Пейпал - помощ - 10-та тема

  • 60 012
  • 751
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 29
Не знам как да я  изтрия

# 451
  • Мнения: 5 790
Под мнението има eдно малко бутонче във формата на молив. Отваря се мнението, триеш всичко и оставяш само едно изречение да речем. Simple Smile

# 452
  • Мнения: 29
Благодаря ти много!Ако до 45 дни не получа нищо пак ще те питам какво да правя.

# 453
  • Мнения: 19
Здравейте, отговорът на моя въпрос най-вероятно се крие някъде в предишните страници, но признавам си по-лесно ми е да попитам. Та става дума за следното: направила съм плащане на покупка от ибей, а статуса на плащането е: непотърсени. И така вече две седмици. Мисля си аз, че може би акаунта му е блокиран, ама кой знае!?  И сега какво следва, как да си върна паричките, защото от потребителя ни вест, ни кост??!!

# 454
  • Мнения: 5 790
Хубаво е, че си признавате, че е по-лесно да питате!  Peace
При такова съобщение означава, че получателят на парите си е объркал имейла, с който е регистриран в Пейпал, в обявата в Ибей.
Анулирайте плащането, пишете на продавача да ви прати нова фактура с верния мейл, по който може да платите.
Ако не искате повече стоката - пак анулирайте плащането и не правете нищо повече.
Парите ви са блокирани, но не и изтеглени. След определен от вашата банка срок ще се върнат по картата ви.

# 455
  • Мнения: 19
Хубаво е, че си признавате, че е по-лесно да питате!  Peace
При такова съобщение означава, че получателят на парите си е объркал имейла, с който е регистриран в Пейпал, в обявата в Ибей.
Анулирайте плащането, пишете на продавача да ви прати нова фактура с верния мейл, по който може да платите.
Ако не искате повече стоката - пак анулирайте плащането и не правете нищо повече.
Парите ви са блокирани, но не и изтеглени. След определен от вашата банка срок ще се върнат по картата ви.
А как да анулирам плащането Sad

# 456
  • Мнения: 5 790
Срещу него трябва да пише Cancel payment или като влезеш в транзакцията.
Няма как да видя и да напиша точно, защото нямам такова висящо плащане в акаунта си.

# 457
  • Мнения: 19
Алексче, благодаря ти много, не намерих да пише такова нещо никъде, и за това писах на китаеца и отговора му беше че си сменил пейпал профила, па забравил да го смени в обявата. Те така!! Да съм чакала до 7 юли и щяли паричките да ми се върнаааат. Ще чакам сега, да видим.!! Хубав ден  на всички!!!

# 458
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте,
Миналата седмица направих поръчка от спортсдайрект, кояот в последствие се оказа, че трябва на канселирам. Писах им , те го направиха и ми писаха, че до 5 работни дни трябва да си получа парите обратно. Това беше на 17.06. Днес все още в пейпал статуса е пендинг. Какво трябва да направя ?
Благодаря ви   bouquet

# 459
  • Мнения: 5 790
Да се обадите в банката-издател на вашата карта и да ги питате защо парите са все още блокирани.

# 460
  • Мнения: 14
Здравейте!
И аз с едно питане,ако може да ми помогнете.Смених си картата,регистрирах нова ,после си вкарах и четирицифрения код.Сега от ПП са ми пратили линк в четери стъпки да си попълня пак данните,но не мога.Постоянно ме връща и не знам на това state i zipe какво да пиша .Може и да ми е тъпо питането ,но не мога Embarassed

# 461
  • Мнения: 1 162
Здравейте!
И аз с едно питане,ако може да ми помогнете.Смених си картата,регистрирах нова ,после си вкарах и четирицифрения код.Сега от ПП са ми пратили линк в четери стъпки да си попълня пак данните,но не мога.Постоянно ме връща и не знам на това state i zipe какво да пиша .Може и да ми е тъпо питането ,но не мога Embarassed

 виж дали си сменила страната. това означава щат - State и пощенски код - ZIP code в САЩ. Трябва да си смениш страната на България  Peace

# 462
  • Мнения: 14
Сменила я бях страната,но не можах да завърша сега като отворих и видях,че от ПП имам два пъти по 1,50 е refund и акаунта си ми изглежда наред.Нямам идея какво се случва. Thinking

# 463
  • Мнения: 96
Здравейте каква карта е по-добре да си направя за Пейпал Мастър или Виза електроник?

# 464
  • Мнения: 5 790
Здравейте каква карта е по-добре да си направя за Пейпал Мастър или Виза електроник?


Кредитните картите са Мастъркард и Виза.
Виза електрон в повечето случаи е дебитна карта.
Таксите са горе-долу едни и същи, проверете ги в банката и сравнете офертите на различните банки. Едва след това преценете кое ще ви е по-изгодно.

Общи условия

Активация на акаунт