Женско име с хубаво значение

  • 38 868
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ей, че хубаво.  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 488
Хайде и аз да подкрепя имената Моника и Мая! В анкетата гласувах за Мирела, но после видях че сте обсъждали моите любими имена.
Beruska, същите критерии имах когато ги избирах за моето бебе и същата ситуация с съпруг и местоживеене  Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 00:28 от ~ Extraordinary D ~

# 77
  • Мнения: 9 991
"Моника "името и на мен ми харесва. На анкетата не съм гласувала, защото нито едно то имената не ми харесва достатъчно.  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 140
Аз съм за Ева.  Peace

# 79
  • Мнения: 194
Изчетох страничките.
От предложените най-ми допада Сияна, което беше отхвърлено мисля в началото като избор (или Сиана) - сияеща от хубост, красива, прекрасна , сияйна, то е аналог на моята малка бебка - Зара (от. араб. сияна като изгрева), тъй като аз имах дилема между тези две имена.
Честно казано от предложените в анкетата значенията много ми допадат, но имената хич, но мисля да гласувам за Лора, само защото е кратко, с хубаво звучене и хубаво значение. Фен съм на кратките имена, на които не е нужно да му се измисля "галено" и детето да си го знае и носи с гордост, а не като каже здравей, аз съм Ева, и да я питат ама само Ева или Евелина, Евелин, ... и прочие.
И аз бих те посъветвала да се замислиш за цветни имена - има толкова хубави, които освен самото цвете имат и сами по себе си значение - подкрепям Лилия (величие ), Калина (хубост, добра победа), Калия (чистота, възвишение, хубост), Елица (стройна и грациозна),  ...

# 80
  • Мнения: 0
Честита нова година на всички! Нека 2014 ви донесе много радости и успехи в живота!  bouquet Благодаря ви за новите предложения! Реших да нулирам анкетата, тъй като с мъжа ми прегледахме наново имената и ги обмислихме. Счетохме за добре името да не започва с нашите букви - А, М (моите) и И (неговата). За жалост с тези букви бяха много от фаворитите ми - заминаха си Ирина, Искрена и Иглика, Мирела и Моника, а също и Аделина и Ангелика. Оставихме само три имена - и трите са дълги, с хубави значения и някак "величествени" и на които могат да са измислят много галени имена - Евелина, Катерина и Вероника. Hug Надявам се отново да ми помогнете!

# 81
  • Мнения: 5 259
И трите са много хубави. Което и да изберете, детето ви ще има много красиво име.
Гласувах за Катерина, но и трите ми харесват еднакво.

# 82
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Гласувам за Вероника. Отново не заради значението, а заради звученето на името.

# 83
  • Мнения: 37
Аз съм отново за Евелина Heart Eyes. Звучи много мелодично, а значението му допълва цялостната му красота. Но иначе, ако овенчето се роди точно на Цветница или Великден, аз лично бих се спряла на Вероника. Peace

# 84
  • Мнения: 0
Либелул, точно теб чаках, за да ти се похваля - заинтригува ме книгата, която спомена - "Езикът на цветята" и реших да си я купя. Още не съм я привършила, но засега много ми харесва. Чак вече като я бях взела, разбрах, че всъщност можело да си избираш между 4 различни корици, на които има 4 различни цветя, които означават нещо, и без да знам съм избрала именно корицата с цветето вероника! От тогава още повече ми допадна и затова ми е един и от крайните фаворити. 

# 85
  • Мнения: 37
Много се радвам, че си решила да си вземеш книгата. bouquet На мен много ми хареса, тъй като по нестандартен и увлекателен начин е разказана история, от която научаваш не само символиката на цветята, но и многоликата страна на живота. На моята корица има изобразен индийски лотос (душевна чистота), но корицата с вероника беше наистина най-красивата. Може това съвпадение да е всъщност знак и да ти дава отговора за името на твоето съкровище.  Hug

# 86
  • Мнения: 0
Ох, не знам. И трите много ми харесват, имам чувството, че няма да успея да направя окончателен избор.

# 87
  • край морето
  • Мнения: 44
От останалите в анкетата подкрепям Вероника Heart Eyes. Като значение мисля, че означава истински образ (има и такава светица) и също самото растение вероника.

# 88
  • София
  • Мнения: 44 229
Това Вероника да значи вярност честно за първи път го чувам.... има светица Вероника, има цвете Вероника(това е всъщност значението , с което свързвам името и за това и празнуват повечето на цветница)....някъде го срещнах дори като носеща победа...но значение вярност досега не съм срещала да се връзва с това име...

Иначе ми е много любимо от години.

Все пак гласувам за Катерина. При него поне значението е ясно, това е...

# 89
  • Мнения: 2 761
Гласувах за Евелина, въпреки че Ева ми харесва повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт