Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 21 442
  • 620
  •   1
Отговори
# 15
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Акаша и аз понякога се ровя в първат тема,приятно е .... Heart Eyes
Жалко,че някои от участващите вече не играят,за някои си спомням за други не...

В предвид статистиката,ти си първенец сред победителите.... Whistling

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Девичка, 'щото нямам пропуск от началото до сега (най-много 1,2 пъти да не съм участвала) Ако всички имахме по равен брой участия едва ли щеше да е такава статистиката. Wink Направих я ей така, за разнообразие...

# 17
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
То и аз съм от самото начало и не съм пропускала нито една игра,ама само 2 пъти съм печелела,е гледам има и други ветерани като мен,та не съм самичка  Crazy hahaha

# 18
  • Мнения: 1 163
Мерси Акаша  Hug ,на мен определено ми е интересно и аз съм разглеждала назад и игри и комбинации.

И трите теми обичам да ги разглеждам като имам време  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 11 737
На мен пък темата ми харесва не в състезателен дух. Интересно са ми комбинациите и бих участвала и дори само ако се определяше тема, без точки, призове и т.н.
Правя си някакви асоциации, мои си... да не ви занимавам. Simple Smile

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Merelenda, специално в тази тема не съм усещала кой знае колко състезателен дух. Играем щото ни е приятно и покрай това са класиранията, да си имаме и друга заниавка. Аз така ги приемам нещата. Естествено аз се старая да направя възможно най-добра комбинация, понякога такава, която да се впише в настроението ми, друг път да импонира на всеобщия вкус, различно, но рядко с мисълта, че трябва да спечеля. Обикновено когато съм искала да спечеля по разни причини, например намислила съм си някаква интересна тема за задаване и др., не печеля. Crazy

# 21
  • Мнения: 11 737
Акаша, имах предвид, че изобщо не ме интересуват класирания и кой печели.  Hug
Не ме вълнува темата в тази насока.
Просто го споделям по повод последните коментари.

# 22
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз първия път като участвах бях с идеята, че ми харесва да правя комбинации по зададена тема, но не искам да печеля, защото много сложна ми се виждаше задачката на победителя после.  Crazy Понякога си мисля "Ей сега с тази комбинация ще избия рибата" и не получавам нито една точка в повечето такива случаи  Laughing . Но и аз все още не комбинирам с цел да печеля. Спечелих един път, тема Пеперуди, комбинацията я бях сглобила набързо, колкото да участвам, не съм любител на пеперудите по принцип и въобще не се старах. Имам няколко втори место, в които си харесвам комбинациите много повече от тази, с която спечелих първо място.  Grinning

И сега ме осени гениална тема за игра, ако някога спечеля пак.  Mr. Green

# 23
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Еми за теб интересното ще дойде като започна да показвам комбинациите по теми тогава. А и комбинациите на спечелилите вярвам ще са ти интересни, просто ще се абстрахираш, че са победители. Laughing Hug

# 24
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
То и аз съм от самото начало и не съм пропускала нито една игра,ама само 2 пъти съм печелела,е гледам има и други ветерани като мен,та не съм самичка  Crazy hahaha
Ай,значи и на мен вече ми е време за първото място... Flutter година и половина сред вас.....само с един пропуск....отразявайте ме.... hahaha
Шегувам се.... Joyне се натискам хич даже.

Споделям мнението на Мереленда,винаги търся подсъзнателен елемент в комбинацията на даден потребител;нещо с което мога да свържа зададената тема и да го интерпретирам по свой начин.

# 25
  • Мнения: 11 737
Споделям мнението на Мереленда,винаги търся подсъзнателен елемент в комбинацията на даден потребител;нещо с което мога да свържа зададената тема и да го интерпретирам по свой начин.
Точно! Peace

Geraldine в четирите елемента - комбинацията е жестока. Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ще развалите времето с този дъжд, пу-пу.
Ройс, супер е темата, благодаря за което  bouquet

Плами, аз те имам във ФБ, веднъж обаче доста се позачудих коя си, токато се сетя Joy Joy

Акаша, благодаря за труда, интересна ми беше статистиката и развитието на играта като цяло, защото аз не съм от ветеранките  и имам доста пропуснати теми и игри Hug

Мисля,че в началото игрите са били с по-трудни темички, нещо много сме опростили нещата.

# 27
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug
Чудесна е новата тема  Heart Eyes
Аз да си призная всеки път като видя че почвате да гласувате за мен и се моля да съм на 2-ро място Embarassed Mr. Green щото да не се занимавам с организацията по новата игра Blush  Но след няколко победи видях че не е толкова страшно Laughing бързо се справям и не ми отнема чак толкова време Peace И толкова съм се пристрастила че не мога да пропусна и една игра Laughing даже вече спрях да пиша в други теми само тук и в търся/предлагам Flutter

Geraldine в четирите елемента - комбинацията е жестока. Heart Eyes
Наистина е страхотна Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 37
Благодаря за хубавата темичка, Rois!   bouquet

Аз също съм доста отскоро, но прегледах около половината ви стари теми още в началото, защото ми стана любопитно. Преглеждах главно игрите, в които ми е допаднала тематиката. Да, някой картинки вече не се виждат. А и в първите теми я няма на първа страница печелившата комбинация  и се рових из темите, но беше удоволствие, а и тогава имах повечко свободно време  Flutter

Що се отнася до Фейса, имам и го ползвам, но трудно приемам нови покани. Имам и от тук, но на хора с които съм общувала известно време.

# 29
  • Мнения: 6 031
Акаша, прекрасна идея! Така ще разгледаме още красоти.
Прави ми впечатление, че в началото са комбинирани само по две картинки и по-важна е била идеята, докато сега комбинираме по повече картинки, а идеята е на заден план.

Общи условия

Активация на акаунт