Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 436
  • 620
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
И аз тук. Flutter
Благодаря за прекрасната нова тема, Ройс! Hug

Честит имен ден на всички именници в темата и на тези, които имате в къщи такива!
Здраве, щастие, любов и късмет им желая!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Преди ми оставаше много повече свободно време и се включвах, дори имам 2 победи  Heart Eyes ! Но сега, времето не ми стига за нищо (откакто работя), но си ви чета и винаги ми е приятно тук ! Hug

п.с.Дори нямам време да си махна време тъпата елха от аватара.....  Cry

# 32
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Леле, че прекрасна и стилна тема  Hug Благодаря, Ройс   bouquet

Абе, занимавка разтоварваща си е играта Simple Smile Прекрасни погледи към едно и също нещо като тема  Hug

# 33
  • Мнения: 1 270
И аз нямам пропуск в игрите, ама повече от 5-то място нямам  Crossing Arms
Аз съм изръчкала почти всички теми, защото исках да видя какво се харесва  Joy

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз съм изръчкала почти всички теми, защото исках да видя какво се харесва  Joy
Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 41
Роис, благодаря за новата тема, страхотна е  Hug

И на мен ми действа разтоварващо да търся картинки за играта Simple Smile
Честит имен ден на именниците  bouquet

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз също съм доста отскоро, но прегледах около половината ви стари теми още в началото, защото ми стана любопитно. Преглеждах главно игрите, в които ми е допаднала тематиката. Да, някой картинки вече не се виждат. А и в първите теми я няма на първа страница печелившата комбинация  и се рових из темите, но беше удоволствие, а и тогава имах повечко свободно време  Flutter

Първата игра започна на друго място  Peace ех колко забавно беше  Heart Eyes
Аз съм замислила пък като спечеля да задам отново да се облечем като друга съформка,със сигурност задачата ще трудна,защото тогава имахме дадени елементи,а сега  Crazy

# 37
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ройс, прекрасна тема   bouquet

Стейси, какво от снимка на съфорумка? не разбрах какво казваш...
Ми харесах снимката на съфорумката(постната тук), знам ти първото име, видях същото име, харесало снимката, отворих ти профила и те познах по снимките. Това е.  Laughing

И на Селенчето съм засичала профила, и на Плами, И на Роис. И други има. Laughing
Те и в самият форум се въртят в списъка с харесващи БГ-мама. Виждала съм своето и лицата на много съфорумки. Някои познах от пуснати снимки, а ако кликнеш, ти излиза профил с името. Което е много, много тъпо- ограбват ни анонимността така.

Добра инициатива за припомняне на печелившите комбинации, браво, Акаша   bouquet

И за финал- нямате изчитане, ейй Crossing Arms

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз след промяната обаче разхаресах мамата във фейса  Twisted Evil #2gunfire

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз Mr. Green. Основно за да не се въртя в списъците долу.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 6 316
И аз нямам пропуск в игрите, ама повече от 5-то място нямам  Crossing Arms
Аз съм изръчкала почти всички теми, защото исках да видя какво се харесва  Joy
По-напред от мен си. hahaha Май само аз нямам победа до сега, от по-старите, но имам призове.
Като се замисля, че по едно време мрънках, задето се искат съвети на лични. Мислех, че после съветничките си гласуват за харесаното на лични и ме прецакват така. Mr. Green

И аз разхаресах бгмамма, да не се мяркам долу и да се крия, уж.

# 41
  • Мнения: 2 880
Ройс, благодаря за новата тема! както винаги е прекрасна!  Hug

Благодаря за пожеланията към моята прекрасница.  Simple Smile

# 42
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Стейси, спомням си като гледаше с недоверие на съветите, да. Laughing

Жалко, че ги някои картинки не се виждат! На Лока подписа, на Джой 2 картинки от подписа, на някои целите комбинации липсват. Моята за чудесата бяха някакви постапокалиптични. Търсих ги в архивите си, ама не съм ги запазила. Май почнах по-късно да си ги събирам.

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Жаба имах аз в подписа още, зелена Laughing.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 806
...
Те и в самият форум се въртят в списъка с харесващи БГ-мама. Виждала съм своето и лицата на много съфорумки. Някои познах от пуснати снимки, а ако кликнеш, ти излиза профил с името. Което е много, много тъпо- ограбват ни анонимността така.

И аз разхаресах бгмамма, да не се мяркам долу и да се крия, уж.

Брей, това не го знаех. И аз съм от харесалите мамата.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт