Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 224
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 405
Елинор  HugТанушка  Hugповече от ясно е ,че ще съм загубила ума и дума и хич няма да ми идва наум защо ми е фотоапарата  Simple SmileЕдна дружка скоро се изрази много образно  Wink: ще съм като заек, хипнотизиран от боа Joy Joy JoyЗатова от тук си го гледам рахат Simple Smile
 


Да не забравяме Керим Heart Eyes

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 23:36 от haqsko

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


"Уау приятели.... уау приятели..."
Скрит текст:
vay arkadaş.. vay arkadaş

# 62
  • Мнения: 1 026
Елинор  HugТанушка  Hugповече от ясно е ,че ще съм загубила ума и дума и хич няма да ми идва наум защо ми е фотоапарата  Simple SmileЕдна дружка скоро се изрази много образно  Wink: ще съм като заек, хипнотизиран от боа Joy Joy JoyЗатова от тук си го гледам рахат Simple Smile


Haqsko Hug вярно, опасно е да го снимаш на живо. Grinning Grinning
Я по-добре си прави снимките през монитора, за по-сигурно Grinning Grinning Heart Eyes

При мен стана някаква авария Simple Smile не мога да качвам снимки Sad

# 63
  • Мнения: 1 007


Реших, че е време да се отбележи и това...

http://i.hizliresim.com/e7bWEW.jpg
Супер!
 newsm51 Много ми харесва!

# 64
  • Мнения: 1 285


       Мили момичета, Hug

       След днешния изпълнен с много емоции ден ви пожелавам лека и спокойна нощ с тоя ефирен

колаж с новата визия на Енгин.

       А кого да сънувате, ще ви каже естествено Марта.


.


  Маричка, идеята ти е прекрасна! Поздравления!! newsm51 txtloves

# 65
  • Мнения: 917

МОМИЧЕТА   love001,
Скрит текст:

Сънчо отдавна ми пя приспивната си песен, аз не го отразих.  Simple Smile
Но трябва вече и аз да се отправям към леглото си.  Grinning
   sleepuu  Лека нощ!
sleepuu

[/b][/color]

# 66
  • Мнения: 23 286


Браво ... значи !

Аз понеже се уредих с едно списание

Скрит текст:
и отидох да си го чета ... вие използвахте момента и   успяхте  да се фотнете ?!

Марица колажа е супер !

Докато пиша виждам, че Комет "отива" да сънува ... и погледнах часа ? Между временно и Тануша  реши да се присъедини към сънуващите  ...

Ще перифразирам един въпрос от една известна песничка  " Я, че кога стана почти полунощ ?"

На тези които трудно заспиват след многото емоции ... нещо за сън



И по едноооо ... просто ви виждам как вземате по три-четири

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 405
Момичета и аз ви пожелавам лека нощ Hug

# 68
  • Мнения: 1 026
Комет Hug  Тануша Hug  приятни сънища ви пожелавам! Heart Eyes



Haqsko Hug и на теб лека нощ! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 4 133
Здравейте.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Хриси
 Hug

Велианка
Hug

Мариана Всички знаем,  че Енгин е фокусът на темата, най-малко е звездата в сериала и наш любим актьор.  Heart Eyes Heart Eyes И тъй като си го знаем,  няма да пречи дори и да сложиш една дума"партньори" ей така за разнообразие.

 А и все пак в темата може би ще влязат и хора, които искат да следят сериала, не само заради Енгин, а просто да се насладят на един нов сериал. Така, че не е страшно темата да я направиш малко по-обща, така че да я припознаят повече хора. А ние фокусът си го знаем.  Simple Smile Simple Smile Можем дори да направи дискусия за подходящи заглавия, като Енгин си остава на първо място.  Peace

Не мога да разбера тази твоя паника всеки път след като някой предложи лека козметична промяна на темата или добавяне на нещо. Промяната е чудесно нещо, вдъхва нов живот и динамика. След края на сериала темата може пак да си стане изцяло за Енгин. Но сега мисля, че е по-важно да има по-обща тема за самия сериал.

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 00:26 от daizy_g

# 70
  • Мнения: 23 286


Лека на лягащите !

Сънувайте нещо красиво или ...някой.

Няма да ви подсказвам кого - защото е елементарно  / както казва Шерлок Холмс /.

# 71
  • Мнения: 4 966


Сънувайте своята приказка... каквато и да е тя.

# 72
  • Мнения: 23 286


Сънувайте своята приказка... каквато и да е тя.

Много красив колаж !

Съвсем скоро ще се насладим и на приказката която ще ни разкажат Текин и Ейлюл.


# 73
  • Мнения: 1 026





Лека нощ и от мен, момичета! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 097

Момичета,мисля ,че уточнихме въпроса със заглавието на темата,затова спокойно се отдавам на сладки сънища,а утре дай боже мноого новини и снимки.

Общи условия

Активация на акаунт