"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори - 11

  • 34 422
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 234
Добре много ви благодаря момичета   bouquet Сега погледнах отново...то нали не ми търпи търпилото  hahaha и видях, че чертичката е розова...уф ще трябва да се почака май още някой друг ден...но ми беше интересно и се радва,че толкова бързо ми отговорихте  Peace

# 706
  • Мнения: 1
 Здравейте! Спешно се нуждая от съвет! На 4.03 правих секс, партньора ми не свърши в мен, но въпреки това мн се притеснявам, понеже очаквах да ми дойде на 6, а днес сме ве4е 9-ти... правих си няколко теста и все са отрицателни, иначе ме наболяват яйчниците и кръста, но не ми идва... Държа да отбележа,че преди това не бях имала полов акт от около 4 месеца. Кажете възможно ли е заради това да ми се бави цикъла...на всичкото отгоре съм в чужбина и това още повече ме стресира, защото не искам да съм бременна..... Благодаря Ви, предварително

# 707
  • Мнения: 31 359
Не не си бременна.

# 708
  • Мнения: X
За тестове е рано, така или иначе, но и без друго би било цяло чудо да си бременна при описаните обстоятелства.
Ползвайте предпазни средства, мили хора, когато не искате да забременявате.

# 709
  • Мнения: 1 421
Добро утро и усмихната седмица, момичета!  bouquet

Да споделя за мен - днес, след почти седмица закъснение и два отрицателни теста ми дойде. Оскъдно, но все пак цикъл. успех на всички и скоро да се похвалим  bouquet

Последна редакция: пн, 10 мар 2014, 10:49 от NikoStorm

# 710
  • Мнения: 442
Да с тестове пробвала ли си, ама от рано и дълго време?

Обикновено я усещам към 18-20 ден на МЦ(31дни), но може да няма нищо общо с реалността
Препоръчвам ти малко преди предполагаемата овулация да отидеш при гинеколог и да поискаш да направите Фоликулометрия Simple Smile ,това е единственния начин да разбереш дали имаш овулация и кога ще е тя-аз така забременях от първата ФМ ,след повече от година бебеправене и след куп напразни тестове за О Wink Тестът за О може да ти покаже само евентуално кога ще се спука фоликула,а дали се е спукал и дали се е осъществила овулацията няма как да си сигурна без фоликулометрия Simple Smile Успех мила

# 711
  • Мнения: 1 421
Да с тестове пробвала ли си, ама от рано и дълго време?

Обикновено я усещам към 18-20 ден на МЦ(31дни), но може да няма нищо общо с реалността
Препоръчвам ти малко преди предполагаемата овулация да отидеш при гинеколог и да поискаш да направите Фоликулометрия Simple Smile ,това е единственния начин да разбереш дали имаш овулация и кога ще е тя-аз така забременях от първата ФМ ,след повече от година бебеправене и след куп напразни тестове за О Wink Тестът за О може да ти покаже само евентуално кога ще се спука фоликула,а дали се е спукал и дали се е осъществила овулацията няма как да си сигурна без фоликулометрия Simple Smile Успех мила


Благодаря за съвета!Все пак не се пазим само от 3 месеца, а този вече сериозно ще следя О и ако се наложи на ФМ ще ходи Simple Smile

# 712
  • Мнения: 309
Здравейте, искам да попитам нещо. С приятелят ми започнахме с опитите за бебе вечерта на 7 срещу 8.03. От тогава сме опитвали около 6 пъти, корема ме боли ниско долу, като преди и по време на цикъл (въпреки че трябва да ми дойде около 27.03), възможно ли е да се е получило и кога най-рано мога да си направя тест, който да покаже поне минимална точност? Дали всичко е плод на въображението и желанието ми да е станало, въпреки че болките си ги усещам, не е като да са въображаеми ..

# 713
  • Мнения: X
Тест се прави най-рано на първия ден закъснение, ако искаш да е достоверен.
Симптоми толкова рано няма как да имаш.

# 714
  • Мнения: 2 241
Та ти вероятно още не си в овулация. Невъзможно е да има бременност толкова рано.

# 715
  • Мнения: 309
Благодаря ви. И успех.  Peace

# 716
  • София
  • Мнения: 138
здравейте имам едно питане с два яйчника и една тръба и следене на базалната и оволацията какъв е според вас шанса за забременяване . Аз лично се надявам да е станало, но умът ми казва че едва ли ще е лесно иначе цикъла ми беше на 20.02 оволацията според базалната на 8 март

# 717
  • Мнения: 259
Ами това само господ го знае, ние няма как да ти изчислим кога ще стане. Има жени които всичко им е наред и нестава с години, а има и такива с проблеми които за 2 месеца успяват. Успех Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 138
мерси и мъжа ми казва спокойно ще стане на пук на всичко !

# 719
  • Мнения: 31 359
мерси и мъжа ми казва спокойно ще стане на пук на всичко !
Ще стане разбира се. Hug

Общи условия

Активация на акаунт