Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 445
  • 620
  •   1
Отговори
# 45
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
Записвам се в прекрасната тема....
Не участвам, но следя редовно.... обичам да преглеждам със сутрешното кафе комбинациите.... да гласувам....
До сега съм познала само веднъж победителя, т.е. спечелилият е бил и мой фаворит  Laughing
Новата тема е много интересна!

# 46
  • Мнения: 10 874
Прекрасна нова тема! Heart Eyes

Акаша, много хубава идея ти е хрумнала. И на мен, както на останалите, ми е много интересно да видя комбинации от минали игри. Още повече, че съм отскоро с вас. Blush

# 47
  • Мнения: 1 270
Записвам се в прекрасната тема....
Не участвам, но следя редовно....
Ооо, да и ти най-много си гласувала за мен с 5 точки  Crazy Joy Crazy

Някой наскоро искаше почерпки, днес да почерпя за юбилея на брат ми нали сте ми колежки в хобито, заповядайте в стаята за отдих.
Скрит текст:


# 48
  • Мнения: 9 198
Само да се запиша Grinning

# 49
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Фусте,  да е жив и здрав!
Портретът на стената за дартс след като изпием всичко ли служи? Crazy

# 50
  • Мнения: 1 163
Фусте жив и здрав да е брат ти и да те слуша   bouquet
Много интересна почерпка  Crazy и както винаги  Акаша с чудесна идея  Joy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Някой наскоро искаше почерпки, днес да почерпя за юбилея на брат ми нали сте ми колежки в хобито, заповядайте в стаята за отдих.
Скрит текст:
Започвам да отдъхвам! Laughing Видях си водката на първа линия на масата.

Честит братов юбилей, Фусте!

# 52
  • Мнения: 1 270
Защо бе Акаша лошо ли ти беше тогава  Whistling

# 53
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ааа, на мен си ми беше екстра, даже най-якото през целия ми живот до сега, ама питай родителите ми как са се чувствали! Само една вметка - баща ми е бил "враг на народа", защото баща му са го утрепали в концлагерите. Татко е бил едва на 3 годинки. Close Сещай се от там колко спънки и трудности е имало за цялото ни семейство. Crossing Arms

# 54
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Акаша, у дома при мама имам: Индийските, Френските и Африканските приказки от комбинацията ти Simple Smile Много са интересни и сега се четат на моите деца и на племенниците ... е, имат и "драсканици" в тях, че през много деца са минали ...

Фусте, да е здрав брат ти и винаги с усмивка да те посреща!

# 55
  • Мнения: 2 843
Ехооо, забравихте ли ме  Mr. Green Много ми липсвате, ама не мога да смогна  Tired  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Акаша, супер идея, за такива като мен изостанали  Hug
Ще се включа в тази игра, защото точно с дъжда започнаха и аватарите при мен  Heart Eyes
Скрит текст:
Докато ме няма тук някой бърза да порасте  Heart Eyes

# 56
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
И ние ги имахме всичките приказки. Толкова ги обичам! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 163
desitkad  расте като гъбка малкото слънчице  Heart Eyes страхотни сте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 880
Акаша, и аз ги имах приказките.  Simple Smile
Деси, сладка бузанка си имаш. Между другото точно с теб свързах тази тема. Спомням си когато ти предлагаха комбинациите в съседната тема. Не знам защо точно теб съм запомнила, като и много други момичета са искали комбинации по дадена тема.  Rolling Eyes
Фусте, жив и здрав да е юбилярът!   bouquet

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък винаги свързвам аватарните теми с Поли Party. Нищо, че сме много ветеранките, и че Ройс вече 40 издания ни пуска новите теми, а Акаша е абонирана за победи и е най-старателна- аз помня Поли още от началната тема "Приятни/досадни.." и сега ми е много странно, като я няма.

Деси, страхотно е малкото ти елфче Hug

Фусте, честит ти рожденик  ura

Общи условия

Активация на акаунт