми е!
     Благодаря!

Регистрирането на нови входящи номера и заявления за прием ще стартира в края на м. февруари 2014г. Датата ще бъде публикувана предварително в раздел „Новини” на сайта за приема.
Поради липса на свободни места в детските ясли, класиране за прием се очаква да има в началото на м. март 2014г., при наличие на свободни места. Информация по въпроса ще бъде публикувана на сайта за прием, след пускане на електронната система.
А какви са правилата за прием може да прочетеш тук http://kg.varna.bg/babyish/index.html

# 43
  • Мнения: 107
Само да допълня за ОДЗ-тата наистина има идея да се премахнат всички ОДЗ-та, миналата година премахнаха някои яслени групи и от ОДЗ-та ,но за Владиславово  останаха както си бяха понеже в квартала нямаше чиста ясла, но след като вече има за тази година  може и да се променят нещата, това ми го казаха от общината. А дочувам че дори и да ги приемат децата в ОДЗ  те карали да попълниш някаква декларация че си наясно че няма да прехвърлят детето в градина и ще кандидатстваш на ново (това е слух, не знам дали е вярно)

# 44
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да попитам някой дали е наясно,ако само имаш входящ номер ,а не си подавал заявление ,тогава заявление за регистрация ли попълваш , или за пререгистрация ? И другото, което ме интересува е бележката от работодател ,колко време важи ,ако е издадена миналата година октомври мога ли да кандидатствам с нея или трябва нова?

Общи условия

Активация на акаунт