Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Привет и от мен!
Честити бебчета на всички обебели се мамчета ,да са им живи и здрави и много да ги слушкат   bouquet
Алиан,честит договор,дано вече нямате такива спънки!
Перо,не сдавай багажа не остана и се разписвай по-често мислим те,а за още един метод за предизвикване-пресен ананас.Една мама тук беше споменала и за някаква плодова салата пак с екзотични плодове ама какви бяха  newsm78 ми не помня.
Фейси , какви са тези сълзи от теб,успокой се имаш си здрав и пухкав Точко,скоро ще се приберете в къщи и ТМ ще усъзнае рано или късно какво се случва и ще започне да му харесва не се отчайвай-мъже все пак! Скорошно прибиране пожелавам и много  Hug
Севито-съболезнования за костенурчо,но не е умрял от глад,аз моя без да искам забравих да го нахраня цял месец и тогава си отиде
Тонини голям си образ,с право са ти дали тази титла   hahaha
Кайлис честито завръщане у дома,макар и с малко закъснение.  Hug
Елг,Кайлис и другите с повече дечица -А защо не им направите клипчета на каките,когато разучават новите членове на семейството.Един ден ще им бъде забавно да видят как са правили на маймуна малкото същество.
Панди моите искренни съболезнования,ако аз бях на твое място също бих постъпила като теб.Дължа страшно много на баба си и съм и благодарна за всичко,което е направила за мен .Да Роднините ще кажат,''тя няма да се разсърди,ако не дойдеш,ще ти прости знае в какво положение си'',Да ама дали аз ще си го простя ,ако поне не ида да я изпратя.Подкрепям те,отиди и си изпрати жената както подобава,а на беба няма да и стане нищо предвид,че вече започнахте с разходките.Едно голямо  Hug и горе главата.

Аз още съм 2в1,най-ми е тежко да се чипкам.Днес ще си купя ананас да пробвам има ли файда от него,защото от кекс КАТЕГОРИЧНО полза за предизвикване НЯМААААА  smile3514
Как ли са Цветно и Мама Тодорова,някой има ли новини за тях???  newsm78

# 691
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Панди моите съболезнования за баба ти  Sad
Моята почина, когато бях в третия месец. Деляха ни много километри, но главно заради стреса не отидох. Аз не бих завела децата на погребение, а роднините вместо да те спират може някой да си предложи услугите да ги гледа  Peace

# 692
  • Мнения: 26
Момичетаааа имаме си още едно бебе в Лондон Simple Smile
Мама Ив_Минчева си има един голям Владко тази сутрин - родиш се е 4,250гр

Да и е жив и здрав Simple Smile ххх

# 693
  • Мнения: 1 677
Пандичка, съболезнования! Ако чувстваш, че трябва д аотидеш - отиди. Аз не успях да отида на погребението на единия ми дядо, почина декември месец, в най-голямата зима, пътната обстановка беше усложнена, а аз бях с дете на 8 месеца. Пътят до там в едната посока - 400 км.И до сега ми е мъчно, че не успяхме да си взема довиждане Cry
Честито на Ив и да е добре дошъл на белия свят дългоочаквания Влади Hug ще се радвам Ив да се включи и да разкаже за раждането като се посъвземе Hug
Ама как си личи, че ММ и каката са навън, вижте ме колко съм активна Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 569
Прекрасни новини от Ивчето и Lady Guga (която във фейса писа, че е родила бебе Антон). Да са им живи и здрави юнаците и мнооого да ги радват!   bouquet Hug

Благодаря ви за подкрепата и окуражението! Doci, aз каката няма да водя, ще е на градина. Без Лизи обаче няма как. А и роднини освен майка ми, леля ми (които ще погребва майка си), баща ми и мъжа ми в София нямам.

# 695
  • Мнения: 66
Пандичка този месец ние изживяхме същото, разбирам те по-добре от всеки друг. Ние не можахме да отидем на погребението, съветвам те да отидеш и да си вземеш сбогом. Кураж и сила ти желая, болката нищо и никой не може да намали.  Praynig
фейс чета те и се надявам скоро да си бъдеш вкъщи заобиколена от любими хора  Hug
tonniny голям си шемет с това уведомление на близките  Joy Стой си спокойно вкъщи, почивай си и остави малко работа на твоя мъж, нека те поглези.
Честити бебчета на Ивчето и Lady Gaga! Да са ви живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet

# 696
  • Мнения: 2
Пандичка, съболезнования за баба ти! Постъпи така, както го чувстваш.

Честито на Ив и Лейди Гуга.   bouquet

Тонини, и мен много ме развесели.. представям си мъжа ти как е реагирал като са му честитили, а той милия не знае какво става.  Joy

Интересно и полезно ми е да ви чета за отношението на батковците/каките към бебетата. Продължавайте да споделяте.   bouquet

Хайде, не остана много и за нас - търпение и спокойствие на всички в очакване.  Hug

# 697
  • Мнения: X
Честито и на мама Ив Simple Smile   bouquet
Тони, абе сетих се да те питам-какво гласеше смс-а, че то освен име да кажеш..не знаеш ни мерки, ни как щр се чувстваш хаха мн забавно

# 698
  • Мнения: 190
Честито и тук на мама Ив-Минче, а също и на мама Лейди Гуга!!! Да са ви живи и здрави дечицата!!! И бързо изписване от болницата!  babyuu passifier smile3504 newsm32

Никито, ми бях решила да го запазя с празни места на неясните неща и после само да ги прибавя, обаче то съобщението се прати още на третата дума само, та беше недовършено  hahaha Аз принципно исках да пратя смс само на най-близките си приятели - не повече от 20 души, но не ми позволи на едно писане всички да сложа, та се разминах с обяснения само пред петима от тях. А ММ хич и не реагира с изненада като му честитиха - той си ме знае  Mr. Green пък и принципно е великото спокойствие. Убедена съм, че и синчето ще е като него - като гледам по план ще си дойде, всичко ще бъде подредено и без изненади пу-пу  hahaha

# 699
  • Мнения: 361
Ивичка, и Елия е с кашлица вече 3 седмица. Мало някакъв вирус ли, грип ли. Уж той бил така, но и с Т. А тя не е вдигала.

За шумовете- каката и сега заспива на прахосмукачка. А този образ спи ли му се, не го интересува ако ще и да крещя.

Панди, саболезнования. Ти ходи, ама бебка как там? То ти най- добре си знаеш де. Hug

Елена93, снимам аз. После да се смее.

ЧЕСТИТ ВЛАДКО НА ИВ. Голям мъж, да е здравичък.  bouquet

Честит бебоб и на Гуга.   bouquet

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Прекрасни новини от Ивчето и Lady Guga (която във фейса писа, че е родила бебе Антон). Да са им живи и здрави юнаците и мнооого да ги радват!   bouquet Hug


Lady Guga наистина роди тази сутрин в 9:45. Бебо се казва Виктор - 3470гр и 51см. А аз съм щастливата му леля  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 5
Flutter Whistling Тъй. Не родих от смях покрай Тонини, но смятам да си запазя историята като жокер и да си я припомням по време на раждането - наистина ме развеселява и отпуска. Тонини - не си идиот, просто си скицата на групата с тоя скеч.

Панди -   smile3518 spoko съболезнования , мила! Иди си вземи сбогом, само да те питам има ли как да  оставиш Лизи поне за самото погребение да не идва имам предвид на самото гробище?  Tired

Елена 93 това за ананаса и преди сте го писали и се чудя на какъв принцип действа, сега акушерката мина през къщи и ми каза чай от малини, някой инфо за това? Иначе за кекса ми потвърди и тя, ама мен ме е страх. Много съм така  Heart Eyes, ММ два пъти повече, а мен ме тресе шубето от филма 9 месеца, където мадамата вика на мъжа си - не искаммм, ще му удариш главичката... #Crazy hahaha  Ама аз сериозно го мисля и се дърпам, а пък направо не издържам вече и за бебка и за мм...Иначе акушерката разправя, че има такива случаи каквото и да се прави бебчо си решава само кога.
А ММ е именник в събота. И понеже бебка ще е с две имена, едно от които е на ММ ми се иска много тогава да дойде. Сега съм с болки между другото. Ама не им се връзвам. Нали няколко пъти ме прави луда. Няма да се хвана.  Naughty Joy

Котке права си за тишината. Когато родих Бонбони получих мъдър съвет от акушерките - никакво ходене на пръсти и понеже бях сама в стая - дънех ТВ-то. Сега и сега спи като къпан на всякакви шумове.  Ама днес си прилагах успокоителна терапия с музика и като надух волумето на макс...по едно време ми стана едно виновно дали не си подлудявам детето така и го спрях.

Кайлис , каката е малка затова така. Още малко и ще свикне.

Ивичка леле наистина ли така правят малките деца...СЕга съм доволна, че нямам породени. Аз съм малко строга мама за такива неща, а вие колко търпение имате... Hug

Елг не е ли време да я научиш да плете? За Ели има много интересни детски игри и уроци за плетене, не знам от колко годишни може, трябва да проверя, но даже аз ако не намеря кой да ми покаже основни неща тук, може да почна с тия детските. Е, не ми се смейте де!

Дочи, кои с атези капки от Германия за колики?

По тоя повод мамита ако някоя не я мързи или й се отвори време - чакам мойта помощница от бг и мисля да й поръчам лекарства от първа необходимост за беба. Тук лекарствата са безплатни за децата, но ги изписват само когато вече са болни. А нашия батко все в петъците ми се е разболявал до сега  и съответно сме се мъчили по два дни без лекарства. За малко бебе не мога да си позволя този лукс. За това може ли някоя от вас да предложи кратък списък с лекарства от първа необходимост за бебе, които се намират в бг аптеки - напр за сваляне на температура какви свещички или сиропче, какво за колики..Нещо друго от първа необходимост?

Много много ме зарадва, че Владко е вече част от децата ни! Пууу един страх по-малко. Ивче усмивче  Hug , ти си силна мама. Признах те. Желая ти сега пълно успокоение в къщи от към мъж, детенце, и болести. Да сте си в пълна хармония ви желая.
Скрит текст:
Къв е тоя големия мъж бе, разтрепери ми мартинките да не го докарам и аз мойто такова, че как ще го изкарам..

[/color]
[/color]

# 702
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Отде толкоз мозък да ги запомня как се казваха капките против колики  Mr. Green. Като ми ги донесат ще пиша веднага  Party

# 703
  • Мнения: 1 569
За капак коликите ни се засилиха. Снощи почти цяла нощ спа до и върху мен. В резултат съм тотално схваната и скапана... Но искрено се надвяам това да не се повтаря често най-вече защото умирам от страх да не я нараня или задуша. Sad Снощи по едно време се събудих от усещането, че я ударих по главичката....... Sad А онзи ден бях тръгнала да купувам капките Колийф, нали уж са най-добрите, но 25 лв  Shocked и временно отложих. Други май не искам да купувам. От еспумизана май отзивите са, че ефектът е нулев, а от Инфакол каката ми се беше зепекла ужасно и ме е страх пак да експериментирам с него... Съвет?

Прекрасни новини от Ивчето и Lady Guga (която във фейса писа, че е родила бебе Антон). Да са им живи и здрави юнаците и мнооого да ги радват!   bouquet Hug


Lady Guga наистина роди тази сутрин в 9:45. Бебо се казва Виктор - 3470гр и 51см. А аз съм щастливата му леля  Mr. Green

Много се извинявам за грешката в името. Мама Dessitta82 е станала мама на бебе Антон!

Възкресителнице, Елг ами няма как. И ММ ще е с мен, но няма как да ги оставя на входа на гробището и да не присъства на погребението. Няма значение. Гадно, не гадно в крайна сметка такъв е животът! Постоянно ни праща предизвикателства, които, ако преодолеем, ставаме по-силни! Едни се раждат, други си отиват и трябва да ги изпратим в последния им път! Та утре за първи път ще я сложа в кенгуру, надявайки се да не й стане нищо на гръбначето за някой друг час. Ще си облека гигантското яке, което носех с корема и ще нося Лизи под якето.

Аз принципно исках да пратя смс само на най-близките си приятели - не повече от 20 души, но не ми позволи на едно писане всички да сложа, та се разминах с обяснения само пред петима от тях.

Много се радвам, че съм една от тях!

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 16:32 от ♥Пандичка♥

# 704
  • Мнения: 361
Перо, ми хайде в събота да ви е деня.
А Елия ако прояви желания, ще я науча. Просто и ескучно в нас вече.
Иначе, защо да не се научиш точно от детските.
 Hug

За лекарствата- може би Котката да каже. Но аз ползвам Панадол за Т, Еспумизан на капки и Био Гая за колики.
Умкалор за каката като тръгне да се разболява, инфлуцит, Проспан за кашлица.
Има и едни лепенки заТ.

Кайлис, от няколко дни се каня да пиша, много хубаво име на бебо.

Ми Честито и на Десита82. Да е здравичък.

Общи условия

Активация на акаунт