Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 199
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 026


 newsm74 Никой не липсва. Ако нещо не е ясно, почвам пак сутрин да го слагам. Подарък от приятел. За темата на Енгин.


      Всичко е ясно Марианка, само  едно не е. Нима е възможно това да е един и същи човек????

Нима Текин и особено ЙОмер приличат на някого от останалите шест. Как може така да се превъплъщава , че да ме накара, като " Шаро"   да се питам : 

 " Как е възможно, що е това?" Joy Joy Joy Joy Joy


i




Комет Hug и аз като теб се питам - Как е възможно newsm78
На новите снимки е с къса коса и би трябвало да прилича на Булут.
Но няма нищо общо, изражението е друго. Rolling Eyes Simple Smile Simple Smile

# 46
# 47
  • Мнения: 1 285


     Ели, вероятно е така, защото надмина очакванията ни.  newsm78 hahaha

  Затова му се радваме и възхищаваме толкова много, защото ни е невероятно талантливо

момчето. Да е живо и здраво.   Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 007
                 Марта, прекрасно видео!
 newsm51Поздравления!!!

Engin Akyurek Sea Of Love
http://youtu.be/KiI-5oP4TOU

# 49
  • София
  • Мнения: 2 612



Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 1 026


     Ели, вероятно е така, защото надмина очакванията ни.  newsm78 hahaha

  Затова му се радваме и възхищаваме толкова много, защото ни е невероятно талантливо

момчето. Да е живо и здраво.   Heart Eyes



Комет  bouquet  newsm10
Да е жив и здрав!  И по-бързо да идва февруари, та да започне сериалът. Heart Eyes

# 51
# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Познахте ли се?

# 53
  • Мнения: 917

МАРИЯНКА, аз съм на първи ред, втората - от ляво на дясно - тъмно русичката  Joy,
не чак толкова, ама почти. Joy

# 54
  • Мнения: 1 026

МАРИЯНКА, аз съм на първи ред, втората - от ляво на дясно - тъмно русичката  Joy,
не чак толкова, ама почти. Joy



Танушка Hug ама аз съм точно  до Енгин, откъм дясното му рамо, светло русата smile3503 newsm03

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 405
Скрит текст:

МАРИЯНКА, аз съм на първи ред, втората - от ляво на дясно - тъмно русичката  Joy,
не чак толкова, ама почти. Joy



Танушка Hug ама аз съм точно  до Енгин, откъм дясното му рамо, светло русата smile3503 newsm03
Може ,може ,ама познайте към кого гледа Енги newsm03Този блеснал поглед за кого е,а? smile3534


 

# 56
  • Мнения: 917

ЕЛИ  Hug, да се идентифицираме, за да можем да се разпознаем,
 като се видим на живо.
  Grinning

ХАЯСКО  Hug, ЕНГИН гледа направо в обектива.  Grinning
Ти пак се уреди...  Joy

# 57
  • Мнения: 4 966


Реших, че е време да се отбележи и това...

http://i.hizliresim.com/e7bWEW.jpg

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 23:12 от marytza

# 58
  • Мнения: 1 026
Скрит текст:

МАРИЯНКА, аз съм на първи ред, втората - от ляво на дясно - тъмно русичката  Joy,
не чак толкова, ама почти. Joy



Танушка Hug ама аз съм точно  до Енгин, откъм дясното му рамо, светло русата smile3503 newsm03
Може ,може ,ама познайте към кого гледа Енги newsm03Този блеснал поглед за кого е,а? smile3534


 


Haqsko , гледай да не изпуснеш фотоапарата, че то при тоя поглед hahaha Joy Joy Joy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


"Мога да играя всеки; преминавам от един герой в друг, просто ей така..... Преди три месеца бях Текин, а сега съм Йомер. Аз? Аз съм Енгин Акюрек."
Скрит текст:
I can play anybody; I can shift from one character to another just like that... 3 months ago I was Tekin and now I am Omer. Me? I am Engin Akyürek.
Марица, всички... Благодаря за хубавия колаж. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт