ЗА или ПРОТИВ консумацията на месо?

  • 55 241
  • 1 882
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 654
Добре че не споделих тогава за връзката между интелигентността и алабаша! Ще остане в тайна от авторката, а и от всички вас. Само ще ви кажа да не го ядете.

# 31
  • Мнения: 28
Е кой е казал, че авторката се заяжда? Това, което аз казвам е следното: авторката разиграва театър и ни използва да ѝ напишем материала.

Как решихте ,че пиша материал за вестник или ... и аз не знам ? Може да съм с нова регистрация ,но от доста време  чета форума (просто не съм правила публикации в него) Темата ме интересува и за това я пуснах . Искам да разбера какво е мнението и на другите и просто да дискутираме въпроса . Нали именно това е цел ата на форумите-обмяна на информация ,мнения и съвети . Не знам защо така реагирате.

# 32
  • София
  • Мнения: 28 643
Е кой е казал, че авторката се заяжда? Това, което аз казвам е следното: авторката разиграва театър и ни използва да ѝ напишем материала.

Как решихте ,че пиша материал за вестник или ... и аз не знам ? Може да съм с нова регистрация ,но от доста време  чета форума (просто не съм правила публикации в него) Темата ме интересува и за това я пуснах . Искам да разбера какво е мнението и на другите и просто да дискутираме въпроса . Нали именно това е цел ата на форумите-обмяна на информация ,мнения и съвети . Не знам защо така реагирате.

Разбира се  Whistling

ПП Историята в първия пост е зле измислена.

# 33
  • Мнения: 28
Е кой е казал, че авторката се заяжда? Това, което аз казвам е следното: авторката разиграва театър и ни използва да ѝ напишем материала.

Как решихте ,че пиша материал за вестник или ... и аз не знам ? Може да съм с нова регистрация ,но от доста време  чета форума (просто не съм правила публикации в него) Темата ме интересува и за това я пуснах . Искам да разбера какво е мнението и на другите и просто да дискутираме въпроса . Нали именно това е цел ата на форумите-обмяна на информация ,мнения и съвети . Не знам защо така реагирате.

Разбира се  Whistling

ПП Историята в първия пост е зле измислена.


Коя история  moresmile Тази ,че съм говорила с вегетарианец ли ? Моля ви спрете да търсите конспирации във всяко нещо ! Точно този разговор ме провокира да се замисля,но няма какво да се обяснявам. Като не ви харесва темата ,може да не я четете !

ПП Хубаво е човек да се въздържа от коментари,когато не може да дакоже думите си с факти !

# 34
  • София
  • Мнения: 28 643
Кога ще се въздържам от коментар, и кога - не, решавам аз и правилата на форума. Продължавам да твърдя, че тази тема е театър.

# 35
  • Мнения: 14 654
Винаги е добре да се обсъди отново темата, за да се види как са еволюирали душите на обичайните участници. Пънки да каже - имаше нещо с рибата, прасето и техните вибрации. Дори в една тема се изведе постулат, че вибрации не кюфтетата са по-високи от тези на пържолата.

# 36
  • Мнения: 1 793
Аз като ям свинско и после ми вибрират мустаците и веждите, не знам при вас как е...

# 37
  • Мнения: 200
Месо ям, когато ми се прияде.
Янечек, кажи за алабаша  Praynig

# 38
  • Мнения: 25 663
Аз като ям свинско и после ми вибрират мустаците и веждите, не знам при вас как е...

На мен ми се заглажда косъмът.  Laughing

# 39
  • Мнения: 14 654
А на мен ми вибрират чакрите под пъпа, особено ако съм злоупотребила с количеството. Искам да попитам вегетарианците едно нещо: как се чувствувате, когато приятелите ви във ФБ ви тагват в снимките на коледните си пържоли, положени в клеясала тава, опръскана в кафяво? Става ли ви болно, че не зачитат вашия избор и нарочно ви тагват върху месото или им прощавате, защото по подразбиране сте по-осъзнати? И щеше ли а е по-добре да ви тагват върху сарми, при положение, че сармите са постни, но пак в клеясала тава?

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
За. Вкусно е и в умерени количества, ми се отразява добре. Аз умея да се вслушвам в тялото си и съм дълбоко убедена, че ако от дадена храна не ми става лошо, не може да ми вреди. Тялото всичко си казва. Като сме тръгнали да противопоставяме месо-зарзават, да ви кажа, че и от определени зеленчуци или плодове, в по-сериозни количества, ми е зле. Така че - всичко с мярка Peace

# 41
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз обичам и ям месо често, сестра ми е вегетарианец, но яде риба, яйца и мляко. И двете се чувстваме чудесно и никой на никого не казва какво да яде. Според мен е въпрос на личен избор и усещане.
 
Янечек, може да ги тагват на пържолите, но да не е в клеясала тава!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 265
Човекът наистина може да извлече нутриенти от какво ли не, за да оцелее.
В момента яденето на месо ми се струва малко излишно, но по време на Ледниковата епоха едва ли са мислели така Laughing .
Иначе само по себе си изключването на месото няма да направи чудеса с теб, ако ядеш чипсове, снаксове и се наливаш с безалкохолни напитки 24/7.

# 43
  • Мнения: 9 991
Янечек , никой не ме тагва върху клеясали тави , моето семейство и приятели са с хигиенни навици  Mr. Green

Много месоядци както и вегетарианци имам сред приятелите и семейството си , колегите си . В живота не се караме и тук предлагам да не се хващаме за гушите моля .

# 44
  • Мнения: 14 654
Аз мирно приключвам дискусията. Много здраве на всички желая .  bouquet

Нали щеше да приключваш дискусията, какво още търсиш в тази тема?

Общи условия

Активация на акаунт